Dumbo 8.7

Dzieci byłego artysty cyrkowego, odpowiedzialnego za opiekę nad słoniątkiem, którego nadmierne uszy są pośmiewiskiem publiczności, odkrywają, że ten umie latać.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Tim Burton 7.6
Sam Barry-Parker (asystent) -
Matt Bensley (asystent) -
Mary Boulding (asystent) -
Katterli Frauenfelder (asystent) -
Daire Glynn (asystent) -
Kate Hicks (asystent-stażysta) -
Mark Johnstone (asystent-stażysta) -
Sandrine Loisy (asystent) -
Candy Marlowe (asystent) -
Ciara McIlraith (asystent) -
Ryan Newberry (asystent) -
Samar Pollitt (asystent) -
Jonathan Quinlan (asystent) -
Mark Rossi (asystent) -
Gianpiero Vannucci (asystent) -
Artur Kaczmarski
(polski dubbing)
7.0
Scenariusz
Średnia
Ehren Kruger 5.0
Helen Aberson (powieść) -
Harold Pearl (powieść) -
Jan Jakub Wecsile (polskie dialogi) 8.0
Producenci
Średnia
Tim Burton
producent wykonawczy
7.6
Katterli Frauenfelder producent -
Derek Frey
producent
-
Nigel Gostelow producent wykonawczy -
Ehren Kruger
producent
5.0
Justin Springer producent -
Vinay Gautam kierownik produkcji -
Joseph Gould kierownik produkcji (Londyn) -
Siobhan Lyons kierownik produkcji -
David Zealey nadzorca produkcji -
Lori Korngiebel nadzorca postprodukcji (Los Angeles) -
Lorraine Edwards koordynator produkcji -
Christopher Mullen koordynator produkcji (asystent) -
Samantha Robbshaw koordynator produkcji (asystent) -
Richard Rogan koordynator produkcji -
Aktorzy
Średnia
Colin Farrell
Holt Farrier
7.4
Michael Keaton
V. A. Vandemere
7.5
Danny DeVito
Max Medici
7.5
Eva Green
Colette Marchant
8.1
Alan Arkin
J. Griffin Remington
6.8
Nico Parker
Milly Farrier
-
Finley Hobbins
Joe Farrier
-
Roshan Seth
Pramesh Singh
8.0
Deobia Oparei
Rongo
7.5
Joseph Gatt
Neils Skellig
8.0
Sharon Rooney
Panna Atlantis
-
Sandy Martin
Verma, sekretarka
-
Douglas Reith Sotheby -
Philip Rosch Reporter -
Jessica Barker-Wren Joplin kobieta -
Rita McDonald Damper
Dama z krainy snów (niewymieniony w czołówce)
-
Lucy DeVito
Szatniarka
-
Lars Eidinger
Hans Brugelbecker
-
Jo Osmond
Cyrkowy kucharz
-
Sarah Bennani Lindsay (niewymieniony w czołówce) -
Bernardo Santos Opiekun cyrku (niewymieniony w czołówce) -
Michael Buffer
Baritone Bates
10.0
Suan-Li Ong
Tańcząca dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
-
Zenaida Alcalde Katarzyna Wielka -
Miguel Muñoz Segura Iwan Wspaniały -
Phil Zimmerman Rufus Sorghum -
Frank Bourke
Puck the Organ Grinder
-
Ragevan Vasan Bratanek Pramesha -
Tom Seekings Nastolatek w tłumie -
Heather Rome Nadąsana kobieta -
Scott Haney Ranczer -
Erick Hayden Ranczer -
Greg Canestrari Zawadiaka -
Chris Rogers Zawadiaka -
Max Gill Nastolatek -
Peter Brookes Nastolatek -
Simon Connolly Kierownik sceny -
Nick Bartlett
Kierowca pancernej ciężarówki
-
Harry Taylor Mocny strażnik wieży -
Vincent Andriano Strażnik mostu -
Liam Bewley Strażnik koszmarnej wyspy -
Ben Crowe Strażnik Dreamlandu -
Josef Davies Strażnik Dreamlandu -
Clive Brunt Tęgi inżynier -
Richard Leeming Miernota, inżynier -
Angela Ashton Panna -
Alice Bonifacio Panna -
Rob Heanley Reporter -
Joseph Macnab Reporter -
Amerjit Deu
Kapitan indyjskiego statku
-
Matthew Castle Mężczyzna -
Richard James-Clarke Mężczyzna -
Bret Jones Mężczyzna -
Zee Asha Kobieta -
Carol Been Kobieta -
Andres Austin Bennett Skrzypek z orkiestry (niewymieniony w czołówce) -
Arabella Neale Kobieta -
Rosie Akerman Kobieta -
Tim Southgate Sprzedawca -
Edd Osmond "Dumbo" -
Zelda Rosset Colon Annie Farrier -
Anatoli Akerman Klown -
