Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Mike van Diem | ||
Pieter Walther Boer
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ferdinand Bordewijk
(opowiadanie "Dreverhaven en Katadreuffe" i powieść)
|
||
Mike van Diem | ||
Laurens Geels | ||
Ruud van Megen | ||
Producenci | Ocena | |
Laurens Geels
producent
|
||
Sam Cerulus
współproducent
|
||
Dick Maas
producent wykonawczy
|
||
Jerzy Rutowicz
kierownik produkcji
|
||
Stefan Schubert
kierownik produkcji
|
||
Niko Post
nadzorca produkcji
|
||
Job van As
kierownik produkcji
|
||
Philippe Van Damme
kierownik produkcji
|
||
Han van der Werff
kierownik produkcji
|
||
Naomi Pel
koordynator produkcji
|
||
Igor Sawin
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Katarzyna Janus
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Dariusz Struszczak
kierownik produkcji (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jan Decleir
Dreverhaven
|
||
Fedja van Huêt
Jacob Katadreuffe
|
||
Betty Schuurman
Joba
|
||
Tamar van den Dop
Lorna te George
|
||
Victor Löw
De Gankelaar
|
||
Hans Kesting
Jan Maan
|
||
Lou Landré
Rentenstein
|
||
Bernard Droog
Stroomkoning
|
||
Jack Hedley
Pan Forester
|
||
Frans Vorstman
Insp. De Bree
|
||
Fred Goessens
Schuwagt
|
||
Jasper Gottlieb
Jacob (lat 6)
|
||
Marius Gottlieb
Jacob (lat 6)
|
||
Pavlik Jansen op de Haar
Jacob (lat 12)
|
||
Marisa Van Eyle
Jiffrouw Sibculo
|
||
Jos Verbist
Brygadier
|
||
Jonathan Maxwell Reeves
Komunista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janusz Chabior |
7,7
|
|
Roman Czajka | ||
John Clous | ||
Nina Deuss | ||
Lukas Dijkema | ||
Gusta Gerritsen | ||
Willem Gomes | ||
Annemarie Grosfeld | ||
Marcel Hensema | ||
Sieger Hesselink | ||
Dana Huizinga | ||
Marzena Kipiel-Sztuka |
6,9
|
|
Christo Hulst | ||
Myranda Jongeling | ||
Mees Jongema | ||
Hans Karsenbarg | ||
Jeroen Lopes-Cardozo | ||
Joan Nederlof | ||
Kazimierz Krzaczkowski
Listonosz
|
6,5
|
|
Wim Van Der Grijn
Inspektor
|
||
Jaap Spijkers
Overbuurman
|
||
Mark Rietman
Van Rijn
|
||
Jan van Eijndthoven | ||
Dic van Duin | ||
Peter Oosthoek | ||
Bruun Kuyt | ||
Johan Ooms | ||
Jack Vecht | ||
Wil van der Meer | ||
Frieda Pittoors | ||
Wouter Steenbergen | ||
Willem Westermann | ||
Wim Wiertz | ||
Tjerk Risselada | ||
Marion van Wijk | ||
Barbara van der Horn | ||
Jan Pontier | ||
Aus Greidanus | ||
Gerard Meijler | ||
Cas Jansen
Buntownik
|
||
Paul van Soest | ||
Paul Kooij | ||
Dariusz Lewandowski |
3,0
|
|
Peter Paul Muller | ||
Zip Wertwijn | ||
Jeroen van den Bulk | ||
Rick van Gastel
Chłopiec, który walczył z młodym Katadreuffe
|
||
Małgorzata Napiórkowska | ||
Nico de Vries | ||
Kaylee van Gastel | ||
Gabriël Klompmaker | ||
Yvonne Popa | ||
Dennis Overeem
Rolnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arjan van den Haak
Pietje, boy hotelowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Rogier Stoffers | ||
Appie Vermeeren
(pomoc techniczna)
|
||
Elmer van der Marel
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Paleis van Boem | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jany Temime |
9,0
|
|
Catherine Cuykens
(asystent)
|
||
Karen de Wolf
(asystent)
|
||
Radboud Kuypers
(asystent)
|
||
Wilfrid Laudicina
(asystent)
|
||
Margriet Procee
(asystent)
|
||
Lies Van Assche
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jessica de Koning | ||
Peter Alderliesten
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Nynke de Jong
(asystent)
|
||
Suze Halenbeek
(montażysta negatywu)
|
||
Hans Keesmaat
(montażysta negatywu)
|
||
Hans van Helden
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kathy Kühne
charakteryzator
|
||
Floris Schuller
efekty specjalne makijażu
|
||
Annick van Gijsegem
charakteryzator (asystent)
|
||
Hennesien van Walderveen
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Roland Mylanus
projektant wnętrz
|
||
Bolek van Blokland
rekwizytor
|
||
Andrzej Rafał Waltenberger
scenograf
|
||
Rikke Jelier
scenograf
|
||
Alfred Schaaf
scenograf
|
||
Justine Bakker
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Mai Gulbrandsen
malarz
|
||
Aswintha Lam
rekwizytor (asystent)
|
||
Gennaro Rosato
projektant wnętrz (asystent)
|
||
Jimmy Van Meel
rekwizytor (asystent)
|
||
Selwijn Vandenbossche
rekwizytor (asystent)
|
||
Ludo Volders
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Max Bauer
imitator dźwięku
|
||
Paul Bijpost
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Georges Bossaers
mikser postsynchronu
|
||
Alek Goosse
mikser
|
||
Alek Goosse
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael Keinath
mikser imitacji
|
||
Mel Kutbay
imitator dźwięku
|
||
Iris Pattyn
mikrofoniarz
|
||
Luuk Poels
montaż imitacji
|
||
Bert Rijkelijkhuizen
montaż dźwięku
|
||
Peter Warnier
montaż dialogów
|
||
Peter Warnier
projektant dźwięku
|
||
Peter Warnier
dźwięk
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Rob Beekveldt
efekty specjalne (asystent)
|
||
Jesse Breebaart
efekty specjalne (asystent)
|
||
Ria van Diemen
efekty specjalne (asystent)
|
||
Eric Voors
efekty specjalne (asystent)
|
||
Hans Voors
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jeannette Snik
dobór obsady
|
||
David de Kock
kaskader
|
||
Maurits Koert
kaskader
|
||
Soncke M. Korries
kaskader
|
||
Nickey Norbart
kaskader
|
||
Ron Sleeswijk
kaskader
|
||
Henk Wams
koordynator kaskaderów
|
||
Victor Arnolds
fotosista
|
||
Gábor Deák
operator kamery (asystent)
|
||
Bert Hogenes
mistrz oświetlenia
|
||
Tamás Nyerges
operator steadicam
|
||
Franc van Zutphen
oświetlenie
|
||
Annemarie Bets
dobór obsady (asystent)
|
||
Rabeah Hinrichs
dodatkowy dobór obsady
|
||
Anja Lok Rebel
księgowy produkcji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…