Hitman 6.8

Agent 47 dostaje zlecenie zabicia prezydenta Rosji, przez co wplątuje się w międzynarodowy spisek. Od tej chwili zdany tylko na siebie rozpoczyna śledztwo, chcąc zdemaskować sprawców intrygi.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Xavier Gens 8.0
Yann Cuinet (asystent) -
Tarryn Greybè (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce) -
Marie Rolindes (asystent) -
Borimir Ilkov (asystent) -
Alexander Kossev (asystent) -
Olivier Megaton
(reżyser drugiej ekipy)
7.0
Boyka Pehlivanova (asystent) -
Iva Slavova (asystent) -
Ahmet T. Uygun (reżyser drugiej ekipy) (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Felix Baudouin (asystent) -
Christel Bordon (asystent) (druga ekipa) -
David Campi-Lemaire (asystent) (druga ekipa) -
Elitza Gueorguieva (asystent) -
Krasimir Hazarbasanov (asystent) -
Vanessa Djian (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Skip Woods 8.0
Producenci
Średnia
Pierre-Ange Le Pogam
producent
-
Adrian Askarieh producent -
Chuck Gordon producent -
Daniel Alter współproducent -
Vin Diesel
producent wykonawczy
7.9
Janos Flösser producent wykonawczy -
David Deshayes kierownik produkcji -
Marc Guidetti kierownik produkcji -
Thierry Guilmard kierownik produkcji -
Leila Smith nadzorca produkcji -
Stanislas Vart kierownik produkcji -
Marisa Dean koordynator produkcji -
Aktorzy
Średnia
Timothy Olyphant
Agent 47
7.2
Dougray Scott
Mike Whittier
6.5
Olga Kurylenko
Nika Boronina
7.5
Robert Knepper
Yuri Marklov
7.5
Ulrich Thomsen
Prezydent Mikhail Belicoff
7.0
Henry Ian Cusick
Udre Belicoff
7.0
Michael Offei Jenkins -
Christian Erickson Gen. Kormarov -
Eriq Ebouaney
Bwana Ovie
6.0
Joe Sheridan
Kpt. Gudnayev
-
James Faulkner
Smith Jamison
6.5
Jean-Marc Bellu Zabójca -
Nicky Naudé Zabójca -
Abdou Sagna Zabójca -
Ilya Nikitenko Zabójca -
Loïc Molla Zabójca -
Youssef Diawara Związny więzień -
Patrick Ligardes Kupiec -
Anca Radici
Smutna dziewczyna
-
Peter Hudson Pan Price -
Cyril Guei Prowadzący starego SUV-a -
Ivan Yurukov Rosyjski John -
Vladimir Kolev Człowiek z zespołu odbijania zakładników -
Makssim Kolev Genchev Człowiek Yuriego -
Kamen Ivanov Rosyjski kapitan -
Stefka Yanorova-Trenfafilova Żona Belicoffa -
Yasmine Meddour Córka Belicoffa -
Iosis Shamli Dowódca oddziału SWAT -
Desislava Bakardzhieva Reporterka wiadomości -
Paul Barrett
Reporter
-
Viktoria Dimova Córka Mike'a (lat 8) -
Svezhen Mladenov Rosyjski lekarz sądowy -
Biliana Petrinska Oficer -
Emile Abossolo M'bo
Gen. Ajunwa
-
Paul Bandey
Ray, dyrektor MC
-
Nikolay Valentinov Lukanov Kelner w restauracji Swanky -
Boiko Boyanov Członek oddziału SWAT -
Deyan Donkov Rosyjski ratownik medyczny -
Sabine Crossen June -
Assen Blatechki
Kierowca z FSB
-
Dobrin Dosev Duchowny -
Vili Dimitrova Przerażona pokojówka -
Anatoli Nechev Członek oddziału SWAT -
Blagovest Argirov Kelner w restauracji Swanky -
Nikolay Stoyanov Ilchev Rosyjski żołnierz z radiem -
Milko Marinov Milanov Kierowca Interpolu -
Elvis Delannay Asystent dowódcy -
Dessislava Zidarova Dziwka Belicoffa -
Lisa Jacobs Diana (głos) -
Atanas Mihaylov Srebrev Korespondent wiadomości -
Samantha Timmerman Reporterka -
Patrick Albenque Reporter -
Borislav Parvanov Młody Agent 47 -
Velizar Binev
Ksiądz
-
Hristo Neykov Neykov Grający w grę wideo -
Nikolay Milev Grający w grę wideo -
David William James Elliott Hank (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Laurent Barès -
Pierre Garnier (główna pomoc techniczna) -
Cyril Kuhnholtz (główna pomoc techniczna) -
Sebastien Pentecouteau (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Jan Gagnaire (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Geoff Zanelli 8.0
Ryeland Allison (muzyka dodatkowa) -
Bobby Tahouri (muzyka dodatkowa) -
Kostiumy
Średnia
Olivier Bériot -
Magali Cohen (nadzorca kostiumów) -
Adriyana Naydenova (asystent) -
Montaż
Średnia
Carlo Rizzo 7.0
Antoine Vareille 7.0
Guerric Catala (asystent) -
Louise Genis-Cosserat (asystent) -
David Heinz (asystent) -
Sylvie Lager (asystent) -
Laure Meynet (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Olivier Afonso
nadzorca efektów specjalnych makijażu
7.0
Frédérique Arguello fryzjer -
Sabine Fevre charakteryzator -
Laetitia Hillion efekty specjalne makijażu -
Frédéric Lainé efekty specjalne makijażu -
Yana Stoyanova efekty specjalne makijażu (asystent) -
Scenografia
Średnia
Jacques Bufnoir scenograf -
Johann George dyrektor artystyczny -
Prolet Gueorguieva Polia dyrektor artystyczny -