Richard Garaghty Klown -
Daniel GonÇalves Klown -
Marjo Nantel Klown -
Paddy Waters Klown -
Sergii Shadrin Miotacz noży -
Nataliia Shadrina Miotaczka noży -
Tom Gaskin Żongler -
Mehari 'Bibi' Tesfamarian Żongler -
Binyam 'Bichu' Tesfamarian Żongler -
Zolzaya Batmunkh Tancerka zawodowa -
Otgonchimeg Chuluunzorig Tancerz zawodowy -
Ariunchimeg Enkhsaikhan Tancerz zawodowy -
Oldokh Ganbold Tancerz zawodowy -
Benjamin 'Bendini' French Tancerz zawodowy -
Chirame Shapra Członek zespołu Pramesha -
Govinda Członek zespołu Pramesha -
Iran Singh Członek zespołu Pramesha -
Jana Posna Artystka z pudlem -
Jewels Good Panna Flambé -
Will Rowlands Pan Wilcox -
Henrihs Ahmadejevs Pracownik cyrku (niewymieniony w czołówce) -
Alfie Allen(II) Dzieciak (niewymieniony w czołówce) -
Kim Allen Dzieciak (niewymieniony w czołówce) -
Michael Barron VIP z Nowego Jorku (niewymieniony w czołówce) -
Trevor Bennett Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce) -
Ken Byrd Grający na tubie w orkiestrze (niewymieniony w czołówce) -
Jonathan Clifford Pracownik cyrku (niewymieniony w czołówce) -
Victoria Coburn Chórzystka (niewymieniony w czołówce) -
Bern Collaço
Członek drużyny Joplin (niewymieniony w czołówce)
-
Virginia Coronado Członek publiczności (niewymieniony w czołówce) -
David Thomas Coulter Mężczyzna w tłumie (niewymieniony w czołówce) -
Matthew Cox Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce) -
Tomasz Dabrowski Żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Stuart Daly Żołnierz na paradzie (niewymieniony w czołówce) -
Nigel Eaton Dżentelmen z Nowego Jorku (niewymieniony w czołówce) -
Chris Ecob Sprzedawca w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce) -
Jorge Espadas Mim (niewymieniony w czołówce) -
Marc Esse Gość w cyrku (niewymieniony w czołówce) -
Ndongo Faye Strażak (niewymieniony w czołówce) -
Callum Forman Klient w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce) -
George Gjiggy Francis Fotograf z Nowego Jorku (niewymieniony w czołówce) -
Linda Gray Członek publiczności w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce) -
Eleanor Ham Służąca (niewymieniony w czołówce) -
Ryan Hannaford Rolnik w cyrku (niewymieniony w czołówce) -
Steve Healey Gość na paradzie w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce) -
Zak Holland Członek publiczności w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce) -
Tim Ingall Członek drużyny Joplin (niewymieniony w czołówce) -
Zander James Sprzedawca popkornu (niewymieniony w czołówce) -
Jackson Kai Obsługujący łódź (niewymieniony w czołówce) -
Julian Kershaw Dyrygent orkiestry w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce) -
Craig Thomas Lambert Sprzedawca cukierków (niewymieniony w czołówce) -
Kamil Lemieszewski
Pracownik cyrku (niewymieniony w czołówce)
5.5
Mickey Lewis Policjant (niewymieniony w czołówce) -
Keith Lomas Ekonomista z Dreamlandu (niewymieniony w czołówce) -
Nigel Lowe Klarnecista (niewymieniony w czołówce) -
Anthony Lowery Inżynier z Dreamlandu (niewymieniony w czołówce) -
Matthew David McCarthy Dżentelmen (niewymieniony w czołówce) -
Philips Nortey Kupiec (niewymieniony w czołówce) -
Hugh O'Brien
Dżentelmen (niewymieniony w czołówce)
-
Leandro Omuri Gość w cyrku (niewymieniony w czołówce) -
Ian Porter
Cavendish (niewymieniony w czołówce)
-
Leah R. Powell Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce) -
Richard Price Mieszkaniec Joplin / Strażnik na paradzie (niewymieniony w czołówce) -
