Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nicolas Cage zagra Spider-Mana w serialu Amazona! 0

Nicolas Cage ponownie wcieli się w postać znaną jako Spider-Man Noir, jednak tym razem będzie to produkcja aktorska!

Spider-Man Noir to jeden z bohaterów animacji Spider-Man: Uniwersum, której głosu użyczał Nicolas Cage. Teraz aktor pojawi się w produkcji live-action o tej postaci, która powstanie dla amerykańskiego giganta streamingowego – Amazon Prime Video.

Będzie to serial, który został zamówiony przez MGM+ i Amazon Prime Video i jego tytuł to "Noir". Produkcja jest w fazie rozwoju od lutego 2023 roku, jednak wtedy jeszcze Nicolas Cage nie był zaangażowany w ten projekt. Amazon ogłosił plany zrealizowania tej produkcji w trakcie swojej nowojorskiej prezentacji dla reklamocawców.

Poszerzenie uniwersum Marvela o "Noir" to wyjątkowa szansa i jesteśmy zaszczyceni możliwością udostępnienia tej serii naszym klientom Prime Video na całym świecie. Niezwykle utalentowany Nicolas Cage to idealny wybór na naszego nowego superbohatera i znakomitego zespołu produkcyjnego, w skład którego wchodzą Phil Lord, Christopher Miller, Amy Pascal, a także niesamowita drużyna Sony, który stara się rozwijać tę serię w najbardziej autentyczny sposób

powiedział Vernon Sanders, szef telewizji Amazon MGM Studios

Zgodnie z oficjalnym logiem "Noir" opowie historię starzejącego się i pozbawionego szczęścia prywatnego detektywa (Cage) żyjącego w Nowym Jorku lat 30. XX wieku, który jako jedyny superbohater w mieście zmuszony jest zmierzyć się ze swoim przeszłym życiem.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Veni, vidi, vici! Jeśli serial się uda, jeśli "Noir" zostanie zrealizowany tak jak chce tego większość widzów, to zwycięsko niczym Cezar będzie kroczył wśród herosów Marvela Nicolas Cage. Sam projekt wygląda niesamowicie; jeśli jest w to zaangażowany m.in. Cage, Lord, Pascal… to już na papierze wygląda genialnie!

Proszę czekać…