Next

7,3
Cris Johnson (Nicolas Cage) urodził się z niezwykłą umiejętnością widzenia przyszłości. Szybko okazało się jednak, że ten "dar" bedzie dla niego przekleństwem... Zamknięty w sobie i zastraszony badaniami, które przeszedł w dzieciństwie z powodu swych zdoloności, żyje pod zminionym nazwiskiem w Las Vegas obstawiając drobne zakłady hazardowe. Kiedy grupa terrorystów grozi zdetonowaniem nuklearnego ładunku w Los Angeles, rząd przypomina sobie o istnieniu Johnsona i wysyła agentkę FBI (Julianne Moore) by jeszcze raz nakłoniła go do współpracy.
Komentarze do filmu 38
dareczek50 5

Faktycznie, koncepcja jest dobra. Ale najbardziej mnie wkurza, jak w filmie brakuje siódmej klepki
autorowi scenariusza odpowiadającej za jakieś trzymanie się fabuły. Nie będę wymieniał co
konkretnie mam na myśli. Ale dla przykładu dziewczyna która miała wrzucić tabletki nasenne po
dwóch minutach. Od wyjścia z pokoju. Ale jakie to miało znaczenie skoro w tym czasie wcale nie
musiał używać swoich mocy, ponadto przecież dwie minuty jeśli chodzi o niego mógł znać
trzymając szklankę w rękach, więc pomysł z tym włożeniem po dwóch minutach jest całkowicie
absurdalny,
ogólnie film spoko

Chemas 5

Jak można było zepsuć opowiadanie Złotoskóry mojego ulubionego pisarza sf Dicka. Można było z pomysłem z tego opowiadania na prawdę więcej zrobić. Scenariusz to jakieś nieporozumienie, zaś sam Cage jak zwykle ostatnimi czasy, słaby. Nawet Moore nie wypadła jak na swoje możiwości. Film mnie nie wciągnął.

Adrenochrom Chemas

@Chemas Co do Dicka, czytałeś może jego "Trzy stygmaty Palmera Eldritcha", fantastyczna książka?

Chemas 5

@Adrenochrom
Pewnie, że tak, czytałem prawie wszystko Dicka

modelka 7

Mi sie podoba – Ostatnio jestem na etapie ogladania wlasnie filmow z Cagem i choc uwazam ze juz aktor coraz bardziej sie wypala albo dostaje coraz gorsze role. Czasem mam wrazenie jakby nie czytal dokladnie scenariusza albo wybieral je ze wzgledu na duze stawki, ale ten film oglada sie z przyjemnoscia. kto by nie chcial widziec przyszlosc i moc decydowac co zrobic, kogo uratowac a kogo nie.

Maciek_Przybyszewski 5

Dlaczego Cage znów cierpi? – Oglądając ostatnie produkcje z Nicolasem Cage’em ma wrażenie, że od czasu zdobycia Oscara i nominacji przyjął postawę cierpiętnika. W każdym z ostatnich filmów Cage swą grą sprawia wrażenie, że cierpi za miliony i tylko on może te miliony zbawić. Szkoda. Mam nadzieję, że to się zmieni.

pajki_filmaniak 7

taką umiejętność nie jeden by chciał co bohater filmu….

Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Pozostałe

Proszę czekać…