Nowy film Tomasza Bagińskiego 0

Już za niecały miesiąc widzowie będą mogli zobaczyć najnowszą animację krótkometrażową Tomasza Bagińskiego pt. Kinematograf. Tym razem Bagiński stworzył animację smutną, lecz to według reżysera siła i piękno tej historii.

Ruszyła strona internetowa www.kinematograf.pl, na której można odszukać informacje na temat nowej produkcji.

Animacja swoją premierę będzie miała 17 czerwca w Warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Premierowej projekcji, towarzyszyć będzie specjalnie przygotowany przez reżysera oraz ekipę, pokaz odsłaniający kulisy powstawania filmu. Także będzie można osobiście spotkać się z reżyserem oraz producentami, czyli studiem Platige Image.

W czerwcu twórcy panują zgłosić film na 66 Festiwal Filmowy w Wenecji, w kategorii krotki film. Producent i dystrybutor filmu, studio Platige Image, liczy na to, że obraz będzie miał tam swoją światową premierę.

Poniżej można zobaczyć kilka kadrów z filmu.

KinematografKinematografKinematografKinematografKinematografKinematografKinematografKinematografKinematografKinematografKinematografKinematografKinematografKinematograf

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Iqqa

Dialog po raz pierwszy w animacjach Bagińskiego.

Timothy

ale głosy podkładają polscy aktorzy?

Anonimowy

:-)

Marcin_Moszyk

Bo to nie jest polski zwiastun, tylko zagraniczny. I tak jak powiedział centralny, przygotowany na festiwale itp ; >

Czechu

Gdzieś widziałem zwiastun z napisami polskimi:). Pewnie chcą z tym wystartować na festiwalem międzynarodowe dlatego taki język.

Proszę czekać…