> zuczek o 2006-08-30 20:41:37 napisał:
>
> no nie ma co jakosc tych swieczek to zdecydowanie jest DVD rip ;p a rak na
> powaznie to drugi raz dis to napsize bo te swieczi za duzo nie mowia
> przynajmnie mi duzo filmow bym z tym znalazl ale napisze
> Matador
Nie. W podpowiedzi wrzuce lepszy kadr. A to jest charakterystyczny moment dla filmu.
Aż żal na to patrzeć… – To jest najgorszy film jaki oglądałem! Jest kompletnie beznadziejny. Niby horror a jest taki straszny jak serial "Gęsia skórka". Totalna porażka, film do bani…..
"Władca Pierścini Powrót Króla" to rzeczywiście najlepszy film jaki nakręcono. Ale dlaczego "Harry Potter" ci się nie podoba??
Człowieku, po co ty ten film opowiadasz?? Jak się przeczyta twoją wypowiedz to się już na serio nie chce iśc do kina…
6/10 – napewno lepszy od 2 czesci.. obejrzec warto.. szczegolnie jak ktos widzial 1 czesc.. koncowka wyjasnia..
Według mnie nawet fajny ten film, zależy co kto lubi. Nie jest może najlepszy, ale chyba przesadziłeś mówiąc że jast "dla dzieci"
Warto oglądnąć!! – Film jest naprawdę dobry, polecam każdemu. Przejmujący, dobrze zrealizowany, no i to zakończenie….
Proszę czekać…