Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Eldar Ryazanov | ||
Aleksey Korenev
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Boris Laskin | ||
Vladimir Polyakov | ||
Producenci | Ocena | |
Sergey Kagramanov
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Valentin Maslov
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Igor Ilyinsky
Serafim Ivanovich Ogurtsov, p.o. dyrektora Domu Kultury
|
||
Lyudmila Gurchenko
Lena Krylova, organizatorka noworocznego karnawału
|
||
Yuri Belov
Grisha Koltsov, elektryk
|
||
Georgiy Kulikov
Seryozha Usikov, artysta
|
||
Sergey Filippov
Towarzysz Nekadilov, , wykładowca "Society for Dissemination"
|
||
Olga Vlasova
Adelaida Kuzminichna Ramashkina, dyrektorka biblioteki
|
||
Andrey Tutyshkin
Fyodor Petrovich Mironov, księgowy
|
||
Tamara Nosova
Tosya Burygina, sekretarka Ogurtsova
|
||
Gennadi Yudin
Dyrygent orkiestry młodzieżowej
|
||
Vladimir Zeldin
Nikolay "Top" Sidorov, klaun
|
||
Boris Petker
"Tip" Nikolayev, Klaun
|
||
Valentin Bryleev
Kostya, technik dźwięku
|
||
Aleksey Polevoy
Eduard Nikiforov, iluzjonista
|
||
Semyon Khmelnitskiy
Telegin, członek Rady Miejskiej i Komitetu Centralnego Związku Zawodowego
|
||
Antonina Smetankina
Ciotka Dusya, sprzątaczka
|
||
Vladimir Pitsek
Portier
|
||
Feliks Yavorsky
Przewodniczący klubu chóralnego / Vasili Benedyktovich Sviristinsky-Shmygailo, dyrygent orkiestry "emerytów"
|
||
Aleksandr Kirillov
Uczestnik-amator
|
||
Yelizaveta Pokrovskaya
Yelizaveta Telegina
|
||
Yuriy Gusakov
Meksykański tancerz
|
||
Boris Gusakov
Meksykański tancerz
|
||
Tamara Kruchova
Akrobatka
|
||
Igor Lovitak
Akrobata
|
||
Pyetr Pomazkov
Tancerz
|
||
Tamara Sokolova
Baletnica
|
||
Yevgeniya Shmelyova
Vera, śpiewająca kelnerka
|
||
Valentina Shmelova
Nadia, śpiewająca kelnerka
|
||
Olga Shmelova
Lyuba, śpiewająca kelnerka
|
||
Valentin Abramov
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arutyun Akopyan
Magik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Igor Belskiy
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Inga Budkevich
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Viktor Geraskin
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Vladimir Gusev
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zoya Kharabadze
Występująca w kwartecie śpiewającym "Pyat minut" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yuriy Kireev
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stanislav Korenev
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ivan Kosykh
Członek klubu tanecznego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mariya Kravchunovskaya
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lev Lobov
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Valentin Maklashin
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Inna Myasnikova
Występująca w kwartecie śpiewającym "Pyat minut" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Svetlana Nemolyaeva
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrey Nikolayev
Gość na przyjęciu popychający Ogurtsova (niewymieniony w czołówce)
|
||
Viktor Novoselsky
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ella Olkhovskaya
Występująca w kwartecie śpiewającym "Pyat minut" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vera Petrova
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eleonora Prokhnitskaya
Asystentka magika (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roza Romanovskaya
Występująca w kwartecie śpiewającym "Pyat minut" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yuriy Saulskiy
Pianista w orkiestrze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vladimir Seleznyov
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nadezhda Sementsova
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larisa Shepitko
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nikolay Sibeikin
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vladimir Smirnov
Saksofonista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Inna Ulyanova
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Valentina Ushakova
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Natalya Valandina
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Vladimir Vasilyev
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Zoya Zelinskaya
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Arkadi Koltsaty | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Anatoli Lepin | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Aleksandra Kamagorova | ||
Muzyka | Ocena | |
Adolf "Eddy" Rosner
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Oleg Grosse
scenograf
|
||
Konstantin Yefimov
scenograf
|
||
Nina Golikova
plakacista
|
||
Mikhail Kheifits
plakacista
|
||
Boris Zelensky
plakacista
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Viktor Zorin
inżynieria dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Galina Shakhovskaya
choreograf
|
||
A. Obrant
choreograf
|
Pozostałe
Proszę czekać…