Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Antoni Krauze | ||
Marek Piestrak
(drugi reżyser)
|
||
Marcin Łomnicki
(drugi reżyser)
|
||
Valentina Koblyuk
(współpraca) (Ukraina)
|
||
Irina Iwaczenko
(współpraca) (Ukraina)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Antoni Krauze | ||
Jan Purzycki | ||
Viktor Suvorov
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Filip Bajon
producent
|
6,9
|
|
Kazimierz Sioma
kierownik produkcji
|
||
Jerzy Piaseczny
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Joanna Pindelska
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Wiesław Adamowski
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Lucyna Barszczewska
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Otto Kratochvil
kierownik produkcji (współpraca) (Austria)
|
||
Zenona Kielanowska-Tomaszewska
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Krystyna Tarłowska-Czyszczoń
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Igor Jegorow
kierownik produkcji (współpraca) (Ukraina)
|
||
Jurij Awramienko
kierownik produkcji (współpraca) (Ukraina)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Yuri Smolsky
Wiktor Suworow
|
||
Janusz Gajos
Płk Nikołaj Krawcow
|
8,4
|
|
Witold Pyrkosz
Gen. Galicyn "Nawigator", szef rezydentury GRU w Wiedniu
|
8,1
|
|
Oleg Maslennikov
Gienek, agent GRU w Wiedniu
|
6,0
|
|
Boris Litvin
Kir
|
||
Vyacheslav Slanko
Pułkownik GRU
|
||
Evgeniy Papernyy
Egzaminator GRU
|
||
Henryk Bista
Właściciel firmy zwerbowany przez Suworowa na targach zbrojeniowych
|
7,6
|
|
Alex Murphy
Amerykanin zwerbowany przez Suworowa
|
||
Igor Chernitskiy
Okularnik
|
||
Volodymyr Abazopulo
Instruktor Specnazu
|
||
Paweł Nowisz
Palony żywcem
|
7,1
|
|
Tadeusz Wojtych
Chłop niemiecki zwerbowany przez GRU
|
||
Stanisław Brejdygant
Dyplomata brytyjski
|
||
Ilja Zmiejew
Ekspert GRU
|
||
Michał Banach
Piwosz (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Zbigniew Suszyński
Wiktor Suworow (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Władimir Abramuszkin |
7,0
|
|
Yuri Oleynikov | ||
Anatoli Yurchenko
Pułkownik obserwator
|
||
Lana Cox
Tania
|
||
Wiesław Adamowski | ||
Adam Musiał
Agent GRU
|
||
Jerzy Piaseczny | ||
Marek Piestrak | ||
Krzysztof Żelichowski | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Tomasz Tarasin | ||
Edward Makówka
(współpraca)
|
||
Ryszard Gawęda
(współpraca)
|
||
Ryszard Anyszkiewicz
(współpraca)
|
||
Jerzy Snoch
(współpraca)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Marta Broczkowska
(opracowanie muzyczne)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Barbara Śródka-Makówka |
7,0
|
|
Anna Kowalska
(współpraca)
|
||
Tatiana Kniażenko
(współpraca) (Ukraina)
|
||
Montaż | Ocena | |
Ewa Smal |
8,0
|
|
Jarosław Ostanówko |
6,0
|
|
Alicja Torbus-Wosińska
(współpraca)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Anna Lewandowska
charakteryzator
|
||
Olga Polikaszkina
charakteryzator (współpraca) (Ukraina)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Andrzej Rafał Waltenberger
scenograf
|
||
Wiktor Kozjarewicz
scenograf (współpraca) (Ukraina)
|
||
Anna Prankl
scenograf (współpraca) (Austria)
|
||
Anna Waszczenko
scenograf (współpraca) (Ukraina)
|
||
Bogdan Zajączkowski
scenograf (współpraca)
|
||
Małgorzata Kolbow
dekorator wnętrz
|
||
Kazimierz Grudzień
rekwizytor
|
||
Piotr Wilczyński
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Małgorzata Jaworska
dźwięk
|
||
Lech Brański
dźwięk
|
||
Lech Kowalewski
technik dźwięku
|
||
Henryk Zastróżny
imitator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jerzy Rudziński
operator kamery
|
||
Dorota Grieser
sekretariat planu
|
||
Wiktor Biełousow
konsultant (ds. wojskowych)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…