Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Nick Hurran | ||
Scenariusz | Ocena | |
Frederick Ponzlov | ||
Producenci | Ocena | |
David Ball
kierownik produkcji
|
||
Michael Cowan
producent
|
||
Suzanne Lyons
producent
|
||
Jason Piette
producent
|
||
Kate Robbins
producent
|
||
Adam Betteridge
współproducent
|
||
Jessica Gold
współproducent
|
||
Terry Chase Chenowith
producent wykonawczy
|
||
Alex Marshall
producent wykonawczy
|
||
David Rogers
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Brenda Blethyn
Betty Rhys-Jones
|
8,5
|
|
Alfred Molina
Boris Plots
|
7,2
|
|
Christopher Walken
Frank Featherbed
|
8,2
|
|
Robert Pugh
Councillor Hugh Rhys-Jones
|
6,7
|
|
Naomi Watts
Meredith
|
7,2
|
|
Joshua Jenkins
Młody Boris
|
||
Hannah Higgins
Młoda Betty
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kevin Rudge | ||
James Welland | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Rupert Gregson-Williams | ||
Kostiumy | Ocena | |
Ffion Elinor |
3,0
|
|
Maxine Brown
(asystent)
|
||
Clare McHardy
(asystent)
|
||
Sarah-Jane Perez
(asystent)
|
||
Katrina Perkins
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
John Richards | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Pamela Hadden
projektant makijażu
|
||
Pamela Haddock
projektant fryzur
|
||
Pamela Haddock
projektant makijażu
|
||
Paula Price
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Keith Maxwell | ||
Lesley Dearn
dyrektor artystyczny
|
||
Alex Evans
dyrektor artystyczny
|
||
Penny Harvey
dyrektor artystyczny
|
||
Joe Brookman
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Barry Doyle
mikrofoniarz
|
||
Don Bell
operator dźwięku
|
||
Peter Isaac
operator dźwięku
|
||
Alan Jones
operator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Kate Rhodes James
dobór obsady
|
||
Peter Wooldridge
dobór obsady
|
||
Susan Wooldridge
dobór obsady
|
||
Kevin Ahern
montaż efektów wizualnych
|
||
Sam Chandley
dobór obsady (dodatkowy)
|
||
John Benn
montaż efektów wizualnych
|
||
Angus Bickerton
projektant efektów wizualnych
|
8,0
|
|
Barrie Hemsley
producent efektów wizualnych
|
||
Claire McGrane
producent efektów wizualnych
|
||
Courtney Vanderslice
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
David Mason
oświetlenie
|
||
Terry Bartlett
kamerzysta (asystent)
|
||
Trevor Coop
operator kamery
|
||
James Welland
operator kamery
|
||
Peter Thornton
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Peter Darling
choreograf
|
||
Steve Griffin
koordynator kaskaderów
|
||
Tina Maskell
kaskader
|
||
Lucy Cohen
dubler
|
||
Marc Jones
dubler
|
Pozostałe
Proszę czekać…