Mark Reader Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce) -
Paul Riddell
Gość w cyrku (niewymieniony w czołówce)
-
Stephen Samson Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce) -
Ben Matthew Saunders Nastolatek z Nowwego Jorku (niewymieniony w czołówce) -
Byron Schepen Członek obsługi (niewymieniony w czołówce) -
James Thomas Scott Dżentelmen (niewymieniony w czołówce) -
Zoë Scott Pokojówka w apartamencie (niewymieniony w czołówce) -
Jason Shillingford Dżentelmen (niewymieniony w czołówce) -
Joakim Skarli Członek drużyny Joplin (niewymieniony w czołówce) -
Georgie-May Tearle Nowojorka / Pani w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce) -
Matt Truman Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce) -
Jessie Vinning Nowojorka w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce) -
Stuart Whelan Strażak (niewymieniony w czołówce) -
Arthur Wilde Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce) -
Beth Willetts Dziewczyna we frędzlach (niewymieniony w czołówce) -
Christian Wolf-La'Moy Kierowca policyjny (niewymieniony w czołówce) -
Charlotte Worwood Gość w cyrku (niewymieniony w czołówce) -
Rafał Drozd Holt Farrier (polski dubbing) -
Paweł Wawrzecki
V.A. Vandervere (polski dubbing)
7.3
Marian Opania
Max Medici (polski dubbing)
7.7
Paulina Holtz
Colette Marchant (polski dubbing)
6.5
Andrzej Arciszewski
J. Griffin Remington (polski dubbing)
7.0
Lena Kulczyńska Milly Farrier (polski dubbing) -
Jakub Jóźwik Joe Farrier (polski dubbing) -
Robert Jarociński
Neils Skelling (polski dubbing)
6.0
Marek Barbasiewicz
Sotheby (polski dubbing)
7.0
Jakub Wieczorek
Rufus Sorghum (polski dubbing)
7.0
Andrzej Supron
Baritone Bates (polski dubbing)
4.0
Marta Burdynowicz Panna Atlantyda (polski dubbing) -
Gizella Bortel
(polski dubbing)
6.0
Krzysztof Cybiński
(polski dubbing)
6.0
Patryk Czerniejewski (polski dubbing) -
Bożena Furczyk
(polski dubbing)
6.5
Elżbieta Gaertner
(polski dubbing)
6.0
Janusz German
(polski dubbing)
-
Józef Grzymała
(polski dubbing)
-
Tomasz Jarosz
(polski dubbing)
-
Norbert Kaczorowski (polski dubbing) 10.0
Michał Klawiter
(polski dubbing)
-
Lilia Kowalska (polski dubbing) -
Szymon Kuśmider
(polski dubbing)
7.0
Grzegorz Kwiecień
(polski dubbing)
7.0
Adam Machalica (polski dubbing) -
Wojciech Machnicki
(polski dubbing)
6.5
Aleksandar Milicevic
(polski dubbing)
-
Cezary Nowak
(polski dubbing)
6.3
Hubert Paszkiewicz
(polski dubbing)
7.0
Pola Piłat (polski dubbing) -
Filip Rogowski (polski dubbing) -
Michał Rosiński (polski dubbing) -
Szymon Roszak
(polski dubbing)
7.0
Modest Ruciński
(polski dubbing)
-
Agata Skórska
(polski dubbing)
-
Krzysztof Szczerbiński
(polski dubbing)
7.0
Jan Szydłowski (polski dubbing) -
Kinga Tabor
(polski dubbing)
-
Delfina Wilkońska (polski dubbing) -
Anna Wodzyńska
(polski dubbing)
6.0
Krzysztof Zakrzewski
(polski dubbing)
-
Zdjęcia
Średnia
Ben Davis 9.0
Carlos De Carvalho (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Jeremy Braben (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 8.0
Patrick Longman (dyrektor ds. fotografii lotniczej) -
Paolo Frasson (główna pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia) -
Paul Hymns (główna pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Danny Elfman 7.5
T.J. Lindgren (muzyka dodatkowa) -
Kostiumy
Średnia
Colleen Atwood 8.0
Cheryl Beasley Blackwell (nadzorca kostiumów) -
Sam Brooke-Taylor -
Christine L. Cantella (asystent) -
Elizabeth Estervig -
Maxine Heywood -
Susan Lee (Los Angeles) -
