Internat 7.9

Akcja serialu toczy się w szkole z internatem "Czarna Laguna", gdzie kilkadziesiąt lat wcześniej mieścił się sierociniec. Po tym jak rodzice Marcosa i jego sześcioletniej siostry Pauli, uznano za zaginionych ich prawnym opiekunem został dyrektor szkoły Hector, a oni zamieszkali w internacie. W tym samym czasie jeden z nauczycieli wpada na trop w sprawie tajemniczego zniknięcia pięciu sierot z dawnego sierocińca. Wkrótce nauczyciel znika w równie tajemniczych okolicznościach. Jego uczniowie - Ivan, Carolina, Victoria, Cayetano i Roque postanawiają do odnaleźć. Wkrótce dołącza do nich także Marcos. Razem odkrywają, że w "Czarnej Lagunie zawsze działy się dziwne rzeczy.

Odcinki

Sezony

Los monstruos no hacen cosquillas 1x1 8.0

AXN 09-04-19 (Polska)

Pierwszy odcinek nowej serii przedstawia bohaterów serialu w poszukiwaniu rozwiązania tajemnicy z przeszłości. W szkole pojawia się Maria, nowa sprzątaczka, co zakłóci spokój szkoły. Dla Marcosa i Pauli szkoła pozostaje jedyną rodziną, gdy ich rodzice uznani zostają za zaginionych. Jeden z nauczycieli odkrywa prawdę o zaginionych kilka dekad wcześniej noworodkach, a piątka młodych studentów wciągnięta zostaje w bardzo niebezpieczną przygodę.

Todo el mundo tiene un secreto 1x2 8.0

Syn Marii ma nietypową grupę krwi, więc kobieta próbuje odnaleźć akta medyczne uczniów internatu. W międzyczasie pojawia się policja, która zadaje pytania odnośnie jej i Jacinty. Victoria i Carolina martwią się dziwnym zniknięciem Alfonso. Na komputerze profesora odnajdują e-mail, w którym być może zawarte są wskazówki. W tym samym czasie Alfonso walczy o życie.

Ojos que no ven 1x3 8.0

Na poddaszu Marcos z przyjaciółmi odkrywają coś przerażającego - parę gałek ocznych w formalinie. Coś strasznego musiało przytrafić się ich staremu nauczycielowi. W tym samym czasie Hector planuje romantyczną przyszłość z Elsą. Nie zdaje sobie sprawy, że przez jego zaabsorbowanie pracą związek zaczyna się rozpadać. Maria próbuje zdobyć uczucie syna, który jednak nienawidzi jej i informuje ją, że dla niego jest co najwyżej sprzątaczką.

Un mensaje en una botella 1x4 8.0

Udając Alfonso, Carolina wysyła maila do Ricardo Montoyi i umawia się z nim na cmentarzu. Dziennikarz ostrzega młodych, że dalsze badanie sprawy może okazać się dla nich niebezpieczne. Marcos martwi się o siostrę, która zdaje się kompletnie odizolowana we własnym świecie fantazji. Jednak dziewczynka jest znacznie inteligentniejsza, niż się wszystkim wydaje. Maria postanawia się dokształcić, a Hector oferuje, że jej w tym pomoże.

Un cadáver en La Laguna 1x5 8.0

Hector znajduje w jeziorze zwłoki dziennikarza, Ricardo Montoyi. Grupka młodych orientuje się, że w ten sposób stracili wszelkie dowody na śmierć pięciorga sierot. Gdy zaczynają dziać się dziwne rzeczy, okazuje się, że niebezpieczeństwo jest jak najbardziej prawdziwe. W tym samym czasie Jacinta popada w depresję. Wracają do niej wszystkie listy, które wysyła do swojej córki.

La noche de Santa Isabel 1x6 8.0

Victoria, Carolina, Cayetano i Roque dokonują makabrycznego odkrycia w labiryncie. Marcos i Ivan dowiedzieli się, że mężczyzna, z którym się skontaktowali, wcale nie był Ricardo Montoyą - czy teraz mają jeszcze szansę uciec i dowiedzieć się, kto za tym wszystkim stoi? Jacinta jest w szpitalu, więc Maria musi przejąć wszystkie obowiązki związane z przygotowaniem tradycyjnego bankietu dla absolwentów, pracowników i nauczycieli. Jednocześnie zarówno ona, jak i jej syn, Ivan, doświadczają zawirowań miłosnych.