Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Konrad Aksinowicz |
2,0
|
|
Ludmiła Kierczak
(drugi reżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Konrad Aksinowicz |
2,0
|
|
Julita Olszewska | ||
Producenci | Ocena | |
Agnieszka Chromicka
producent
|
||
Jerzy Kobyliński
współproducent
|
||
Anna Łyszczarz
współproducent
|
||
Łukasz Dolata
współproducent
|
||
Marcin Kryjom
współproducent
|
||
Konrad Aksinowicz
współproducent
|
2,0
|
|
Julita Olszewska
współproducent
|
||
Piotr Stramowski
współproducent
|
6,8
|
|
Katarzyna Warnke
współproducent
|
6,7
|
|
Wojciech Zieliński
współproducent
|
7,0
|
|
Agnieszka Chromicka
kierownik produkcji
|
||
Anna Łyszczarz
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Katarzyna Próchniak-Tayara
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Katarzyna Warnke
Agnieszka
|
6,7
|
|
Piotr Stramowski
Krzysztof
|
6,8
|
|
Tamir Halperin
Tamir
|
||
Grzegorz Młudzik
Witek
|
||
Olga Bołądź
Joanna
|
7,1
|
|
Antoni Królikowski
Klimek
|
7,1
|
|
Karolina Porcari
Karolina
|
||
Bartłomiej Kotschedoff
Marek
|
||
Nikodem Kasprowicz
Wojtek
|
||
Natalia Lasota
Madzia
|
||
Mariusz Sojak
Mężczyzna z ciężarówki
|
||
Agnieszka Bryk
Kobieta ze zdjęć
|
||
Martyna Bartosik
Ekspedientka na stacji benzynowej
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Wojciech Zieliński |
7,0
|
|
Krzysztof Pająk
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Atanas Valkov | ||
Kostiumy | Ocena | |
Weronika Wyrzykowska | ||
Ewelina Mróz
(dodatkowy)
|
||
Agnieszka Olczyk
(dodatkowy)
|
||
Montaż | Ocena | |
Wojciech Jagiełło |
7,0
|
|
Iza Pająk | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Ewelina Mróz
charakteryzator
|
||
Justyna Wróbel
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Katarzyna Klimek
scenograf
|
||
Barbara Kisiel
dekorator wnętrz
|
||
Piotr Duma
scenograf (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Błażej Kafarski
dźwięk
|
||
Tomasz Rudzki
dźwięk
|
||
Karol Kazimierski
dźwięk
|
||
Konrad Lizinkiewicz
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Wojciech Zieliński
operator kamery
|
7,0
|
|
Jakub Jakielaszek
operator kamery
|
||
Lewis Wasilewski
operator kamery (asystent)
|
||
Przemysław Klej
operator kamery (asystent)
|
||
Tomasz Czerwiński
operator kamery (asystent)
|
||
Rafał Szajkowski
operator kamery (asystent)
|
||
Adam Mendry
operator steadicam
|
||
Tomasz Mendry
operator steadicam
|
||
Hubert Stawicki
mistrz oświetlenia
|
||
Mariusz Sojak
oświetlenie
|
||
Paweł Galerczyk
oświetlenie
|
||
Andrzej Poneta
koordynator kaskaderów
|
||
Jarosław Golec
kaskader
|
||
Paweł Żelasko
prowadzący ostrość
|
||
Radosław Kokot
prowadzący ostrość
|
||
Jan Kozłowski
prowadzący ostrość
|
||
Zbigniew Gustowski
prowadzący ostrość
|
||
Magdalena Niestryjewska
konsultant (muzyka)
|
||
Bartosz Stasina
dodatkowy dobór obsady
|
||
Andrzej Stec
kierownik planu
|
Pozostałe
Proszę czekać…