Nowe plakaty do 2012 3

W sieci pojawiły się trzy plakaty do apokaliptycznego obrazu 2012. Reżyserem jest Roland Emmerich, znany z takich produkcji jak Pojutrze, czy Dzień Niepodległości.

2012

W obsadzie znaleźli się między innymi: John Cusack, Amanda Peet, Woody Harrelson oraz Danny Glover.

Poniżej znajdują się plakaty

Plakat do 2012Plakat do 2012 Plakat do 2012Plakat do 2012 Plakat do 2012Plakat do 2012

Wraz ze zbliżającym się końcem kalendarza Majów, mającym nastąpić 21 grudnia 2012 roku, grupa ludzi musi stawić czoła nadchodzącemu 'końcu świata' w postaci kataklizmów naturalnych takich jak erupcje wulkanów, bądź tajfuny.

W Polsce film trafi do kin 13 listopada br.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Tomassh

w sumie tak, reżyser budzi nadzieje ;)

piwo_war

Jednak żaden z tych filmów nie miał nic wspólnego z Rolandem Emmerichem, a patrząc na dorobek tego reżysera, wyjdzie z tego świetne widowiskowe kino z odrobiną patosu. Patrząc chociażby na (jak Peter84 trafnie zauważył) Pojutrze, to będzie warto na "2012" pójść do kina. Chociażby dla efektów specjalnych. Bo w tym filmie o nie i o rozrywkę głównie chodzi ;D

Peter84

ok ok ale co powiecie na POJUTRZE? osobiscie podobaly mi sie tam efekty i licze, ze ten tez bedzie mily dla widza. Co do zapowiedzi i zdarzenia to nie popadajmy w paranoje. Dwie klapy to jeszcze nie koniec swiata ;)

Tomassh

Przy "Zdarzeniu" i "Zapowiedzi" przed premierą było wiele zachwytów jakie te filmy muszą być wspaniale – na co wskazywały zwiastuny i plakaty – i co się okazało, dostaliśmy jedne z najbardziej marnych produkcji ostatnich lat. Myślę, że z "2012" będzie tak samo, jedyne co nas zachwyci to wszystko to co jest pokazane w 2 minutowym zwiastunie, reszta to będą jakieś brednie z idiotycznym wątkiem rodzinnym… (obym się mylił)

Flames23

Myślę że będzie to całkiem niezłe widowisko, ponieważ wziął się za nie specjalista posiadający patent na dobre kino katastroficzne.

Proszę czekać…