Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Fred Dekker |
4,0
|
|
Conrad E. Palmisano
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
J. Tom Archuleta
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
W. Alexander Ellis
(asystent)
|
||
Stephen J. Fisher
(asystent)
|
||
Thomas A. Irvine
(asystent)
|
||
Maggie Murphy
(asystent)
|
||
Cathy A. Roszell
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
John Wildermuth
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Frank Miller
(również) (historia)
|
9,0
|
|
Fred Dekker |
4,0
|
|
Edward Neumeier
(postacie)
|
8,0
|
|
Michael Miner
(postacie)
|
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Patrick Crowley
producent
|
||
Jane Bartelme
współproducent
|
||
Andrew G. La Marca
współproducent
|
||
Patrick Crowley
kierownik produkcji
|
||
Teresa M. Yarbrough
koordynator produkcji
|
||
Paul A. Levin
nadzorca postprodukcji
|
||
Kiki Morris
nadzorca postprodukcji
|
||
Don Simmons
nadzorca produkcji (druga ekipa)
|
||
M. Roxanne Lowery
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Robert John Burke
RoboCop
|
||
Jill Hennessy
Dr Marie Lazarus
|
5,0
|
|
Remy Ryan
Nikko
|
||
John Posey
Tata Nikko
|
||
Rip Torn
CEO
|
||
Mako
Kanemitsu
|
||
John Castle
Paul McDaggett
|
||
Edith Ivey
Starsza kobieta w szlafroku
|
||
Curtis Taylor
Rehab
|
||
CCH Pounder
Bertha
|
6,0
|
|
Judson Vaughn
Seitz
|
||
Stanley Anderson
Zack
|
||
Wilbur Fitzgerald
Buntownik z bronią
|
||
Beth Burns
Nastoletnia prostytutka
|
||
Lonnie R. Smith
Rehabilitant w hotelu
|
||
Tommy Chappelle
Urzędnik hotelowy
|
||
Rick Seaman
Kierowca rehabilitant
|
||
Ron Leggett
Alfons
|
||
Eva LaRue
Debbie Dix
|
8,0
|
|
Alex Van
Rehabilitant w pokoju wojennym
|
||
Kurtwood Smith
Clarence Boddicker (zdjęcia archiwalne)
|
||
Ronnie Jay Leipold
Członek ulicznego gangu (niewymieniony w czołówce)
|
||
D. Taylor Loeb
Nastoletni Yuppie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen Root
Coontz
|
||
Daniel von Bargen
Moreno
|
||
Blaise Corrigan
Oficer w zarządzie magazynu
|
||
Jeff Garlin
Cymbał z pączkiem
|
||
Lee Arenberg
Rabuś
|
||
Shane Black
Donnelly
|
7,3
|
|
Nancy Allen
Oficer Anne Lewis
|
||
Randall Taylor
Starkweather
|
||
Robert DoQui
Sierż. Warren Reed
|
7,0
|
|
Bradley Whitford
Fleck
|
||
Bruce Locke
Otomo
|
||
Graciela Marin
Policjantka w zbroji
|
||
David de Vries
Pouczający yuppie
|
||
Gary Bullock
Sprzedawca na stacji benzynowej
|
6,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Gary B. Kibbe
(kierownik zdjęć)
|
5,0
|
|
Frank M. Holgate
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Charles Calhoun
(pomoc techniczna)
|
||
Lester Dragstedt
(pomoc techniczna)
|
||
Eddie Evans
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
David Hulsey
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Basil Poledouris | ||
Kostiumy | Ocena | |
Ha Nguyen | ||
Montaż | Ocena | |
Bert Lovitt |
8,0
|
|
Al Abronski
(taśma video)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Carol Folgate
(asystent)
|
||
Michael Matassa
(taśma video)
|
||
Jeremiah O'Driscoll
(asystent)
|
7,0
|
|
Florent Retz
(dodatkowy)
|
7,0
|
|
Yôko Seto
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kathryn Bihr
główny charakteryzator
|
||
Emanuel Millar
główny charakteryzator
|
||
Patrice Coleman
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Patrice Coleman
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Sarah Mays
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Hilda Stark
scenograf
|
||
Cate Bangs
dyrektor artystyczny
|
||
Robert J. Franco
dekorator wnętrz
|
||
Daniel B. Foster
