Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Poznaliśmy datę premiery kolejnego filmu Stevena Spielberga 0

Steven Spielberg to legendarny hollywoodzki filmowiec, który na swoim koncie ma niezliczone ilości filmów. Nie planuje odchodzić jednak na zasłużoną emeryturę. Pracuje już nad swoim kolejnym filmowym obrazem wyznaczając nawet zawczasu jego datę premiery.

Steven Spielberg, ''Park Jurajski''

Projekt wspierany przez Universal Pictures nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu. Nie przeszkadza to jednak umieścić go już w harmonogramie premier. Jego debiut zaplanowany został na 15 maja 2026 roku.

Jak na razie nie znane są żadne fabularne szczegóły tego projektu. Wcześniej mówiło się, że będzie opowiadał on historię o UFO opartą na własnym, oryginalnym pomyśle reżysera. Nic z tego jednak nie zostało dotychczas oficjalnie potwierdzone.

Do współpracy przy swoim kolejnym obrazie Spielberg zaprosił Davida Koeppa. Napisze on scenariusz. Koepp już wcześniej pracował z reżyserem, a miało to miejsce m.in. przy Parku Jurajskim, komedii fantasy Ze śmiercią jej do twarzy czy Indianie Jonesie i Królestwie Kryształowej Czaszki.

Ostatnim filmem fabularnym Spielberga był Fabelmanowie z 2022 roku. To projekt napisany i wyreżyserowany przez Spielberga, który przedstawia fabularyzowaną wersję jego młodości i pierwszych lat pracy jako filmowca.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…