"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Matt Demon miał być Kapitanem Kirkiem 0

Reżyser filmu Star Trek, J.J. Abrams w wywiadzie poinformował, iż początkowo w roli Kapitana Kirka widział Matta Damona. Przyznał przy tym, iż rozmawiał nawet z aktorem na temat jego udziału w produkcji, ale obaj panowie nie doszli do porozumienia. Za to powiedział, iż nie żałuje swojej decyzji o zatrudnieniu mało znanego Chrisa Pine'a.

Matt Damon

J.J. Abrams powiedział:

Rzeczywiście prowadziliśmy rozmowę z Mattem, ale ostatecznie nie wynikło nic z niego. Ale najwyraźniej nic nie dzieje się bez przyczyny. Z jednej strony to byłoby ciekawe pracować z gwiazdą, ale z drugiej czy nie przypominacie sobie, jakie były kontrowersje z obsadzeniem Luka Skywalkera? Zatrudniono aktora, który potem był kojarzony tylko z tą rolą. Nie pamiętano jego 6 innych fajnych filmów. Poza tym myślę, że nie zawsze dobrze jest zatrudniać znane twarze. To tak jakby ci miało nie zależeć na zrobieniu dobrego obrazu, bo masz gwiazdę. Jaki w tym cel?

Niemniej ciekawie byłoby sobie wyobrazić Matta Damona w roli Kapitana Kirka. Choć przyznam szczerze, że mnie i myślę wielu fanów Star Treka cieszy obsadzenie mniej znanych postaci. Nie będą się one kojarzyły z innymi rolami.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…