Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Stanisław Lenartowicz | ||
Halina Garus
(współpraca)
|
||
Aleksander Sajkow
(współpraca)
|
||
Zbigniew Maćków
(współpraca)
|
||
Jerzy Romanowski
(współpraca)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ewa Szumańska | ||
Janusz Łuczyński | ||
Producenci | Ocena | |
Jan Włodarczyk
kierownik produkcji
|
||
Zbigniew Stanek
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Michał J. Zabłocki
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Tomasz Orlikowski
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Joanna Bogacka
Elżbieta, dziewczyna Andrzeja, protokolantka podczas procesu Morawskiego
|
6,0
|
|
Maciej Góraj
Andrzej Galus, sąsiad Morawskiego, rzeczywisty zabójca Anny Barańczyk
|
||
Danuta Maksymowicz
Anna Barańczyk, ofiara zabójstwa
|
||
Janusz Bukowski
Bogdan Morawski, oskarżony w procesie o zabójstwo Anny Barańczyk
|
7,3
|
|
Igor Przegrodzki
Sędzia, przewodniczący składu orzekającego
|
||
Witold Pyrkosz
Obrońca Morawskiego
|
8,1
|
|
Krzysztof Chamiec
Sadzewicz, prokurator, oskarżyciel Morawskiego
|
||
Iga Mayr
Sędzina, członkini składu orzekającego
|
||
Irena Laskowska
Matka Anny Barańczyk
|
||
Marta Ławińska
Narzeczona Bogdana
|
||
Joanna Kasperska
Barbara Gajewska, koleżanka Anny
|
||
Andrzej Hrydzewicz
Dr Kaliniewicz
|
||
Zygmunt Bielawski
Milicjant kontrolujący wóz Morawskiego
|
7,0
|
|
Jerzy Block
Wysocki, świadek, sąsiad Morawskiego
|
9,0
|
|
Łucja Burzyńska
Tramwajarka wyjeżdżająca z zajezdni tramwajowej
|
||
Władysław Dewoyno
Dyspozytor na krańcówce tramwajowej
|
7,0
|
|
Tadeusz Drzewiecki | ||
Andrzej Kierc
Listonosz, świadek w sądzie
|
||
Janusz Kłosiński
Józef Galus, stryj Andrzeja
|
7,3
|
|
Ferdynand Matysik
Biegły
|
7,2
|
|
Andrzej Mrozek
Kolega Morawskiego z pracy, świadek
|
7,0
|
|
Albert Narkiewicz | ||
Jan Łopuszniak
Sędzia, członek składu orzekającego (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Jerzy Stawicki | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Andrzej Korzyński | ||
Kostiumy | Ocena | |
Alicja Wasilewska | ||
Montaż | Ocena | |
Krzysztof Osiecki |
7,0
|
|
Jadwiga Jakubowska
(współpraca)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Anna Włodarczyk
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Zdzisław Kielanowski
scenograf
|
||
Elżbieta Karwańska
scenograf (współpraca)
|
||
Marek Mierzejewski
scenograf (współpraca)
|
||
Albert Kuchnia
scenograf (współpraca)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ryszard Patkowski
dźwięk
|
||
Zdzisław Dominiak
dźwięk (współpraca)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Wiesław Pyda
operator kamery
|
||
Jerzy Szurowski
operator kamery (współpraca)
|
||
Zygmunt Krusznicki
operator kamery (współpraca)
|
Pozostałe
Proszę czekać…