Horror 2014

Przedstawiamy listę 12 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Horror z 2014 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Od zmierzchu do świtu 7.0

Bracia Gecko zrabowali bank. Decydują się na ucieczkę do Meksyku, gdzie dzięki ukradzionym milionom będą mogli żyć jak królowie do końca życia. Podróż okazuje się być trudniejsza, niż mogliby to sobie wyobrazić, gdyż obok ścigających ich stróżów prawa, czeka na nich wiele nienaturalnych wydarzeń.

Bitten 6.3

Elena Michaels (Laura Vandervoort) ma 28 lat i stara ułożyć sobie życie z Philipem (Paul Greene). Jednak jest to trudne, bo ona jest wilkołakiem i musi to przed nim ukrywać. Zatajeniu prawdy nie sprzyja fakt, że Elena została właśnie wezwana przez swoje stado, które opuściła kilka lat temu, aby pomóc w schwytaniu wilkołaka odpowiedzialnego za zabicie człowieka.

Z Nation 6.4

Grupa ludzi ocalałych z apokalipsy usiłuje przetransportować jedynego człowieka który przeżył ugryzienie zombie do laboratorium w którym jego krew ma zostać wykorzystana do stworzenia lekarstwa.


Wirus 6.6

Mieszkańcy Nowego Yorku walczą z inwazją wampirów rozlewających się po ich mieście.

Salem 6.8

Dramat skupiający się na procesach czarownic mających miejsce w XVII wieku w Salem.

Dom grozy 7.3

Odkrywca Sir Malcolm Murray, amerykański rewolwerowiec Ethan Chandler, naukowiec Victor Frankenstein i medium Vanessa Ives łączą siły żeby wspólnie zwalczać nadprzyrodzone istoty zagrażające mieszkańcom wiktoriańskiego Londynu.

Tokyo Ghoul 6.8

Po przeszczepie nastolatek Kaneki Ken odkrywa, że stal się w połowie ghulem potrzebującym do przeżycia stałych posiłków z ludzkiego mięsa. Co gorsza w Tokio jest więcej jemu podobnych i choć część stara się nie zabijać ludzi to większość jest bezwzględnymi potworami zabijających dla mięsa i przyjemności.

Constantine 7.0

Słowa kluczowe