Say hello to my little friend ;>

Shia LaBeouf nie będzie ostatnim mężczyzną 0

Blisko dwa lata temu pojawiły się pierwsze informacje o tym, że D.J. Caruso chce zekranizować komiks Briana K. Vaughna i Pia Guerra pt. Y: The Last Man (Y: Ostatni z mężczyzn). Scenariusz opracował Carl Ellsworth, a główną rolę miał zagrać ostatnio bardzo popularny Shia LaBeouf. Nic nie zapowiadało tego, że młody aktor postanowi zmienić swoje zdanie. Aż do dzisiejszego wywiadu dla magazynu Wizard…

Shia LaBeouf - Transformers

Komiks „Y” opowiada o zagładzie mężczyzn, którą przeżywa tylko dwóch osobników z tytułowym chromosomem Y. Jednym z nich jest nieporadny Yorick Brown (miał go zagrać LaBeouf) oraz jego ulubiony towarzysz, małpka kapucynka. Teraz najważniejszym problemem Yoricka, ostatniego mężczyzny na Ziemi, będzie odnalezienie ‘tej jedynej’ na drugim krańcu świata, oraz dowiedzenie się dlaczego doszło do takiej katastrofy.

Wróćmy do naszego wywiadu. Dzisiaj LaBeouf w specjalnym wywiadzie dla magazynu Wizard stwierdził, że postać Yoricka jest zbyt podobna do charakteru Sama z Transformersów.

Yorick to taki Sam, tyle że z małpą na plecach. Nie widzę zasadniczej różnicy. Kolejny przeciętniak w nieprzeciętnej sytuacji. Nie zamierzam zagrać w tym filmie, a później mogę już być za stary.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

FreeZe

Po prostu chłopak chce wykorzystać swoje pięć minut, ot co. Wcale mu się nie dziwię.

Proszę czekać…