Say hello to my little friend ;>

Plakaty Benjamina Buttona 0

Zobacz pierwsze plakaty do filmu Davida Finchera, poświęconemu człowiekowi 'urodzonemu w okolicznościach niezwykłych'

Urodziłem się w okolicznościach niezwykłych. – i tak też zaczyna się Benjamin Button , adaptacja klasycznej noweli F. Scotta Fitzgeralda z lat dwudziestych XX wieku o człowieku, który przychodzi na świat jako osiemdziesięciolatek i stopniowo młodnieje. O człowieku, który – podobnie jak my wszyscy – nie potrafi zatrzymać upływu czasu. Jego osobistą historię, osadzoną w Nowym Orleanie, śledzimy od końca I Wojny Światowej w 1918 roku aż po XXI wiek, przeżywając jego los równie niezwykły, jak bywa los każdego człowieka.

Film The Curious Case of Benjamin Button wyreżyserowany został przez ikonę światafilmu ,Davida Finchera , z Bradem Pittem , Cate Blanchett , Tildą Swinton, Taraji P. Henson, Jasonem Flemyngiem, Eliasem Koteasemi Julią Ormond w rolach głównych. Scenariusz napisał zdobywca Oscara za Forresta Gumpa, Eric Roth.

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona w amerykańskich kinach zadebiutuje 25 grudnia , a w polskich 23 stycznia przyszłego roku.

Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaCiekawy przypadek Benjamina Buttona

Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaCiekawy przypadek Benjamina Buttona Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaCiekawy przypadek Benjamina Buttona

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Filip_Borkowski

poczekajmy na dobrą jakość to są zdjęcia plakatów

Ronaldinho

Przeciętne plakaty, ani złe, ani dobre.

piwo_war

Jak ktoś może urodzić się jako osiemdziesięciolatek? Sama nazwa wskazuje, że musiałby na tym świecie być osiemdziesiąt lat, a skoro dopiero co się urodził, to może być nowo narodzonym człowiekiem,* wyglądającym* jak osiemdziesięciolatek, który zamiast starzeć się jeszcze bardziej, młodnieje :)
Sam pomysł na film świetny, więc nie omieszkam obejrzeć. A co do plakatów, to mogą być, ale nie powalają.

Proszę czekać…