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michael J. Cerone
operator postsynchronu
|
||
Debby De Gorter
operator postsynchronu
|
||
Dean Drabin
mikser imitacji
|
||
Mary H. Ellis
mikser (druga ekipa)
|
||
Julie Feiner
montaż dialogów
|
||
Bill Baldwin
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
Weldon Brown
mikser postsynchronu
|
||
Scott Burrow
montaż postsynchronu
|
||
Kirk Francis
mikser
|
||
Robert Glass
mikser ponownego nagrania
|
||
John Haeny
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Shelley Rae Hinton
montaż postsynchronu
|
||
Jay Kamen
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Dave Kulczycki
montaż dialogów
|
||
Dave Kulczycki
montaż imitacji
|
||
Larry Mann
montaż dialogów
|
||
Larry Mann
montaż imitacji
|
||
Paul Massey
mikser ponownego nagrania
|
||
Don Merritt
mikrofoniarz
|
||
Andy Nelson
mikser ponownego nagrania
|
||
Myron Nettinga
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Eric Orlow
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Steve Pederson
mikser ponownego nagrania
|
8,0
|
|
Tom Perry
mikser ponownego nagrania
|
||
Drew Ponder
okablowanie
|
||
Bruce Richardson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Brian Ruberg
operator imitacji
|
||
Victoria Rose Sampson
montaż postsynchronu
|
||
Marshall Winn
montaż dialogów
|
||
Marshall Winn
montaż imitacji
|
||
Gary Wright
montaż dialogów
|
||
Gary Wright
montaż imitacji
|
||
Paul J. Zydel
mikser postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jeff Jarvis
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Gary F. Bentley
efekty specjalne
|
||
Rob Bottin
efekty specjalne
|
||
Gary Buckles
efekty specjalne
|
||
Kenneth C. Clark
efekty specjalne
|
||
Robbie Clot
efekty specjalne
|
9,0
|
|
Scott Forbes
efekty specjalne
|
||
Dave Goyette
efekty specjalne
|
||
John B. Hagey
efekty specjalne
|
||
Tim Moran
efekty specjalne
|
||
Mike Reedy
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dick Hancock
koordynator kaskaderów
|
||
Conrad E. Palmisano
koordynator kaskaderów
|
||
Michael Adams
kaskader
|
||
G.A. Aguilar
kaskader
|
||
Bruce Paul Barbour
kaskader
|
||
Davis Bates
kaskader
|
||
Dana Bertolette
kaskader
|
||
Richard L. Blackwell
kaskader
|
||
Eddie Braun
kaskader
|
||
Mark Chadwick
kaskader
|
||
George Cheung
kaskader
|
7,0
|
|
Tim Chitwood
kaskader
|
||
Carl Ciarfalio
kaskader
|
||
Blaise Corrigan
kaskader
|
||
Roger Creed
kaskader
|
||
Scott Dale
kaskader
|
||
Greg Wayne Elam
kaskader
|
||
Jeffrey Lee Gibson
kaskader
|
6,0
|
|
Tom Harper
kaskader
|
||
Diane Hoover
kaskader
|
||
Terry Jackson
kaskader
|
||
Mike Johnson
kaskader
|
||
Barbara Anne Klein
kaskader
|
||
Steven Lambert
kaskader
|
||
Shawn Patrick Lane
kaskader
|
||
Christopher Derek Lee
kaskader
|
||
Ben Loggins
kaskader
|
||
David Paul Lord
kaskader
|
||
Dan Mabry
kaskader
|
||
Anderson Martin
kaskader
|
||
Tim Moran
kaskader
|
||
Dean Mumford
kaskader
|
||
Christopher S. Nelson
kaskader
|
||
Jay S. Pearson
kaskader
|
||
Debby Lynn Ross
kaskader
|
||
Bill M. Ryusaki
kaskader
|
||
Rick Seaman
kaskader
|
||
Tony Snegoff
kaskader
|
6,0
|
|
Jimmy Taenaka
kaskader
|
||
Russell Towery
kaskader
|
||
Adam Trammell
kaskader
|
||
Greg Walker
kaskader
|
||
Brian J. Williams
kaskader
|
||
Chris Nielsen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Presley
operator steadicam
|
7,0
|
|
Robert Presley
operator kamery (druga ekipa)
|
7,0
|
|
David Reeder
operator kamery (asystent)
|
||
Keith Sherer
oświetlenie
|
7,0
|
|
Laurie Swygert
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Steven Jacobs
dobór obsady
|
Pozostałe
Proszę czekać…