Sześć stóp pod ziemią: Równoległa gra 4x3 2004

Six Feet Under: Parallel Play

  • 55m.

David i Arthur rozmawiają o pracy, a potem idą razem na zakupy. Nate uczestniczy w zajęciach dla młodych mam. Tam poznaje bogatą rozwódkę, która zaprasza jego i Mayę do siebie. . Nate jest oszołomiony przepychem, w jakim żyje kobieta. Szybko ulega jej urokowi i spędza z nią noc. Ku niezadowoleniu Claire, Anita chce zaprosić… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Zdjęcia Zobacz wszystkie 11 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Peter Krause
jako Nate Fisher
Michael C. Hall
jako David Fisher
Frances Conroy
jako Ruth Fisher
Lauren Ambrose
jako Claire Fisher
Freddy Rodríguez
jako Federico "Rico" Diaz
Mathew St. Patrick
jako Keith Charles
James Cromwell
jako George Sibley
Rachel Griffiths
jako Brenda Chenowith
Mena Suvari
jako Edie
Justin Theroux
jako Joe
Ben Foster
jako Russell Corwin
Justina Machado
jako Vanessa Diaz

Fabuła

David i Arthur rozmawiają o pracy, a potem idą razem na zakupy. Nate uczestniczy w zajęciach dla młodych mam. Tam poznaje bogatą rozwódkę, która zaprasza jego i Mayę do siebie. . Nate jest oszołomiony przepychem, w jakim żyje kobieta. Szybko ulega jej urokowi i spędza z nią noc. Ku niezadowoleniu Claire, Anita chce zaprosić Russella na imprezę u Jimmy’ego. Jasne jest, że Russell wciąż czuje coś do Claire, podczas gdy ona coraz wyraźniej interesuje się Edie’m. Brenda i Joe pracują nad swoim związkiem, zwłaszcza w jego « łóżkowym » aspekcie. Rico próbuje przekonać Sophię, żeby porzuciła swój niechlubny zawód. Gdy dowiaduje się o jej problemach finansowych, natychmiast proponuje pomoc. opis dystrybutora

Szczegóły

Czas trwania
55 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 4

Beznickowy 2011-10-23 10

Jeden z lepszych odcinków – Odcinek jak odcinek "Six Feet Under", czyli bardzo dobry. Niesamowita ostatnia scena, gdy rodzina zaczyna palić swoje niepotrzebne rzeczy, a Nate się do tego dołącza, choć z początku niczego nie chciał się pozbywać. Wymowna. Lepszego zakończenia odcinek nie mógł mieć.

Zobacz wszystkie 3 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
Trophy Beznickowy 2011-10-23 10

I do tego piosenka Lucky – Radiohead.

Dodatkowo od tego odcinka pojawia się Olivier.

Redox Beznickowy 2011-10-23 9

Potwierdzam. W ogóle nie tylko zakończenie jest tu świetne (coś w rodzaju katharsis całej rodziny), ale także niektóre wątki (szczególnie romans Nate z matką jednej z koleżanek Mayi). I do tego to chyba ostatni odcinek, w którym pojawia się Arthur. W ogóle wprowadzenie tej postaci twórcom się opłaciło – wniosło świeżego ducha, humoru, trochę absurdalnego.

Trophy Beznickowy 2011-10-23 10

Nie, zaraz. Tytuł odcinka jest zły. Wewnętrzne oko to odcinek 3 sezonu 3, a nie 4. Parallel Play a Eye Inside, to dwa różne odcinki.

Współtworzą