Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Lee Hancock | ||
Scenariusz | Ocena | |
Robert Siegel |
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Jeremy Renner
producent
|
7,6
|
|
Aaron Ryder
producent
|
||
Don Handfield
producent
|
||
Parry Creedon
współproducent
|
||
Michael Sledd
współproducent
|
||
Holly Brown
producent wykonawczy
|
||
David S. Greathouse
producent wykonawczy
|
||
William D. Johnson
producent wykonawczy
|
||
Christos V. Konstantakopoulos
producent wykonawczy
|
||
Karen Lunder
producent wykonawczy
|
||
Parry Creedon
kierownik produkcji
|
||
Lauren Heath
nadzorca produkcji
|
||
Ben Sherman
koordynator postprodukcji
|
||
Stephanie Williams
koordynator postprodukcji
|
||
Angela M. DeNike
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Courtney Nordessa Ward
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Michael Keaton
Ray Kroc
|
7,9
|
|
Nick Offerman
Dick McDonald
|
6,0
|
|
John Carroll Lynch
Mac McDonald
|
||
Linda Cardellini
Joan Smith
|
||
Patrick Wilson
Rollie Smith
|
7,7
|
|
B.J. Novak
Harry Sonneborn
|
||
Laura Dern
Ethel Kroc
|
7,5
|
|
Kimberly Battista
Pani Michael Finn
|
6,5
|
|
Catherine Dyer
Pani Horford
|
||
Susan Savoie
Pani Cullen
|
||
Steve Coulter
Dr Reeves
|
8,0
|
|
Mike Pniewski
Harvey Peltz
|
||
Wilbur Fitzgerald
Jerry Cullen
|
||
Ric Reitz
Will Davis
|
||
Griff Furst
Jim Zien
|
||
Justin Randell Brooke
Fred Turner
|
||
Kate Kneeland
June Martino
|
||
David de Vries
Jack Horford
|
||
Andrew Benator
Leonard Rosenblatt
|
||
Cara Mantella
Myra Rosenblatt
|
||
Randall Taylor
Pracownik
|
||
Lacey King
Dziewczyna z CarHopu
|
||
Jeremy Madden
Dennis
|
||
Rebecca Ray
Dziewczyna z CarHopu
|
||
Adam Rosenberg
Pracownik
|
||
Jacinte Blankenship
Kobieta
|
||
Charles Green
Urzędnik od pożyczek
|
||
David Silverman
Urzędnik od pożyczek
|
||
Franco Castan
Art Wolodarsky
|
||
Kenny Alfonso
Prawnik Kroca
|
||
Kabby Borders
Cheerleaderka
|
6,0
|
|
Valeri Rogers
Cheerleaderka
|
6,5
|
|
Nicolette Goetz
Cheerleaderka
|
||
Lauren Kimelton
Cheerleaderka
|
6,0
|
|
Abbey Ferrell
Cheerleaderka
|
6,5
|
|
Justin Alvarez
Fotograf
|
||
Victor McCay
Prawnik Kroca
|
||
Joy Glover Walters
Matka
|
||
Makabe Ganey
Chłopiec
|
||
Jody Thompson
Klientka
|
||
Chris Greene
Klient na wielkim otwarciu
|
||
Conrad Whitaker
Kierowca limuzyny
|
||
Afemo Omilami
Pan Merriman
|
||
Josh Henry
Kelner
|
||
Kimberly Banta
Wywoływaczka
|
||
Devon Ogden
Piękna blondynka
|
||
Gerald Duckworth
Pracownik
|
||
Jen Cohen
Pasażerka
|
||
Glenn Walkup
Inwestor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emilia Bella
Silna nastolatka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bradley Bowen
Ojciec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marshall Choka
Gość w klubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
William Curtis Coppersmith
Pracownik budowlany (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marc Crandlemire
Shriner (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kemuel Crossty
Pracownik McDonalda (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Falvo
Fotograf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tracy Goode
Agent nieruchomości (niewymieniony w czołówce)
|
||
Travis Gore
Pracownik McDonalda (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brice Anthony Heller
Klient u Johnsona (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cody Howard
Pracownik McDonalda (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marie Joelyn
Klientka McDonalda / Właścicielka Steakhouse'u (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Perry Johnson
Gość w restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Christopher Kelly
Klient McDonalda (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kendall Kiker
Shriner (niewymieniony w czołówce)
|
||
Omar Lagudali
Klient Steakhouse'a (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hayley H. Long
Kasjer bankowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Molina
Barman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Mulvaney
Jack Collins (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tommy O'Brien
Kierownik restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anna Phillips
Kelnerka Car Hopu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Patti Schellhaas
Zamożny gość w klubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Donna Sexton
Członek rodziny McDonalda / Klientka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carla Shinall
