"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Paul Giamatti komikiem 0

W dniu dzisiejszym pojawiła się informacja mówiąca o tym, iż Paul Giamatti wystąpi w filmie The Tree Stooges, którego reżyserami są bracia Bobby i Peter Farrelly. Obraz powstaje dla studia MGM, który zapowiada premierę na połowę 2010 roku. Nie wiadomo czy to się uda, bowiem twórcy mają problem z obsadą.

Paul Giamatti w filmie Cold Souls (2009)

Początkowo bracia Farrelly informowali, iż główne rolę w ich filmie zagrają: Benicio del Toro, Jim Carrey i Sean Penn jednak dzisiaj dalej na pokładzie jest tylko Del Toro. Sean'a Penna zastąpi właśnie Paul Giamatti, ale nadal nie wiadomo, kto zastąpi Jima Carrey'a, który zadeklarował, iż w tym filmie na pewno nie wystąpi.

Three Stooges to założona w latach 20. grupa wodewilowo-komediowa, znana przede wszystkim ze swoich slapstickowych filmów krótkometrażowych, ale i występów w telewizji. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat, ale najbardziej kojarzeni z nim pozostaną chyba Moe Howard, Larry Fine, Shemp Howard i Curly Howard.

Film nie będzie jednak biografią grupy, ale próbą przeniesienia ich pomysłu i żartów do współczesności. Tak, aby i młodsi widzowie mogli się z twórczością tej niezwykłej grupy zapoznać.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…