Steven Spielberg wyjaśnia 0

Steven Spielberg niedawno udzielił wywiadu serwisowi Spielberg Films, w którym opowiedział o przyszłych projektach. Oto wypowiedzi reżysera na temat konkretnych produkcji.

Anioły i demony- Nikt nie złożył mi propozycji związanej z tym projektem, zresztą gdyby tak było, odmówiłbym. To nie jest mój typ filmów.

Steven Spielberg / DreamWorksSteven Spielberg / DreamWorks

Indiana Jones IV

- Od lat George i ja obiecujemy zrealizowanie tego obrazu. Bardzo staram się dotrzymać złożonej obietnicy. Chcę jedynie upewnić się, że fani dostaną to, co najlepsze i dopóki nie nabiorę przekonania, że stworzymy świetny film przygotowania będą trwać. W tej chwili scenariuszem zajmuje się nim David Koepp. Wiem, że jeśli ktokolwiek ma to zrobić, to właśnie David.

Jurassic Park IV

- Joe Johnston, odpowiedzialny za część trzecią, zajmie się i tą. Jestem jego ogromnym fanem. Sądzę, że to, co zrobił w poprzedniej części było niesamowite. Byłem zazdrosny o scenę ataku spinosaurusa na samolot. Była równie dobra, jak atak na drodze w pierwszej części.

Lincoln

- Powstaje scenariusz tego projektu i mam nadzieję, że gdzieś w okolicy września uda mi się rozpocząć pracę. Nie mogę złożyć takiej obietnicy, ale scenariusz powstaje.

Nowy projekt science fiction

- Nazywa się Interstellar. Pracujemy nad tym projektem z Kipem Thorne'em oraz Lyndą Obst. Nie chcę na razie uściślać, jaki to będzie film, bo jesteśmy dopiero na początku procesu tworzenia, ale nie będzie to nowa Odyseja kosmiczna 2001.

Ostatnim filmem reżysera, który można było oglądać w kinach, był dramat Monachium.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

Czekam z niecerpliwością i trochę z niepokojem na 4 część Indiany Jonesa

Proszę czekać…