Expres Von Ryana 1965

Von Ryan's Express

Fikcyjna opowieść z czasów II Wojny Światowej. Grupa więźniów obozu jenieckiego ucieka pociągiem towarowym z Niemiec do neutralnej Szwajcarii. Ucieczką kieruje początkowo rozsądny oficer grany przez Trevora Howarda. Zostaje jednak pozbawiony dowództwa przez zdecydowanego na wszystko pułkownika.

Obsada

Uzupełnij obsadę dla tego filmu

Fabuła

Fikcyjna opowieść z czasów II Wojny Światowej. Grupa więźniów obozu jenieckiego ucieka pociągiem towarowym z Niemiec do neutralnej Szwajcarii. Ucieczką kieruje początkowo rozsądny oficer grany przez Trevora Howarda. Zostaje jednak pozbawiony dowództwa przez zdecydowanego na wszystko pułkownika. Anonimowy

Szczegóły

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

Avatar square 200x200

majak01 2008-09-05 8

Bardzo dobry… – Nie spodziewałem sie tak wiele po tym filmie, w sumie to nawet nie wiedziałem czego się spodziewać. Jestem pod dużym wrażeniem. Zdecydowanie wart polecenia obraz, bardzo dobre aktorstwo, humor na wysokim poziomie, brak zastoju akcji- cały czas coś się dzieje. Frank Sinatra udowadnia swoje umiejetności… POLECAM!
8/10

drfalck majak01 2008-09-05

Faktycznie film nie zły. Trochę sięgo obawiałem bo z tego co widziałem w obsadzie sami włosi byli, ale nie był to zły film. Co mnie zaskoczyło najbardziej?! – To muzyka! Najpierw myślałem ze to Rambo II leci bo prawie identyko muzyka leciala na początku, ale potem pokazał sie napis -muzyka Jerry Goldsmith, ten sam co do Rambo , więc byłem już w domu. Poprostu skopiował swoja własną muze, trodzxkę ją zmienił i gotowe. Dobrze że Canal+ puszcza czasem takie stare filmy. :)

Współtworzą