23-letni gracz Sebastian dostaje od rodziców ultimatum: albo rzuci granie i zdobędzie wykształcenie, albo musi się wyprowadzić. Chłopak postanawia założyć z najlepszymi przyjaciółmi międzynarodową drużynę gamingową.
23-letni Sebastian uświadamia sobie, że nauka nie jest dla niego. Zamiast tego postanawia zaryzykować wszystko i założyć nową drużynę graczy. Jego celem jest zwycięstwo w turnieju Crazy Lan Randers.
Drużyna wyjeżdża na turniej do Skive. Najlepszy przyjaciel Sebastiana i kluczowy gracz, Henrik, ma złamane serce z powodu Solvej. Czy będzie w stanie wystąpić?
Drużyna potrzebuje pieniędzy, aby zapisać się na turniej Crazy Lan Randers. W końcu gracze trafiają do Kopi-Allana, który pragnie im pomóc – oczywiście nie za darmo.
Sebastian udaje się do BlastPro i próbuje namówić kilku agentów do przyjazdu na turniej Crazy Lan Randers. Tymczasem Gustav sprytnie przekonuje Henrika, by zabrał Carinę na USG.
Ekipa pozbywa się Sebastiana i od tej pory liderem w grze jest szalony brat Kasima, Hassan. Sebastian pragnie odzyskać swoją pozycję w drużynie i otrzymuje nieoczekiwaną pomoc.
Nadszedł wielki dzień. Sebastian jest gotów dać z siebie wszystko, jednak reszta drużyny zaczyna się rozpadać. Czy uda im się zwyciężyć, czy też poniosą klęskę?