Plakaty Benjamina Buttona

Zobacz pierwsze plakaty do filmu Davida Finchera, poświęconemu człowiekowi 'urodzonemu w okolicznościach niezwykłych'

Urodziłem się w okolicznościach niezwykłych. – i tak też zaczyna się Benjamin Button , adaptacja klasycznej noweli F. Scotta Fitzgeralda z lat dwudziestych XX wieku o człowieku, który przychodzi na świat jako osiemdziesięciolatek i stopniowo młodnieje. O człowieku, który – podobnie jak my wszyscy – nie potrafi zatrzymać upływu czasu. Jego osobistą historię, osadzoną w Nowym Orleanie, śledzimy od końca I Wojny Światowej w 1918 roku aż po XXI wiek, przeżywając jego los równie niezwykły, jak bywa los każdego człowieka.

Film The Curious Case of Benjamin Button wyreżyserowany został przez ikonę światafilmu ,Davida Finchera , z Bradem Pittem , Cate Blanchett , Tildą Swinton, Taraji P. Henson, Jasonem Flemyngiem, Eliasem Koteasemi Julią Ormond w rolach głównych. Scenariusz napisał zdobywca Oscara za Forresta Gumpa, Eric Roth.

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona w amerykańskich kinach zadebiutuje 25 grudnia , a w polskich 23 stycznia przyszłego roku.

Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaCiekawy przypadek Benjamina Buttona

Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaCiekawy przypadek Benjamina Buttona Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaCiekawy przypadek Benjamina Buttona


Marcin Moszyk
Say hello to my little friend ;>