Hehe, śmieszna ta czeska bajka. Ale muszę przyznać, że lepsza od wielu innych produkcji silących się na dobre fantasy. Dużo humoru. Charakteryzacja, scenografia wymiata, a już sam diabeł jest the best. :-) Można się uśmiać i spokojnie obejrzeć. Pomysły Czesi mają niesamowite. Spokojnie siódemka ode mnie.
Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość
uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:
Hehe, śmieszna ta czeska bajka. Ale muszę przyznać, że lepsza od wielu innych produkcji silących się na dobre fantasy. Dużo humoru. Charakteryzacja, scenografia wymiata, a już sam diabeł jest the best. :-) Można się uśmiać i spokojnie obejrzeć. Pomysły Czesi mają niesamowite. Spokojnie siódemka ode mnie.