Plakatowe nowości

Zapraszamy do naszego przeglądu filmowych plakatów, które pojawiły się w ciągu kilku ostatnich dni

Punisher: War Zone USA: 05-12-2008 Polska: 20-03-2009

Frank Castle, były agent FBI, kontynuuje swoje przeznaczenie, zabijając i torturując gwałcicieli, morderców i psychopatów. Tym razem wybiera się do Nowego Jorku, aby pozbyć się Jigsawa, psychopaty, który ma z Frankiem zatarg z przeszłości. Po raz kolejny musi stawić czoło mafii jako Punisher, nie wiedząc, że Jigsaw miał swój udział w zabiciu jego rodziny.

Punisher: War ZonePunisher: War Zone

Frost/Nixon USA: 05-12-2008 Polska: 20-02-2009

Dramatyczne odtworzenie wywiadów telewizyjnych po aferze Watergate pomiędzy Davidem Frostem a prezydentem Richardem Nixonem. W filmie zagrają, Kevin Bacon, Sam Rockwell, Matthew MacFadyen, Toby Jones, Andy Milder, Oliver Platt oraz Michael Sheen w roli Davida Frosta i Frank Langella w roli prezydenta Richrada Nixona.

Frost/NixonFrost/Nixon

Bride Wars (Ślubne Wojny USA: 9-01-2009 Polska: 06-02-2009

Liv i Emma to dwie najlepsze przyjaciółki, które nigdy się nie rozstają. Wspólnie planują swoje wesela, które mają się odbyć w eleganckim hotelu Plaza w Nowym Jorku. Błąd w rezerwacji sprawia, że oba wesela muszą odbyć się w tym samym czasie, w tym samym miejscu. Żadna z przyjaciółek nie chce ustąpić, wybucha więc ślubna wojna na śmierć i życie…

Bride WarsBride Wars

The Ugly Truth USA: 03-04-2009 Polska: 29-05-2009

Mając problemy uczuciwie producent porannego programu (Heighl) zostaje celem serii niedorzecznych testów przez jej korespondenta (Butler), który chce udowodnić swoje teorie o związkach i pomóc jej znaleźć miłość. Jednakże jego działania prowadzą do nieoczekiwanego rezultatu

The Ugly TruthThe Ugly Truth

Twilight (Zmierzch USA: 17-11-2008 Polska: 05-12-2008

Film oparty na bestsellerowej powieści pióra Stephanie Meyer. Opowiada on historię Belli (Kristen Stewart), 17-letniej dziewczyny która wraz ze swoim ojcem przeprowadza się do małego miasteczka. Tam zakochuje się ona w tajemniczym koledze z klasy (Robert Pattinson), który okazuje się być wampirem

TwilightTwilight

Choke (Udław się USA: 26-09-2008 Polska: 14-11-2008

Ekranizacja kontrowersyjnej powieści Chucka Palahniuka. Uzależniony od seksu oszust zdobywa pieniądze na leczenie chorej matki udając, że dławi się w restauracjach, dzięki czemu zdobywa współczucie i wsparcie finansowe innych.

ChokeChoke

Battle in Seattle USA (DVD): 19-09-2008

Seattle, rok 1999. Podczas szczytu Światowej Organizacji Handlu grupa alterglobalistów, prawników, działaczy ochrony środowiska i zwykłych ludzi doprowadza miasto do chaosu. Film oparty na autentycznych wydarzeniach.

Battle in SeattleBattle in Seattle

Stranded: I Have Come from a Plane That Crashed on the Mountains (W potrzasku: Ocaleni z katastrofy w Andach USA: 22-10-2008

Po raz pierwszy rozbitkowie, którzy przeżyli tragiczny wypadek w Andach z 1972 roku opowiedzą swoimi słowami to czego tam doświadczyli.

!http://gfx1.fdb.pl/ojd7ds( Stranded: I Have Come from a Plane That Crashed on the Mountains)!

The Code USA: 14-10-2008

Doświadczony złodziej werbuje młodego bandziora, by mu pomóc w ostatnim zadaniu, aby mógł spłacić dług u rosyjskiej mafii. Mitchell gra osobę, której romantyczny związek ze złodziejem (Banderas), może stanąc pomiędzy nim a jego partnerem w zbrodni, jej ojcem chrzestnym. (Freeman).

!http://gfx1.fdb.pl/pjd7ds( The Code)!

The Uninvited USA: 30-01-2009 Polska: 10-04-2009

Remake koreańskiego horroru Opowieść o dwóch siostrach. Głównymi bohaterkami filmu są siostry, Anna i Alex Rydel, które wracają do domu po odbyciu leczenia w szpitalu dla psychicznie chorych. Koszmar zaczyna się kiedy siostry zaczynają mieszkać ze swoją macochą, powściągliwym ojcem oraz uporczywym duchem.

The UninvitedThe Uninvited


Marcin Moszyk
Say hello to my little friend ;>