Atanas Apostolov dekorator wnętrz -
Véronique Melery dekorator wnętrz -
Atanas Cherkezov główny rekwizytor (asystent) -
Jonathan Delerue scenopis obrazkowy -
Benedicte Joffre dekorator wnętrz (asystent) -
Boriana Mintcheva dekorator wnętrz -
Olivier Nguyen główny rekwizytor -
Christophe Niaux rekwizytor -
Riccardo Pugliese dyrektor artystyczny (druga ekipa) -
Per-Olof Renard dyrektor artystyczny (asystent) -
Tzvetana Yankova dyrektor artystyczny (asystent) -
Maria Doicheva malarz (niewymieniony w czołówce) -
Orlin Grozdanov rekwizytor (niewymieniony w czołówce) -
Dźwięk
Średnia
Emmanuel Angrand montaż dźwięku -
Antoine Baudouin montaż dialogów -
Thomas Bernard operator dźwieku -
Jonathan Chiles
mikrofoniarz
-
Matthieu Dallaporta mikser ponownego nagrania -
Pascal Dedeye imitator dźwięku -
Frederic Dubois projektant dźwięku -
Frederic Dubois nadzorujący montaż dźwięku -
François Fayard nadzorujący montaż dźwięku -
Alain Gandit montaż postsynchronu -
Loïc Gourbe montaż imitacji -
Loïc Gourbe operator dźwięku -
Daniel Gries imitator dźwięku -
Pierre-Yves Lavoué mikser (druga ekipa) -
Maud Lombart montaż dźwięku (asystent) -
Didier Lozahic operator imitacji -
Didier Lozahic mikser ponownego nagrania -
Anne Maisonhaute montaż postsynchronu -
Valentin Orlov okablowanie -
Jonathan Rimas mikser postsynchronu -
Greg Steele mikser postsynchronu -
Greg Zimmerman operator postsynchronu -
John Finklea montaż muzyki -
Alexandre Mahout nadzorca muzyki -
John Rodd montaż muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
Mathieu Cavillon efekty specjalne -
Hubert Devinck efekty specjalne -
Philippe Hubin nadzorca efektów specjalnych 8.0
Jean-Christophe Magnaud koordynator efektów specjalnych 8.0
Gilbert Pelosi efekty specjalne -
Sylvie Rousselin efekty specjalne -
Rumen Stoychev efekty specjalne -
Jean-Yves Thoreau efekty specjalne -
Vencislav Yondov efekty specjalne -
Pozostała Ekipa
Średnia
Thomas Duval nadzorca efektów wizualnych -
Rodolphe Guglielmi nadzorca efektów wizualnych -
Seydina Balde
kaskader
-
Serge Crozon-Cazin kaskader -
Frederick Renard kaskader -
Annabelle Troukens producent efektów wizualnych -
Alain Bignet zecer -
Axel Bonami zecer -
Gaëlle Bossis zecer -
Brent M. Bowen zecer -
Judith Bruneau koordynator efektów wizualnych -
Loic Flamand efekty wizualne -
Fredrik Monteil zecer -
Bourdonnay Judikael nadzorca efektów wizualnych -
Nicolas Lacroix koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Yann Larochette zecer -
Emmanuel Le Courbe zecer -
Jérome Lionard zecer -
Sergeï Lourié zecer -
Frederic Ovcaric producent efektów wizualnych -
Benjamin Pelletreau zecer -
Alexis Peraste zecer -
Teddy Percherancier producent efektów wizualnych -
Julien Record zecer -
Nicolas Rigaud zecer -
Florian Senand zecer -
George Danailov kaskader -
Laurent Fresnais kierowca -
Timothe Ghislain kierowca -
Francois Grobbelaar
koordynator kaskaderów (asystent)
-
Pascal Guégan koordynator kaskaderów (asystent) -
Philippe Guégan koordynator kaskaderów -
Christian Henning koordynator kaskaderów (asystent) -
Benoit Lagniez kierowca -
Parvan Parvanov koordynator kaskaderów (asystent) -
Franz Spilhaus koordynator kaskaderów -
Astou Vedel kaskader dublujący -
Susie Allnutt fotosista -
Loïc Andrieu operator steadicam -
Andrea Arnone operator steadicam -
Andrea Arnone operator kamery -
Frédérique Barraja
fotosista
-
Eric Caro fotosista -
Mathieu De Montgrand kamerzysta (asystent) -
Georgy Dimitrov kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Laurent Héritier oświetlenie -
Gregory Loffredo
choreograf walk
-
Cyril Raffaelli
choreograf walk
7.0
Dimitar Ventseslavov Kostov kamerzysta (asystent) -
Ilio Kotorenchev kamerzysta (asystent) -
Alexander Krumov operator kamery -
Eric Le Roux operator steadicam -
Eric Le Roux operator kamery -
Pascale Marin kamerzysta (asystent) -
Alex Samoundji kamerzysta (asystent) -
Geo Stephanov kamerzysta (asystent) -
Rico Torres fotosista -
Colin Wandersman oświetlenie -
Anton Ognianov operator kamery (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce) -
Bouchra Fakhri dobór obsady -
Christian Kaplan dobór obsady -
Debbie McWilliams dobór obsady -
Reg Poerscout-Edgerton dodatkowy dobór obsady -
Lina Todd dobór obsady (dodatkowy) -
Ilka Valcheva dobór obsady -
Matthieu Gonet dyrygent -
Emre Cosar księgowy produkcji (asystent) -
Bertrand de Saint Seine projekt czołówki -
Charles Carpentier elektryk -
Jérôme Fabre elektryk -
Feramuz Tuna elektryk -