Barbara Marko -
Julie McCausland (dodatkowy) -
Shirley Nevin (nadzorca garderoby) -
Hannah Peitzman (Los Angeles) -
Jess Willcock-Stow (dodatkowy) -
Montaż
Średnia
Chris Lebenzon 8.0
Nick Davis (asystent) -
Lottie Gilbourne (asystent) -
Joseph Kirkland (asystent) -
Keith Mason (współmontażysta) -
Carlo Milillo (asystent) -
Chloe Warner-Harris (montażysta materiałów oryginalnej jakości) -
Charakteryzacja
Średnia
Natalie Abizadeh fryzjer -
Natalie Abizadeh charakteryzator -
Antoinette Aderotoye fryzjer -
Kat Ali charakteryzator -
Tilly Calder charakteryzator -
Sacha Carter efekty specjalne makijażu -
Sharon Colley fryzjer -
Sally Rose Davidson fryzjer -
Sally Rose Davidson charakteryzator -
Samantha Easey charakteryzator -
Paul Gooch projektant fryzur -
Paul Gooch projektant makijażu -
Veronica McAleer charakteryzator -
Laura Pollock charakteryzator -
Laura Pollock fryzjer -
Paula Price główny charakteryzator -
Alex Rouse perukarz -
Jacqueline Russon fryzjer -
Debbi Salmon fryzjer -
Debbi Salmon charakteryzator -
Naomi Tolan charakteryzator (asystent) -
David White projektant efektów specjalnych makijażu -
Stacy Wodu charakteryzator -
Scenografia
Średnia
Rick Heinrichs scenograf 6.0
Andrew Bennett dyrektor artystyczny -
Dean Clegg dyrektor artystyczny -
Mark Harris dyrektor artystyczny -
Chris Lowe dyrektor artystyczny nadzorujący -
Oli van der Vijver dyrektor artystyczny -
Loic Zimmermann dyrektor artystyczny -
John Bush dekorator wnętrz -
Cosmo Sarson malarz -
Roxana Alexandru dyrektor artystyczny (asystent) -
David Allcock ilustrator -
Lucia Babinska koordynator konstrukcji (asystent) -
David Balfour główny rekwizytor -
Rob Bean rzeźbiarz -
George Bettles stolarz -
Joe Block rekwizytor -
Joe Bovington rekwizytor -
Satarupa Bradley malarz -
Jemma Buckley rekwizytor -
Steven Cloherty stolarz -
Jacqueline Crockett koordynator konstrukcji (asystent) -
Charlotte Crosbie dekorator wnętrz (asystent) -
Julia Dehoff dyrektor artystyczny (asystent) -
Mark Dowling malarz -
Cathy Featherstone dekorator wnętrz (asystent) -
James Fennessy malarz -
Lee Gawthrop stolarz -
James Gemmill malarz -
Gavin Gordon stolarz -
Rohan Harris malarz -
Terry Heggarty malarz -
Timayne Jones rekwizytor -
Hazel Keane dyrektor artystyczny (asystent) -
Helen Koutas projektant graficzny -
David Lovelock rekwizytor (asystent) -
Dean Marsh rekwizytor -
Abner Marín rzeźbiarz -
Hugh McClelland dyrektor artystyczny (asystent) -
Ryan McPhail malarz -
Rob Menzer rzeźbiarz -
Mark Miller rekwizytor -
Anthony Owen stolarz -
Sandra Phillips dyrektor artystyczny (asystent) -
Mary Pike projektant wnętrz -
Douglas Reynolds rekwizytor (asystent) -
Quinn Robinson dyrektor artystyczny (asystent) -
Ryan Saward rekwizytor -
Thomas Smith rzeźbiarz -
Thea Soady koordynator konstrukcji -
Chris Tooth projektant graficzny -
John Wells główny rekwizytor (asystent) -
Dźwięk
Średnia
Ignacio Arrojo operator postsynchronu -
Kyle Arzt technik miksu -
Lilly Blazewicz montaż imitacji -
James Boyle projektant dźwięku -
James Boyle nadzorujący montaż dźwięku -
Peter Burgis imitator dźwięku -
Ben Chick montaż dźwięku (asystent) -
Vincent Cosson mikser ponownego nagrania -
Tony Dawe mikser -
Simon Diggins mikser postsynchronu -
Mike Dowson mikser ponownego nagrania -
Noah Dunbar operator postsynchronu -
Iain Eyre montaż dialogów -
Gibran Farrah mikser postsynchronu -
Buster Flaws montaż dźwięku (asystent) -
Zoe Freed imitator dźwięku -
Glen Gathard mikser imitacji -
