John Constantine, samozwańczy egzorcysta, demonolog i mistrz czarnej magii wraz z dwójką przyjaciół walczy ze sługami zła zagrażającym ludziom. Wypędzając kolejne duchy, demony i potwory John próbuje odpokutować swoje winy, za które został skazany na wieczne potępienie.
Odcinki 13 dodaj odcinek
Sezony
Lata

NBC 15-01-17 (USA)

Postrzelony John, próbując uratować się przed atakiem invunche, pozwala, by opętał go demon Pazuzu. Okazuje się to skuteczne, jednak demona nie da się tak łatwo wypędzić, zwłaszcza, że John trafia do meksykańskiego więzienia.
Na Brooklynie dochodzi do dziwnej epidemii śpiączki, której ofiarą pada córeczka Chasa. John, Zed i Chas próbując wytropić źródło choroby odkrywają, że za wszystko odpowiedzialny jest Faust, który znalazł sposób, by oddzielić duszę od ciała w celu zwiększenia swoich mocy.
Czworo studentów odprawia pradawny rytuał mający przenieść ich dusze do innego wymiaru. Okazuje się on skuteczny, jednak miejsce, gdzie trafiają to twór szaleńca, który odtąd na nich poluje. Na pomoc przybywa jednak Constantine i jego przyjaciel Ritchie Simpson.
Manny wysyła Johna i Zed do szpitala, gdzie przewieziono kobietę, będącą ofiarą maga lub demona. Na miejscu John płata figla aniołowi wiążąc go w ludzkim ciele, by pomógł mu odszukać sprawcę ataku, będącym ofiarą przeklętego kryształu.
Na prośbę Jima Corrigana John i Zed wracają do Nowego Orleanu, by pomóc odszukać zaginioną dziewczynkę, porwaną przez satanistę. W tym samym czasie, Papa Midnite podejmuje się zdobycia nagrody za głowę Johna.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…