"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Hoffman dementuje plotki 0

Aktor nie będzie Pingwinem w trzeciej części przygód, Batmana, jaka wkrótce ma powstać.

Jak sądzono Philip Seymour Hoffman nie będzie odtwórcą postaci Pingwina w trzeciej części Batmana jaką ma nakręcić Christopher Nolan. Plotki o występie aktora na nowo rozgorzały pod wpływem wypowiedzi Michaela Caine'a dla MTV, który zdradził plany występu Deppa i Hoffmana. Aktor jednak zaprzeczył, aby kiedykolwiek rozmawiał z kimś o swoim udziale w filmie.

Philip Seymour Hoffman to amerykański aktor, zdobywca Oscara za rolę w filmie Capote. W tym roku został doceniony przez akademię za swoją kreacje w obrazie Wojna Charliego Wilsona ale ostatecznie nie dostał statuetki. W tym roku można było go oglądać w filmach Synecdoche, New York oraz Doubt.

Philip Seymour HoffmanPhilip Seymour Hoffman

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho

Pewna niezgodność. Jest napisane, że aktor nie będzie pingwinem, z kolei w treści newsa jest tylko info, że nikt się z nim w tej sprawie nie kontaktował, co nie znaczy, że nie skontaktuje jednak.

Aczkolwiek te plotki i tak mogą iść od razu do kosza, bo Christopher Nolan wyraźnie zapowiedział, że ani Robin i m.in Pingwin w jego Batmanie się nie pojawiają.

Proszę czekać…