Internat 7.9

Serial opowiada o grupie nastolatków odbierającej staranne wychowanie w zamkniętej, elitarnej szkole z internatem. Młodzież ma zakaz opuszczania murów uczelni, co sprawia, że każda eskapada w głąb lasu, który otacza internat, smakuje jak zakazany owoc. Za bramą kryje się pewna tajemnica na ślad której wpada jeden z wykładowców. Chce on dowieść, iż kilkanaście lat temu w owym lesie kilkoro uczniów zostało zamordowanych. Znajduje on tajemniczy bunkier, gdzie kryją się zwłoki zaginionych. Ktoś, bądź coś nie chce jednak, by ta sprawa ujrzała światło dzienne, a naukowiec i grupa jego uczniów narażeni są na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Odcinki

Sezony

Los monstruos no hacen cosquillas 1x1 8.0

AXN 09-04-19 (Polska)

Pierwszy odcinek nowej serii przedstawia bohaterów serialu w poszukiwaniu rozwiązania tajemnicy z przeszłości. W szkole pojawia się Maria, nowa sprzątaczka, co zakłóci spokój szkoły. Dla Marcosa i Pauli szkoła pozostaje jedyną rodziną, gdy ich rodzice uznani zostają za zaginionych. Jeden z nauczycieli odkrywa prawdę o zaginionych kilka dekad wcześniej noworodkach, a piątka młodych studentów wciągnięta zostaje w bardzo niebezpieczną przygodę.

Todo el mundo tiene un secreto 1x2 8.0

Syn Marii ma nietypową grupę krwi, więc kobieta próbuje odnaleźć akta medyczne uczniów internatu. W międzyczasie pojawia się policja, która zadaje pytania odnośnie jej i Jacinty. Victoria i Carolina martwią się dziwnym zniknięciem Alfonso. Na komputerze profesora odnajdują e-mail, w którym być może zawarte są wskazówki. W tym samym czasie Alfonso walczy o życie.

Ojos que no ven 1x3 8.0

Na poddaszu Marcos z przyjaciółmi odkrywają coś przerażającego - parę gałek ocznych w formalinie. Coś strasznego musiało przytrafić się ich staremu nauczycielowi. W tym samym czasie Hector planuje romantyczną przyszłość z Elsą. Nie zdaje sobie sprawy, że przez jego zaabsorbowanie pracą związek zaczyna się rozpadać. Maria próbuje zdobyć uczucie syna, który jednak nienawidzi jej i informuje ją, że dla niego jest co najwyżej sprzątaczką.

Un mensaje en una botella 1x4 8.0

Udając Alfonso, Carolina wysyła maila do Ricardo Montoyi i umawia się z nim na cmentarzu. Dziennikarz ostrzega młodych, że dalsze badanie sprawy może okazać się dla nich niebezpieczne. Marcos martwi się o siostrę, która zdaje się kompletnie odizolowana we własnym świecie fantazji. Jednak dziewczynka jest znacznie inteligentniejsza, niż się wszystkim wydaje. Maria postanawia się dokształcić, a Hector oferuje, że jej w tym pomoże.

Un cadáver en La Laguna 1x5 8.0

Hector znajduje w jeziorze zwłoki dziennikarza, Ricardo Montoyi. Grupka młodych orientuje się, że w ten sposób stracili wszelkie dowody na śmierć pięciorga sierot. Gdy zaczynają dziać się dziwne rzeczy, okazuje się, że niebezpieczeństwo jest jak najbardziej prawdziwe. W tym samym czasie Jacinta popada w depresję. Wracają do niej wszystkie listy, które wysyła do swojej córki.

La noche de Santa Isabel 1x6 8.0

Victoria, Carolina, Cayetano i Roque dokonują makabrycznego odkrycia w labiryncie. Marcos i Ivan dowiedzieli się, że mężczyzna, z którym się skontaktowali, wcale nie był Ricardo Montoyą - czy teraz mają jeszcze szansę uciec i dowiedzieć się, kto za tym wszystkim stoi? Jacinta jest w szpitalu, więc Maria musi przejąć wszystkie obowiązki związane z przygotowaniem tradycyjnego bankietu dla absolwentów, pracowników i nauczycieli. Jednocześnie zarówno ona, jak i jej syn, Ivan, doświadczają zawirowań miłosnych.