Say hello to my little friend ;>

Plakatowe nowości 0

Zapraszamy do naszego przeglądu filmowych plakatów, które pojawiły się w ciągu kilku ostatnich dni

Punisher: War Zone USA: 05-12-2008 Polska: 20-03-2009

Frank Castle, były agent FBI, kontynuuje swoje przeznaczenie, zabijając i torturując gwałcicieli, morderców i psychopatów. Tym razem wybiera się do Nowego Jorku, aby pozbyć się Jigsawa, psychopaty, który ma z Frankiem zatarg z przeszłości. Po raz kolejny musi stawić czoło mafii jako Punisher, nie wiedząc, że Jigsaw miał swój udział w zabiciu jego rodziny.

Punisher: War ZonePunisher: War Zone

Frost/Nixon USA: 05-12-2008 Polska: 20-02-2009

Dramatyczne odtworzenie wywiadów telewizyjnych po aferze Watergate pomiędzy Davidem Frostem a prezydentem Richardem Nixonem. W filmie zagrają, Kevin Bacon, Sam Rockwell, Matthew MacFadyen, Toby Jones, Andy Milder, Oliver Platt oraz Michael Sheen w roli Davida Frosta i Frank Langella w roli prezydenta Richrada Nixona.

Frost/NixonFrost/Nixon

Bride Wars (Ślubne Wojny USA: 9-01-2009 Polska: 06-02-2009

Liv i Emma to dwie najlepsze przyjaciółki, które nigdy się nie rozstają. Wspólnie planują swoje wesela, które mają się odbyć w eleganckim hotelu Plaza w Nowym Jorku. Błąd w rezerwacji sprawia, że oba wesela muszą odbyć się w tym samym czasie, w tym samym miejscu. Żadna z przyjaciółek nie chce ustąpić, wybucha więc ślubna wojna na śmierć i życie…

Bride WarsBride Wars

The Ugly Truth USA: 03-04-2009 Polska: 29-05-2009

Mając problemy uczuciwie producent porannego programu (Heighl) zostaje celem serii niedorzecznych testów przez jej korespondenta (Butler), który chce udowodnić swoje teorie o związkach i pomóc jej znaleźć miłość. Jednakże jego działania prowadzą do nieoczekiwanego rezultatu

The Ugly TruthThe Ugly Truth

Twilight (Zmierzch USA: 17-11-2008 Polska: 05-12-2008

Film oparty na bestsellerowej powieści pióra Stephanie Meyer. Opowiada on historię Belli (Kristen Stewart), 17-letniej dziewczyny która wraz ze swoim ojcem przeprowadza się do małego miasteczka. Tam zakochuje się ona w tajemniczym koledze z klasy (Robert Pattinson), który okazuje się być wampirem

TwilightTwilight

Choke (Udław się USA: 26-09-2008 Polska: 14-11-2008

Ekranizacja kontrowersyjnej powieści Chucka Palahniuka. Uzależniony od seksu oszust zdobywa pieniądze na leczenie chorej matki udając, że dławi się w restauracjach, dzięki czemu zdobywa współczucie i wsparcie finansowe innych.

ChokeChoke

Battle in Seattle USA (DVD): 19-09-2008

Seattle, rok 1999. Podczas szczytu Światowej Organizacji Handlu grupa alterglobalistów, prawników, działaczy ochrony środowiska i zwykłych ludzi doprowadza miasto do chaosu. Film oparty na autentycznych wydarzeniach.

Battle in SeattleBattle in Seattle

Stranded: I Have Come from a Plane That Crashed on the Mountains (W potrzasku: Ocaleni z katastrofy w Andach USA: 22-10-2008

Po raz pierwszy rozbitkowie, którzy przeżyli tragiczny wypadek w Andach z 1972 roku opowiedzą swoimi słowami to czego tam doświadczyli.

!http://gfx1.fdb.pl/ojd7ds( Stranded: I Have Come from a Plane That Crashed on the Mountains)!

The Code USA: 14-10-2008

Doświadczony złodziej werbuje młodego bandziora, by mu pomóc w ostatnim zadaniu, aby mógł spłacić dług u rosyjskiej mafii. Mitchell gra osobę, której romantyczny związek ze złodziejem (Banderas), może stanąc pomiędzy nim a jego partnerem w zbrodni, jej ojcem chrzestnym. (Freeman).

!http://gfx1.fdb.pl/pjd7ds( The Code)!

The Uninvited USA: 30-01-2009 Polska: 10-04-2009

Remake koreańskiego horroru Opowieść o dwóch siostrach. Głównymi bohaterkami filmu są siostry, Anna i Alex Rydel, które wracają do domu po odbyciu leczenia w szpitalu dla psychicznie chorych. Koszmar zaczyna się kiedy siostry zaczynają mieszkać ze swoją macochą, powściągliwym ojcem oraz uporczywym duchem.

The UninvitedThe Uninvited

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…