Say hello to my little friend ;>

Nie-Ludzie uciekli z District 9! 0

Do sieci trafiły dwa materiały wideo, promujące film District 9. Są to krótkie wiadomości ostrzegawcze, informujące o tym, że z 9 Okręgu uciekli Nie-Ludzie.

District 9

Reżyser Neill Blomkamp całą historię oparł na swoim krótkometrażowym dziele pt. Alive in Joburg. Producentem filmu jest Peter Jackson, a główne role grają Jason Cope oraz Sharlto Copley.

Level 5 Alert

Ważna wiadomość od MNU

O fabule District 9 niezbyt wiele wiadomo. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jest to opowieść o fikcyjnej dzielnicy w jednym z krajów Południowej Afryki, w której mieszkają kosmici planujący inwazje na Ziemie. Pod kontrolą rządu pilnowani są, aby nie udało im się wydostać poza tytułowy teren. Wkrótce okazuje się, że zainfekowali jednego z agentów rządowych. Czy stanie się on kluczem do zniszczenia ziemi? Amerykańska premiera odbędzie się 14 sierpnia br.

Wszystkich zainteresowanych filmem odsyłamy również na specjalnie przygotowaną stronę D-9 oraz do poprzedniego niusa, w którym znajdziecie bannery reklamowe.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Darth_Artur

A nad Wisłę ten film kiedyś trafi? Czy coś wiadomo o polskiej premierze? Takie samo pytanie bym miał o inny film Sci-Fi, Moon.

Proszę czekać…