"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Michael Cera zgadza się na film 0

Michael Cera zgodził się wreszcie zagrać w kinowej ekranizacji serialu Arrested Development. Zagra tę samą postać, co w serialu.

Aktor Michael Cera po długich namowach ze strony zarówno producentów filmu jak i kolegów z serialu zgodził się wystąpić w fabularnej ekranizacji serialu Arrested Development. Dzięki temu większość ekipy, która pracowała przy tworzeniu serialu wystąpi również w kinowej wersji. W rolach głównych wystąpią, więc: Jason Bateman, Portia de Rossi, Will Arnett, Tony Hale, Alia Shawkat, Jeffrey Tambor i David Cross.

Kinową wersje znanego i popularnego serialu ma nakręcić Ron Howard (Anioły i demony). Scenariusz napisze Mitchell Hurwitz, który podobno stworzył już jedną wersje skryptu, ale nie do końca została ona zaakceptowana przez studio. E! Online twierdzi, iż w kinach obraz pojawi się w 2010 roku.

Arrested Development lub jak kto woli Bogaci bankruci to jeden z najlepszych seriali komediowych w historii telewizji. Był emitowany w latach 2003- 2006 przez stację FOX. Opowiada o losach bogatej rodziny Bluthów, która straciła wszystko (prawie wszystko), gdy senior rodu – George, trafia do więzienia za liczne przekręty. Za sterami rodzinnej firmy Bluth Company staje niedoceniany dotychczas syn Michael. To właśnie na jego barkach spocznie utrzymanie rozpieszczonej rodziny.

Plakat serialu Bogaci bankruci 2003-2006Plakat serialu Bogaci bankruci 2003-2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…