Internetowa premiera zwiastunów 0

Idealny facet dla mojej dziewczyny – internetowa multipremiera zwiastunów najnowszego filmu duetu Konecki & Saramonowicz

Na stronach czterech portali internetowych – onet.pl, wp.pl, interia.pl i plejada.pl – w środę, 7 stycznia, w samo południe, odbędzie się sieciowa premiera 12 zwiastunów najnowszej komedii Koneckiego i Saramonowicza Idealny facet dla mojej dziewczyny. Każdy z serwisów pokaże inny zestaw 3 zwiastunów filmu. Żeby obejrzeć wszystkie zwiastuny należy w środę odwiedzić każdy z wymienionych serwisów. Najnowszy film twórców Testosteronu i Lejdis wejdzie na ekrany kin 30 stycznia 2009.

Niezwykła internetowa premiera 12 zwiastunów Idealnego faceta dla mojej dziewczyny jest elementem nowatorskiej kampanii promującej najnowszą komedię duetu Konecki & Saramonowicz. Do trzech zaprezentowanych pod koniec listopada teaserów (można je obejrzeć na stronie www.idealnyfacet.pl) dołącza teraz 12 zwiastunów. Każdy z nich to jedna zamknięta scena. – Film składa się z ponad 400 scen, więc mieliśmy z czego wybierać – żartuje Tomasz Konecki, reżyser Idealnego faceta dla mojej dziewczyny.

Teasery i zwiastuny promujące Idealnego faceta dla mojej dziewczyny można już także oglądać w kinie. – Jak zawsze zależy nam na tym, by nasz widz czuł się usatysfakcjonowany. Każdy, kto zdecyduje się obejrzeć nowy film Juliusza Machulskiego, a potem Australię czy Zmierzch, zobaczy za każdym razem inne fragmenty Idealnego faceta dla mojej dziewczyny – mówi scenarzysta i producent filmu Andrzej Saramonowicz. – W ten sposób nawet w kampanii reklamowej staramy się trzymać generalnej zasady, której od lat jesteśmy wierni: nie nudzić!

Idealny facet dla mojej dziewczyny opowiada o tym, jak wielką siłę ma miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy Kostek (Marcin Dorociński) spotyka Lunę (Magdalena Boczarska), nie ma wątpliwości, że ta piękna blondynka o tajemniczym spojrzeniu jest jego „drugą połówką pomarańczy”. Lunę i Kostka dzieli jednak tak wiele, że wydaje się, iż nie ma żadnych szans, by mogli być razem. Ona jest instruktorką brutalnej sztuki walki krav-maga, on – kompozytorem muzyki sakralnej. Ją fascynuje ruch feministyczny, on pochodzi z katolickiej rodziny. Na szczęście los splącze ich historie w tak zwariowany sposób, że niemożliwe stanie się możliwe…

W Idealnym facecie dla mojej dziewczyny zobaczymy najlepszych polskich aktorów, w często nietypowych dla nich i intrygujących wcieleniach: Marcin Dorociński, Magdalena Boczarska, Iza Kuna, Danuta Stenka, Krzysztof Globisz, Tomasz Karolak, Bronisław Wrocławski, Magdalena Różczka, Daniel Olbrychski oraz Maria Seweryn.

Najnowsza komedia duetu Konecki & Saramonowicz wejdzie na polskie ekrany 30 stycznia 2009 w 180 kopiach. Idealny facet dla mojej dziewczyny – podobnie jak Testosteron i Lejdis – jest produkcją firmy Van Worden. Film dystrybuuje ITI Cinema.

Zapraszamy na stronę filmu Idealny facet dla mojej dziewczyny – www.idealnyfacet.pl Można tam obejrzeć m.in. półgodzinną opowieść o powstawaniu filmu (making of), teasery oraz ponad 100 fotosów (zdjęcia w HR dostępne są na ftp.vanworden.pl).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…