Steven Ghouti mikser postsynchronu -
Michael Griggs technik miksu -
James Harris mikrofoniarz -
Doc Kane mikser postsynchronu -
Gilbert Lake mikser ponownego nagrania -
Baron Matthieu dźwięk (asystent) -
Ben Meechan montaż efektów dźwiękowych -
Marta Meseguer operator postsynchronu -
Michael Miller mikser postsynchronu -
Dan Morgan nadzorca postsynchronu -
Douglas Parker technik miksu -
Kevin Penney
nadzorca imitacji
-
Kevin Penney
montaż efektów dźwiękowych
-
Mike Prestwood Smith
mikser ponownego nagrania
-
George Riley montaż dźwięku (asystent) -
Jemma Riley-Tolch mikser imitacji (asystent) -
Chris Robins technik miksu -
Cassandra Rutledge dźwięk (asystent) -
Rowan Watson montaż efektów dźwiękowych -
Denise Yarde mikser -
Bill Abbott montaż muzyki -
Simon Changer montaż muzyki -
Michael Higham nadzorca muzyki 6.0
Lisa Jaime montaż muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
James Munro Boles efekty specjalne -
Mark Bullimore technik -
David Eves nadzorca efektów specjalnych -
Russell Farns technik -
Alex Freeman technik -
Leon Harris technik -
Christopher Hubbard technik -
Gareth Jolly technik -
Derek Jones technik -
Peter Kersey technik -
Daniel Massett technik -
Doug McCarthy technik -
Ross McCluskey efekty specjalne (asystent) -
Tom Mcloughlin technik -
Steve Middleton technik -
Rupert Morency technik -
Alistair Poulter efekty specjalne (asystent) 8.0
Neil Reynolds technik -
Hayden Sheridan efekty specjalne (asystent) -
Jody Taylor nadzorca efektów specjalnych 7.0
Tom Rasburn efekty specjalne (asystent) -
Dan Vico efekty specjalne (asystent) -
Massimo Vico technik -
David j Watson nadzorca efektów specjalnych 8.0
Hayley J. Williams nadzorca efektów specjalnych 8.0
Ashley Yallop technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Deborah Maxwell Dion dobór obsady (USA) -
Susie Figgis dobór obsady -
Mashi Akiyama układ graficzny -
Elise Anderson montaż efektów wizualnych (asystent) -
Erin Anderson koordynator efektów wizualnych -
Katrin Arndt producent efektów wizualnych -
Romain Arnoux nadzorca efektów wizualnych -
Marta Baidek koordynator efektów wizualnych -
Snehasish Banerjee efekty wizualne -
Subhrojyoti Banerjee zecer -
Lorna Barnshaw efekty wizualne -
Marie-Eve Bedard-Tremblay kierownik produkcji efektów wizualnych -
Jayden Beveridge układ graficzny -
Philippe Bienvenue zecer -
Kelly Biggins koordynator efektów wizualnych -
Peter Blackburn zecer -
Brandon Blevins nadzorca komponowania -
Marco Bordignon zecer -
Kirean Boughan koordynator efektów wizualnych -
Laura Ludovica Buccinnà zecer -
Benjamin Burr zecer -
Giulia Cadeddu zecer -
Moisés Cambra zecer -
Julie Cardinal producent efektów wizualnych -
Agustín Cavalieri zecer -
Devrishi Chatterjee główny zecer -
Vishal Chauhan zecer -
Daniel Chemtob producent efektów wizualnych -
Mayuresh Chowdhari montaż efektów wizualnych -
Dan Churchill zecer -
Oli Clarke układ graficzny -
Samuel Clough montaż efektów wizualnych (asystent) -
Remy Coup efekty wizualne -
Hal Couzens producent efektów wizualnych -
Alejandro Davalos zecer -
Francisca Vieira de Almeida producent efektów wizualnych (asystent) -
Mathieu De Saint Jores dyrektor techniczny (asystent) -
Jonathan Desaulniers zecer -
Nicolas Desmet zecer -
Damien di Toro montaż efektów wizualnych -
Belen Diaz Ripa dyrektor techniczny (asystent) -
Andrew Dohan zecer -
Tracie Donais zecer -
Lauren Dowsett koordynator efektów wizualnych -
Martin-James Doyon efekty wizualne -
Florian Dubois zecer -
