"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Bond najlepszy 0

Kilka wiadomości odnośnie Box Office ze świata. Przeczytaj, które filmy robią światową karierę.

Na świecie rządzi Bond. Tak w skrócie można podsumować wyniki światowego Box Office. W 60 krajach świata, w których można było oglądać Quantum Of Solace produkcja zarobiła blisko 106,5 mln $. Jest to 11 miejsce w zestawieniu najlepszego startu na całym świecie (dotychczasowym liderem pozostajePiraci z Karaibów: Na krańcu świata, który zarobił blisko 231 mln $).

Na drugiej pozycji uplasował się <a href=High School Musical 3: Ostatnia klasa>High School Musical 3: Ostatnia klasa, która zarobiła jedynie 13,6 mln $. Całe podium zamyka debiutujący Madagaskar 2, która zadebiutowała jedynie w 4 krajach zarabiając jak do tej niezłe 4,0 mln $.
Jak do tej pory <a href=High School Musical 3: Ostatnia klasa>High School Musical 3 zarobił na świecie 109 mln $ natomiast Madagaskar 2 (wyświetlany zaledwie od 10 dni) przyzwoite 40,2 mln $.

Wszyscy zastanawiają się teraz jak poradzi sobie Quantum Of Solace, które w Stanach Zjednoczonych debiutuje już w piątek. Analitycy próbują spekulować czy uda mu się przebić otwarcie Casino Royale.

Kadr z filmu Quantum of Solace 2008Kadr z filmu Quantum of Solace 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…