"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Rekordowa kasa Transformersów 0

Mimo słabych recenzji film Transformers: Zemsta upadłych bardzo podoba się publiczności. Obraz, który zadebiutował w środę w ciągu dwóch pierwszych dni zarobił bardzo dobre 89 mln $. Teraz pojawiają się pierwsze informacje o piątkowych wpływach na poziomie 35 mln $. Jeśli to się potwierdzi jest szansa, aby film powalczył o 200 mln $ wpływów w ciągu pierwszych 5 dni.

Kadr z filmu Tranformers: Zemsta upadłych (2009)

Jeśli piątkowe wpływy się potwierdzą to na dzień dzisiejszy obraz Michaela Bay'a będzie miał 124 mln $. Studio Paramount dzisiaj ogłosiło, iż oczekuje wpływów z soboty i niedzieli na poziomie 70 mln $. A jeśli i to się potwierdzi to wtedy wpływy po 5 dniach od daty premiery wyniosą 195 mln $.

Należy jednak pamiętać, iż dotychczas Paramount raczej ostrożnie podchodził do wszystkich swoich przyszłych wpływów i zwykle faktyczne były wyższe o około 5 – 10 mln $. I jeśli widzowie w Stanach dalej tłumnie będą chcieli oglądać Transformersów to wtedy istnieje szansa pobicia rekordu 5-dniowego, który należy do Mrocznego Rycerza (wpływy na poziomie 203,8 mln $).

Czy tak się stanie? Aby dowiedzieć się tego zapraszamy do naszego przeglądu Box Office USA, który ukaże się w poniedziałek.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…