Sophie Duchesne zecer -
Ellen Duffin koordynator efektów wizualnych -
Remi Dupont efekty wizualne -
Luigi Duranti efekty wizualne -
Adam M. Duthie montaż efektów wizualnych -
Lorilee Evans producent efektów wizualnych -
Abigail Everard kierownik produkcji efektów wizualnych -
Oliver Fergusson-Taylor zecer -
George Ferris zecer -
Ralph Foster montaż efektów wizualnych -
Richard Fox zecer -
Gianluca Fratellini główny animator -
Michael Frattasio tworzący w technologii cyfrowej -
Sabrina Gagnon producent efektów wizualnych -
Hugo Daniel Gamboa zecer -
Stuart Gardiner efekty wizualne -
Liam Gare zecer -
Sebastian Gaspar efekty wizualne -
Nadim Ghaoui koordynator efektów wizualnych -
Jean-Baptiste Godin nadzorca komponowania -
Akin Goecmenli efekty wizualne -
Burcu Gorun zecer -
Rene Grasser producent efektów wizualnych -
Chris Grifasi zecer -
Caroline Guagliardo kierownik produkcji efektów wizualnych -
Victor Gutarra zecer -
Marie-Ève Gélinas zecer -
Alina Hadfield efekty wizualne -
David Hall animator -
Angela Han zecer -
Christoph Hasche zecer -
Jack Hawkes koordynator efektów wizualnych -
Roy Hoes główny zecer -
Richard R. Hoover nadzorca efektów wizualnych -
Sam Horgan zecer -
Colin Hui dyrektor techniczny -
Carole-Anne Hébert kierownik produkcji efektów wizualnych -
Aélis Héraud zecer -
Benoit Imbert zecer -
Ciprian Iorga zecer -
Alexander Isaksson zecer -
Mareike Janik zecer -
Tianlun Jiang zecer -
Ashwin C. John efekty wizualne -
Keith Jones zecer -
Leah Jones montaż efektów wizualnych -
Yann Jouannic kierownik produkcji efektów wizualnych -
Advait Kamble efekty wizualne -
Jose Julian Karam Lopez zecer -
Tom Kemplen montaż efektów wizualnych -
Christopher Key montaż efektów wizualnych -
Sebastian Khayat koordynator efektów wizualnych -
Tristan Kilmer układ graficzny -
Cathleen Klein zecer -
Jadeesh Kodiyil zecer -
Tanya Kular efekty wizualne -
Kranthi Kumar koordynator efektów wizualnych -
Oliver Kurrle zecer -
Julian Körrenz zecer -
Anouk L'Heureux producent efektów wizualnych -
Bruno-Olivier Laflamme dyrektor techniczny -
Trisha Langill montaż efektów wizualnych -
Michael Lankes zecer -
Martin Larrivée nadzorca komponowania -
Mélanie Le Bloa zecer -
Claire Le Teuff zecer -
Kyla Lebon koordynator efektów wizualnych -
Patrick Ledda nadzorca efektów wizualnych -
Marco Lee efekty wizualne -
Benoit Lefebvre układ graficzny -
Nicolas Leu zecer -
Louisa Hoi-Tung Leung koordynator efektów wizualnych -
Jack Lewis producent efektów wizualnych (asystent) -
Martin Lipmann nadzorca efektów wizualnych -
Shenyan Liu montaż efektów wizualnych -
Kumbu-Ki-Lutete Lord Ted Mabika efekty wizualne -
Steven Lovell układ graficzny -
Alexandra Magocsi efekty wizualne -
Jérémie Maheu zecer -
Matheus Marques zecer -
Dominic Martin tworzący w technologii cyfrowej -
Luc-Ewen Martin-Fenouillet nadzorca grafiki komputerowej -
Nicolas Martre koordynator efektów wizualnych -
Asahel Abisaí Martínez Martínez zecer -
Hubert Maston nadzorca efektów wizualnych -
Ariel Rafael Suero Medina animator -
Natalie Meffert zecer -
Philipp Mekus zecer -
Sandrine Mercier zecer -
Maurice Miller zecer -
Shane Miranda zecer -
Carlos Miras Sepulveda zecer -
Chelsea Mirus koordynator efektów wizualnych -
Eric A. Mitchell zecer -
George Mitchell montaż efektów wizualnych (asystent) -
Sébastien Moreau kierownik produkcji efektów wizualnych -
Fernando Morillo efekty wizualne -
Christian Morin zecer -
William Morrison efekty wizualne -
Emmanuel Moulun zecer -
Achal Muchhala główny zecer -
