widoczny tu i tam. hasam.

Jolie wdową! 0

Dzisiejsze „Daily Variety” donosi, że Angelina Joile otrzymała nową rolę. W obrazie, którego tytuł brzmi „A Mighty Hear” zagra wdowę po Danielu Pearlu, zamordowanym dziennikarzu „Wall Street Journal”

Scenariusz powstaje na podstawie wspomnień wydanych przez żonę dziennikarza, Mariane Pearl. W swojej książce opisuje poszukiwania jej męża, porwanego, a następnie już zabitego przez pakistańskich partyzantów w 2002 roku.

Angelina JolieAngelina Jolie

- Jestem zaszczycona, że to właśnie Angelina Jolie wcieli się tę postać w ekranizacji mojej książki. Jestem także podziwu dla jej dorobku aktorskiego – powiedziała Mariane Pearl w wywiadzie dla „Daily Variety”.

Za kamerą nowego obrazu z Angeliną w roli głównej stanie brytyjczyk – Michael Winterbottom, znany w Polsce m.in. z filmów tj. „Droga do Guantanamo” i „Aleja Snajperów”. Producentem będzie mąż Angeliny – Brad Pitt.

Historia uprowadzenia Daniela Pearl'a w skrócie wyglądała tak: uprowadzono go pod koniec lutego 2002 roku w pakiństańskim Karaczi, niedługo później amerykański Departament Stanu potwierdził śmierć Pearl'a. Z nieoficjalnych źródeł wynika także, że porywacze przesłali amerykańskim władzom taśmę video z nagraniem egzekucji Pearla.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…