Chińskie Transformers 0

Reżyserem Metallic Attraction: Kungfu Cyborg jest Jeffrey Lau, twórca uznanej Chińskiej Odysei. Główną rolę gra Wu Jing.

Wu Jing

Patrząc na zwiastun, fakt jest taki – będzie to głupie, lecz chyba pozytywnie. Widać nawiązania do Transformers, Terminatora, kina kopanego i Sztucznej Inteligencji – wielka mieszanka. Czy wyjdzie z tego dobry film? W Chinach przekonają się o tym 13 sierpnia.

De Ming jest tajemnicą państwową. Pierwszym cybernetycznym organizmem, któremu zaprogramowano ludzkie emocje. Aby sprawdzić tę funkcję w terenie, zostaje wysłany do dalekiej wioski, jako nowy mieszkaniec. Nie wiedząc o tym, że De Ming jest robotem, mieszkańcom zaczyna na nim zależeć. Potem dochodzi do niesamowitej konfrontacji, gdy cyborg, K-88 znika po awarii systemu, siejąc kompletny chaos. De Ming razem ze swoim strażnikiem, Xu, zostają wysłani, aby dorwać uszkodzonego K-88.

Kung Fu CyborgKung Fu Cyborg

Co o tym sądzicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Adam Siennica 2009-06-27

Też tak myślę, iż nawet ten kąt tworzenia był zakładany. Nie chcieli powalać efektami, bo ciężko przebić Transformers.
Za to na bazie jakichś tam efektów, chcą stworzyć głupkowatą, ale mam nadzieję, że dobrą rozrywkę :)

Tomek Metreszen 2009-06-27

Myślę, że będzie to słaby film ;) Animacje też są lekko tandetne – po tym co zobaczyliśmy w Transformers to już większość takich filmów będzie zalatywać tandetą. Choć myślę, że ten film jest na niej zbudowany :)

Proszę czekać…