Eva Mularonek koordynator efektów wizualnych -
Vitaliy Musatov zecer -
Pradeep Mynam efekty wizualne -
Alexandre Ménard nadzorca grafiki komputerowej -
Rc Nandhu zecer -
Gabriel Naveau zecer -
Aaron Ng koordynator efektów wizualnych -
Nibinraj zecer -
Skylar Nichols koordynator efektów wizualnych -
Angelica O'Brien montaż efektów wizualnych -
Steven O'Connor zecer -
Victor Pacheco Castro układ graficzny -
Guillaume Palegie główny zecer -
Steve Parsons zecer -
Balasubramani Parthasarathy tworzący w technologii cyfrowej -
Dipika Patel zecer -
Lewis Pickston efekty wizualne -
Louise Pocock koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Adela Popescu
koordynator efektów wizualnych
7.0
Alex Potts układ graficzny -
Etienne Poulin St-Laurent układ graficzny -
Matthieu Presti dyrektor techniczny -
Francis Prince efekty wizualne -
Cédric Quach efekty wizualne -
Michel Raad montaż efektów wizualnych -
Velmurugan Rajamani zecer -
Lasse Rasmussen efekty wizualne -
Patience Rector koordynator efektów wizualnych -
Mariana Redondo-Cruz koordynator efektów wizualnych -
Leslie Renaud zecer -
Mnandi Ridley efekty wizualne -
Alexandra Robert producent efektów wizualnych (asystent) -
Valentina Rosselli dyrektor techniczny -
Michael Rouayroux zecer -
Viktoria Rucker koordynator efektów wizualnych -
Croft Russell zecer -
Francesco Russo zecer -
Harikrishnan S. zecer -
Arnaud Saibron efekty wizualne -
Sajeer Abdul Salam główny zecer -
Elena Salas zecer -
Thomas Sali zecer -
Clement Saliba zecer -
Jorge Sanchez Fresno zecer -
Florian Sanchez zecer -
Romeo Ulalan Santos zecer -
Andrew Savchenko nadzorca komponowania -
Craig Saxby koordynator efektów wizualnych -
Sasha Sazanovich zecer -
Michele Scavardone zecer -
Alexander Scherffig zecer -
Lisa Schmölzer zecer -
Rayk Schroeder nadzorca komponowania -
David Schulz efekty wizualne -
David Schuster zecer -
Adithya Sharma tworzący w technologii cyfrowej -
David Shere nadzorca efektów wizualnych -
Diana Simari efekty wizualne -
Gillian Simpson zecer -
Jonty Smith efekty wizualne -
Kath Smith kierownik produkcji efektów wizualnych -
Kath Smith koordynator efektów wizualnych -
Abhijith K. Soman zecer -
Ashish Raju Somkuwar zecer -
Arnaud Soulabaille zecer -
Christophe St-Pierre Paradis główny animator -
Richard Stammers nadzorca efektów wizualnych -
Jonas Stuckenbrock zecer -
Sumit Panchasara efekty wizualne -
Francisco Tejo efekty wizualne -
Andrew K. Thompson zecer -
Nick Thompson kierownik produkcji efektów wizualnych -
Jan-Niklas Tille zecer -
Pawan Tiwari tworzący w technologii cyfrowej -
Michael Trinh koordynator efektów wizualnych -
Saurabh Tripathi zecer -
Hao Truong koordynator efektów wizualnych -
Dennis Tsoi zecer -
Emanuela Valente koordynator efektów wizualnych -
Nicolas Valente zecer -
Eduardo Villarreal zecer -
Mael Vortemann zecer -
Jannik Walzer zecer -
Hazel Weatherall tworzący w technologii cyfrowej -
Jonathan Weber nadzorca efektów wizualnych -
Raphaelle Weisz kierownik produkcji efektów wizualnych -
Cleiton Wiggers Werncke zecer -
Mona Wiemer efekty wizualne -
Tom Wolstenholme efekty wizualne -
Ami Yamauchi producent efektów wizualnych -
Céline Zapater montaż efektów wizualnych -
Alvaro Zendejas zecer -
Nathan Zeppel układ graficzny -
Ignacio Valencia Zúñiga efekty cyfrowe -
Ruben Gerardo Alfaro Moreno efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Julie Charron producent efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Naomi Jeanneteau producent efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Rowley Irlam
