u mnie w jeleniej tez opoznienie jest straszne :)
film dobry, muzyka genialna – film ten to dla każdego miłośnika jazzu prawdziwa uczta. w roli głównej występuje jedyny i niepowtarzalny Miles Davis. muzykę nagrano w zaledwie dwa dni, 4 i 5 grudnia 1957. i chociaz minelo juz niemal pol wieku, to jest to muzyka ponadczasowa. jak dla mnie 11 punktów na 10 możliwych ;)
Hehe, a najlepsze jest to, że ta pani nie jest z Japonii tylko z Chin. ;P
Nie mam czasu na dodawanie czegokolwiek na Fdb i chciałabym sie stąd wypisać, ale nie wiem jak to zrobić. Czy może mi ktoś pomóc?
Dla mnie Batman Nolana był najlepszy z wszystkich.Nie moge sie doczekac dwójki:)
Wydawało mi się, że on inaczej wygląda. Już się nie moge doczekać kolejnej części Batmana :-)
ja jeszcze dluzej ;] u mnie tego typu filmu bardzooo pozno wchodza :D
ja czytalem srednie recenzje takze zobaczymy jak bedzie :) film byl bardzo wyczekiwany tazke poczekamy zobaczymy :)
Proszę czekać…