Klientka Car Hopu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Doug Stroup
Członek klubu / Golfista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kristi Von
Sekretarka biura prawniczego (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
John Schwartzman
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Jake Liam McGuire
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Kerry Rawlins
(główna pomoc techniczna)
|
||
Trent Edward Arant
(pomoc techniczna)
|
||
Geoff Bremner
(pomoc techniczna)
|
||
Bobby Costello
(pomoc techniczna)
|
||
Matthew C. McCarthy
(pomoc techniczna)
|
||
Joseph Parker
(pomoc techniczna)
|
||
Steve Pittman
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Carter Burwell |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Daniel Orlandi | ||
E. Dee Biddlecome | ||
Virginia Burton
(nadzorca kostiumów)
|
||
Marcella Elisa Caudill | ||
Ashley Marie Parker | ||
Derek Sullivan
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Robert Frazen | ||
Derek Drouin
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Michael White
nadzorca stylizacji
|
||
Kimberly Jones
nadzorca charakteryzacji
|
||
Lawrence Davis
główny stylista
|
||
Monty Schuth
główny stylista
|
||
Mi Young
główny charakteryzator
|
||
Bridgit Crider
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Dhyana Forte
charakteryzator
|
||
Julie Hill-Parker
charakteryzator
|
||
Craig Lindberg
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Saj Mack
charakteryzator
|
||
Bill Johnson
efekty specjalne makijażu
|
||
Todd Watson
efekty specjalne makijażu
|
||
Michael Ward
perukarz
|
||
Tracie Morrison
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Michael Corenblith
scenograf
|
8,0
|
|
Susan Benjamin
dekorator wnętrz
|
||
Mark Lambert Bristol
scenopis obrazkowy
|
||
Justin Cammer
malarz
|
||
Sean Clouser
koordynator konstrukcji
|
||
Jason Davis
główny rekwizytor
|
||
Justin DeMartino
rekwizytor
|
||
Brian DeNike
główny konstruktor dekoracji (druga ekipa)
|
||
Amy Giedraitis
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Patrick S. Johnson
rekwizytor
|
||
Thomas V. Johnson
malarz
|
||
Zach Kane
rekwizytor
|
||
Ariel R. Kaplan
rekwizytor
|
||
Ryan Kutch
główny konstruktor dekoracji
|
||
Chuck McCourt
rekwizytor
|
||
Taylor Mosbey
projektant graficzny
|
||
Brittin Richter
rekwizytor
|
||
Daniel Scates
rekwizytor
|
||
Yolande Thame
projektant wnętrz
|
||
Johnny Thigpen
projektant wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Greg Crawford
mikser postsynchronu (Atlanta)
|
||
Yann Delpuech
projektant dźwięku
|
||
Yann Delpuech
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Kim Drummond
nadzorujący montaż dialogów
|
||
David E. Fluhr
mikser ponownego nagrania
|
||
Stefan Fraticelli
imitator dźwięku
|
||
Jon Johnson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Gregory King
mikser ponownego nagrania
|
||
Richard Kitting
technik miksu
|
||
Kevin Schultz
mikser imitacji
|
||
Aron Siegel
mikser
|
||
John Sievert
imitator dźwięku
|
||
Brad Sokol
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Robert Vardaros
mikrofoniarz
|
||
Jon Vogl
mikser postsynchronu
|
||
Allen Lee Williams III
mikrofoniarz
|
||
Michael K. Bauer
montaż muzyki
|
||
Adam Milo Smalley
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Lacy Cavins
technik
|
||
Nathen Cavins
technik
|
||
J.J. Madaris
technik
|
||
Andi Sowers
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ronna Kress
dobór obsady
|
||
Hannah D'Angerio
dodatkowy dobór obsady
|
||
Tara Feldstein
dobór obsady (Atlanta)
|
||
Chase Paris
dobór obsady (Atlanta)
|
||
Alan Munro
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Brian Jochum
producent efektów wizualnych
|
||
Jeremy Nelson
zecer
|
||
Jon Terada
zecer
|
||
Phil Carbonaro
efekty wizualne
|
||
Jennifer Badger
koordynator kaskaderów
|
||
Dean Bailey
kierowca kaskader
|
||
Glenn Brown
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Glenn Brown
operator steadicam (dodatkowy)
|
||
Dan Cornwall
oświetlenie
|
||
Ian Fox
operator kamery
|
||
Bob Gorelick
operator kamery
|
||
Bob Gorelick
operator steadicam
|
||
Daniel C. McFadden
fotosista
|
||
Dan Ming
operator kamery (asystent)
|
||
Logan Polizzotti
elektryk
|
||
Tina Rowden
fotosista (dodatkowy)
|
||
Jon Derek Wilson
elektryk
|
||
Caitlin McKenna
dobór głosu
|
||
Jeff Glover
dubler: John Carroll Lynch
|
||
Maeve Mannion
księgowy produkcji
|
Pozostałe
Proszę czekać…