koordynator kaskaderów
6.0
Dominic Preece koordynator kaskaderów (asystent) -
David R. Grant kaskader dublujący: Colin Farrell -
Charlotte Williams kaskader dublujący: Nico Parker -
Trevor Bennett kaskader -
Christine Callaghan kaskader -
Yusuf Chaudhri kaskader -
Levan Doran kaskader -
Bradley Farmer kaskader -
Pete Ford
kaskader
-
Dan Griffiths kaskader -
Nicklas Hansson kaskader -
Jessica Hooker kaskader -
Robbie Keane kaskader -
Cristian Knight kaskader -
Paul Lowe kaskader -
Casey Michaels kaskader -
Jason Oettle kaskader -
Ian Pead kaskader -
Mark Reader kaskader -
Andrej Riabokon kaskader -
Douglas Robson kaskader -
Sam Stefan kaskader -
Jonny Stockwell kaskader -
John Street kaskader -
Ryan Stuart kaskader -
Karen Teoh kaskader -
Calvin Warrington-Heasman kaskader -
Leo Woodruff kaskader -
Rob Hayns układacz -
Alex Basham elektryk -
Jamie Bruce elektryk -
Ruy De Carvalho kamerzysta (asystent) -
Matthew DeBonis kamerzysta (asystent) -
Leah Gallo fotosista -
Dan Gamble kamerzysta (asystent) -
Leigh Gold kamerzysta (asystent) -
John Higgins oświetlenie -
Andrew Paul Howell operator kamery -
Sacha Jones kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Sam Jones elektryk -
Jay Maidment fotosista -
Dave Marriott elektryk -
Vince McGahon operator kamery (dodatkowe zdjęcia) -
Joe McGee elektryk -
Dayne Millar elektryk -
Julian Morson
operator kamery
-
Julian Morson
operator steadicam
-
Elvis Pasqual elektryk -
Sandra Pennington kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
James Perry kamerzysta (asystent) -
Keith Rafferty elektryk -
Terry Robb elektryk -
Grace Royall kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Joshua Rumball elektryk -
Stuart Sheppard elektryk -
Paul Snell kamerzysta (asystent) -
Paul Wheeldon kamerzysta (asystent) -
Des Whelan operator kamery -
Jamie Austad animator -
Carlos Garcia Barragan animator -
Florian Becker animator -
Camille Carceller animator -
Leire Olivares Carretero animator -
Ricky Chow animator -
Oliver Dale animator -
Joseph Davis animator -
Adam Ellwanger animator -
Amr Elrouby animator -
Fernando Falero animator -
Enric Nebleza animator -
Cristian Guerreschi animator -
Szilárd Hadobás animator -
Bruno Hamzagic animator -
Megan Hughes animator -
Nathan Jones animator -
Michael Kutsche projektant postaci animacji -
Martin Lapetina układ graficzny -
Catherine Mullan główny animator -
Oriol Navarro Orduña animator -
Juan Ramón Pou animator -
Yannick Puig animator -
Yuka Tsuchida animator -
Levent Ulas animator -
Philipp Willer animator -
Barbara Harris dobór głosu -
Kirsty Kinnear dodatkowy dobór obsady -
Charlie Rotheram dodatkowy dobór obsady -
Amanda Tudesco dodatkowy dobór obsady -
Rick Wentworth dyrygent -
Caridad Angus dubler: Eva Green -
Selina Bagge księgowy (asystent) -
Trevor Bagge księgowy produkcji -
Jimmy Baldwin księgowy (asystent) -
Veronica Barnett księgowy (asystent) -
Neal Beagley dubler: Joseph Gatt -
Bethany Billy dubler: Nico Parker -
Richard Blenkiron dubler: Finley Hobbins -
Sam Dent treser zwierząt -
Morgaine FitzSymons księgowy (asystent) -
Ben Hannen dubler: Danny DeVito -
Francesca Jaynes choreograf -
Marcus G. Johnson dubler: Deobia Oparei -
Kristian Kristof choreograf -
Dale Mercer choreograf (asystent) -
Ann Ormesher księgowy (asystent) -
Matt Smith księgowy (asystent) -
Zuzana von Schlippe księgowy (asystent) -
Richard Wulf dubler: Michael Keaton -