Alfa 6.2

Czasy epoki lodowcowej, Europa 20 tys. lat temu. Młody mężczyzna wspólnie ze współplemieńcami wyrusza na swoje pierwsze polowanie. Kiedy zostaje ranny, ci porzucają go, skazując na pewną śmierć. Przerażony i samotny stara się przetrwać w bezlitosnym świecie dzikiej puszczy. Z obawą próbuje okiełznać odrzuconego przez stado wilka. Z czasem zaczynają sobie ufać, co więcej, mogą na siebie liczyć, tworząc niezwykłą parę sprzymierzeńców. Wspólnie pokonują niezliczone niebezpieczeństwa i pułapki losu, próbując odnaleźć drogę do domu zanim nadejdzie śmiertelna zima.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 6

10murzynkow 2018-10-29 7

Beznadziejny jest ten opis dystrybutora. Plemię nie skazuje młodego myśliwego na pewną śmierć. Po prostu myślą, że nie żyje i odchodzą, wracają do osady.
"Przerażony i samotny stara się przetrwać w bezlitosnym świecie dzikiej puszczy." Nie ma tam prawie puszczy, tylko pustkowia, prerie.
" Z obawą próbuje okiełznać odrzuconego przez stado wilka." To też nadinterpretacja. Stado nie odrzuciło wilka, tylko pozostawiło rannego. Myśliwy się nim opiekuje, opatruje rany, karmi i poi.

VN0 2018-11-12 1

Film poza ładnymi widokami CGI jest po prostu słaby i nudny do bólu.

i_darek1x 2018-10-29 6

Najbardziej do gustu przypadł mi wilk ! Dobrze się ogląda tego typu filmy ,ma kilka fajnych scen i kilka mniej fajnych ;) Kodi Smit-McPhee radzi sobie dobrze ;) i szczęście mu dopisuje !
Daleko mu do filmów ;The Revenant,Apocalypto … ale i tak wart obejrzenia !

ellizaa68 2018-12-26 10

Myslalam ze beda to "flaki z olejem" jak w "Revenant" ale zostalam pozytywnie zaskoczona. Przepiekny film o przyjazni czlowieka i zwierzecia, historia napisana prosto , zagrana dobrze, urzekajace widoki. Film dla calej rodziny

Przemopgx 2018-11-10 10

Film całkiem ciekawy w przepięknych klimatach! Brawa za ujęcia – polecam

Następne