http://vimeo.com/mironkundzicz

Irlandzka Siła i honor 0

Michael Madsen, Vinnie Jones i Richard Chamberlain będą gwiazdami irlandzkiego filmu Strength and Honor.

Akcja zostanie osadzona w świecie współczesnego boksu w Cork. Mark Mahon zadebiutuje tym filmem jako reżyser. Jego scenariusz opowie historię Seana Kellehera, boksera, który obiecał swojej umierającej żonie, że nigdy nie wróci do boksu po tym, jak przypadkowo zabił na ringu przyjaciela. Jest jednak zmuszony do złamania obietnicy, aby zebrać fundusze na ratowanie swojego młodego synka, u którego zdiagnozowano taką samą chorobę, która zabrała na tamten świat jego żonę.

Vinnie JonesVinnie Jones

Madsen, zagra głównego bohatera Seana Kelleghera, Jones wcieli się w rolę Smashera O'Driscoll, jego rywala i wroga, a Chamberlain, zagra trenera Madsena.

Zdjęcia mają się rozpocząć, w okolicach i w samym Cork, w połowie września i będą trwały sześć tygodni.

Michael Madsen jest aktorem znanym i lubianym. Pamiętne są jego rolę w pierwszej i drugiej części Kill Billa i Wściekłych psach Tarantino, Thelmie i Louise Scotta, Donniem Brasco Newella, czy Sin City – Miasto grzechu Rodrigueza i Millera.

Vinnie Jones, angielski aktor, którego widzowie doskonale pamiętają z filmów Porachunki i Przekręt Ritchiego, Mecz ostatniej szansy Skolnicka, Kod dostępu Seny, czy EuroTrip Berga, Schaffera i Mandela.

Richard Chamberlain. Weteran aktorstwa. Starsze pokolenie pamięta go doskonale z seriali Ptaki ciernistych krzewów Dukea i Szogun Londona. Za role w tych filmach został w 1981 i 1984 uhonorowany Złotym Globem. Nie można jednak zapomnieć o jego wybitnych kreacjach filmowych w Człowieku w żelaznej masce Newella, Trzech muszkieterach Lestera, czy Roju Allena.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…