Tonight is the night.

Walka z ogniem: Teaser 'The Last Airbender' 0

Mamy już pierwszą zapowiedź do filmu Ostatni Władca Wiatru, adaptacji popularnego serialu animowanego. A premiera 1 lipca 2010, mamy więc jeszcze ponad rok.

Kadr z filmu The Last Airbender

W filmie gra między innymi Dev Patel, znany przede wszystkim z oscarowego Slumdoga.

Oparty na popularnym serialu dla dzieci pod tym samym tytułem, którego twórcami byli Michael DiMartino i Bryan Konietzko, osadzony w świecie fantasy wzorowanym na azjatyckiej metafizyce, w którym głównymi wątkami są wschodnie sztuki walki i magia. Potomek znaczącej linii Awatarów musi nauczyć się odpowiedzialnego działania, aby skutecznie stawić czoła narodowi Ognia i nie dopuścić do zniewolenia narodów Wody, Ziemi i Powietrza.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

drfalck

Lubię jego filmy ale kilka ostatnich było by lepsze jako 30 minutowe Tales from the darkside. Trochę za dużo na łeb sobie bierze, produkcja,reżyseria i scenariusz. Potem właśnie są takie skutki że filmy są nie udane. Nawet jak jest dobry temat to wychodzi słabizna.

Quagmire

zwiastun całkiem dobry, film będzie chyba całkiem nie w stylu Shyamalana, i wygląda na to, że w zerwaniu z własnym wizerunkiem słusznie widzi on szansę na uratowanie kariery

Adam_Siennica

Chyba to ostatnia szansa Shymalana, by nie zniknąć z mapy Hollywood po serii tragicznych filmów zakończonych spektakularnymi klapami.
Zapowiada się ciekawie…

Proszę czekać…