Nowa super komedia! 0

Jay Chandrasekhar będzie reżyserem nowej komedii The Babymaker.

Film będzie opowiadać historię mężczyzny, który razem ze swoją małżonką bardzo pragnie mieć dziecko. Z powodu, iż pierwsze próby nie przynoszą żadnych dobrych rezultatów, mężczyna postanawia razem ze swoim przyjacielem napaść na bank… spermy. W którym to jakiś czas temu złożył nasienie.

Straż wiejskaStraż wiejska

Jednego z głównych bohaterów w filmie zagra Kevin Heffernan, który razem z Jayem Chandrasekharem należy do grupy komików, którzy wspólnie pracowali przy komedii Straż wiejska. Autorami scenariusza są Peter Gaulke i Gerry Swallow, napisali oni m.in. scenariusze do filmów Czarny rycerz, Powiedz, że to nie tak oraz Epoka lodowcowa 2: Odwilż. Produkcją nowej komedii zajmuje się sam Jay Chandrasekhar.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Trophy

Przepraszam chciałam tylko poprawić błąd i przez przypadek nacisnęłam aby było jakos najnowsza wiadomosć… :\ Sorka jeszcze raz! :) A co do filmu to nie moge się doczekać:)

srebrny

Jak na pierwszego newsa jest OK byl tylko malutki błedzik ale o nim nie każdy mnusi wiedziec ja powiem Trophy jak sie spotykamy jutro w tym samym miejscu o tej samej porze:)

Proszę czekać…