Zygzak McQueen powraca 0

Król toru wyścigowego z Kaliformi znów pojawi się na ekranach.

Fanów Zygzaka McQueena zapewne ucieszy wiadomość, że Pixar właśnie kręci kontynuację hitu z 2006 roku Auta. Film stworzył John Lasseter, który ma w swoim dorobku wiele udanych filmów zarówno jako reżyser i scenarzysta, jak i producent. Sequel – Auta 2 – ma pojawić się dopiero w 2011 roku, czyli rok wcześniej, niż planowano pierwotnie.

O czym opowiadały Auta? Krótkie przypomnienie:

Samochód wyścigowy Zygzak McQueen to prawdziwy wybraniec losu, żyje na najwyższych obrotach i jest zwycięzcą sezonu. Teraz jednak, zamiast na kolejny wyścig, trafia przypadkowo do małego, zapomnianego miasteczka (Chłodnica Górska), leżącego nieopodal słynnej amerykańskiej trasy numer 66. Poznaje niezwykłych mieszkańców osady, piękną Porszówę Sally, Złomka, Wójta Hudsona i innych, dzięki którym przekonuje się, że wygrane wyścigi, trofea i sława nie są w życiu najważniejsze.

Gadżety z McQueenem można kupić w sklepach do dziś. Wielu małych chłopców nadal szaleje za czerwoną wyścigówką. Legenda wyścigów nadal żyje.

Film miał wspaniały polski dubbing. Mam nadzieję, że i w 2011 roku polskie tłumaczenie będzie co najmniej tak dobre jak to z 2006 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…