Romero zebrał obsadę filmu o zombi 0

Reżyser skompletował już obsadę swojego trzeciego filmu o trupach.

Alan Van Sprang, Kenneth Welsh (Mgła), Kathleen Munroe(Durham County), Devon Bostick (Piła IV), Richard Fitzpatrick (Ściśle tajne), Stefano Colacitti i Athena Karkanis (Piła IV)) zagrają w filmie o zombi George'a Romero. Film nie ma jeszcze tytułu. Spring i Bostick występowali już w filmie Romero Ziemia żywych trupów, a Spring powrócił w filmie Diary of the Dead.

Akcja opowiada o mieszkańcach odizolowanej wyspy u wybrzeża Północnej Ameryki, którzy są świadkami powstawania ich bliski z grobów, by zjeść swój ród. Liderzy na wyspie spierają się o to, czy zabić ich reanimowanych krewnych, czy zachować w nadziei znalezienia lekarstwa.

George A. RomeroGeorge A. Romero

Romero rozpoczął w tym tygodniu pierwsze zdjęcia do tego ostatniego rozdziału sagi śmierci. [ang. dead – zmarły].

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Elros

Bez przesady, jak można komuś życzyć śmierci, bo kręci złe filmy (ostatnio, albo np. każdy jak Uwe).

Tych akurat nie oglądałem i jestem z tego dumny, wiedziałem, że po mało wystarczalnej dla mnie cz. o Świcie żywych trupów będzie tylko gorzej. Ale jeśli, załóżmy jeśli, ten film będzie klimatem podobny do choć najgorszej cz. sprzed ’90 roku, to i tak warto zobaczyć dla chociażby obsady (bo dobra), klimatu na wyspie itd. Będzie to pierwsza zarazem nowa część o wychodzeniu trupów z ziemi, a o to mi chodzi najbardziej.

kill

Wygląda jakby mógł spokojnie bez charakteryzacji wcielić się w role jednego z żywych trupów :P

Proszę czekać…