http://vimeo.com/mironkundzicz

Wielka trójca o Indiana Jones IV 0

W ramach 25. rocznicy premiery Indiany Jonesa, George Lucas, Steven Spielberg i Harrison Ford, czyli ludzie najbardziej odpowiedzialni za ten film, powiedzieli parę słów odnośnie trylogii i zapowiadanej czwarte części filmu.

Film napewno będzie porównywany do Mrocznego widma, ponieważ oczekiwania ludzi są ogromne. Fani są gotowi zabić cię, jeśli obraz będzie nieudany. Robimy to jednak dla zabawy i radości, jaką czerpiemy z kręcenia tego filmu i jesteśmy gotowi zmierzyć się z krytykami i fanami. – mówi Lucas.

Steven Spielberg, Harrison Ford i George LucasSteven Spielberg, Harrison Ford i George Lucas

Trio wpadło na pomysł nowej fabuły. Lucasowi bardzo się on podobał, ale pozostała dwójka miała wątpliwości. Uważali, że może spaść na nich za dużo krytyki i obraz się nie uda. To była przyczyna przerwania projektu na parę lat.

Harrison ruszył ten projekt ponownie, mówiąc, że bardzo chce go zrobić. Steven również wyraził zgodę. Musimy tylko wrócić do pomysłów z pierwszych filmów i wyciągnąć z nich części, które sprawiają najwięcej problemów i na bazie tego napisać coś nowego. – kontynuuje Lucas.

Mamy nadzieję, że stworzymy coś nowego, ale jednocześnie bardzo podobnego do wcześniejszych filmów – dodaje Spielberg.

Jest duża szansa, że wszystko się uda. Jest jeszcze parę rzeczy, które musi zrobić w swoim życiu ta postać. – mówi Ford.

Planuje się, że w połowie 2007 roku ruszą zdjęcia do czwartej części przygód Indiany Jonesa. Jak można się domyśleć, premiery będzie można się spodziewać, nie prędzej niż w 2008 roku.

Trylogia Indiany Jonesa składa się z filmów: Poszukiwacze zaginionej arki, Indiana Jones i świątynia zagłady i Indiana Jones i ostatnia krucjata. Filmy odniósł ogromny sukces. Zyskały sobie wielu fanów i zarobiły łącznie na całym świecie ponad miliard dolarów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…