Jason Statham w kolejnym filmie akcji - Lionsgate ustala datę premiery "Mutiny" 1
Lionsgate ustaliło datę premiery kolejnego filmu akcji z Jasonem Stathamem. "Mutiny" wejdzie do kin na początku przyszłego roku.

Jean-François Richet, który ma na swoim koncie dobrze ocenianego przygodowo-historycznego Władcę Paryża, reżyseruje Mutiny. Film ten opowiada historię Cole’a Reeda (Statham), który po tym, jak był świadkiem morderstwa miliardera-przemysłowca zostaje wrobiony i ma ponieść karę za nie swoją zbrodnię. Ucieka i stara się odkryć międzynarodowy spisek.
Duński aktor Roland Møller wciela się w złoczyńcę, a Annabelle Wallis, Lee Charles, Jason Wong, Ben Cartwright, Adrian Lester i Arnas Fedaravicius grają drugoplanowe role. Projekt został napisany przez Lindsay Michel i J.P. Davisa, a jego produkcja niedawno zakończyła się w Wielkiej Brytanii i na Malcie.
Statham i Marc Butan produkują film za pośrednictwem swoich firm Punch Palace Productions i MadRiver Pictures.
Ostatnim filmem w jakim mogliśmy zobaczyć Stathama jest Pszczelarz. Obraz ten odniósł zaskakujący sukces, zbierając pozytywne recenzje i 153 miliony dolarów dochodu na całym świecie przy budżecie wynoszącym 40 milionów dolarów. Aktor na swoim koncie ma także udział w serii Szybcy i wściekli oraz takie hitowe filmy akcji jak: Meg, Mechanik: Prawo zemsty czy Adrenalina.
Źrodło: The Wrap
Komentarze 0