Aktywność

Z może zgadywanka? HYDE PARK

> zuczek o 2006-08-30 20:41:37 napisał:
>
> no nie ma co jakosc tych swieczek to zdecydowanie jest DVD rip ;p a rak na
> powaznie to drugi raz dis to napsize bo te swieczi za duzo nie mowia
> przynajmnie mi duzo filmow bym z tym znalazl ale napisze
> Matador

Nie. W podpowiedzi wrzuce lepszy kadr. A to jest charakterystyczny moment dla filmu.

Dom na Przeklętym Wzgórzu (1999)

Aż żal na to patrzeć… – To jest najgorszy film jaki oglądałem! Jest kompletnie beznadziejny. Niby horror a jest taki straszny jak serial "Gęsia skórka". Totalna porażka, film do bani…..

Władca Pierścieni: Powrót Króla (2003)

"Władca Pierścini Powrót Króla" to rzeczywiście najlepszy film jaki nakręcono. Ale dlaczego "Harry Potter" ci się nie podoba??

Zostań żywy (2006)

Człowieku, po co ty ten film opowiadasz?? Jak się przeczyta twoją wypowiedz to się już na serio nie chce iśc do kina…

Szybcy i wściekli: Tokio Drift (2006)

6/10 – napewno lepszy od 2 czesci.. obejrzec warto.. szczegolnie jak ktos widzial 1 czesc.. koncowka wyjasnia..

Z może zgadywanka? HYDE PARK

Kubor odgadł :P Teraz jego kolej:-)

Zostań żywy (2006)

Według mnie nawet fajny ten film, zależy co kto lubi. Nie jest może najlepszy, ale chyba przesadziłeś mówiąc że jast "dla dzieci"

Za wszelką cenę (2004)

Warto oglądnąć!! – Film jest naprawdę dobry, polecam każdemu. Przejmujący, dobrze zrealizowany, no i to zakończenie….

Proszę czekać…