Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Tim Burton |
8,0
|
|
Sam Barry-Parker
(asystent)
|
||
Matthew Bensley
(asystent)
|
||
Mary Boulding
(asystent)
|
||
Katterli Frauenfelder
(asystent)
|
||
Daire Glynn
(asystent)
|
||
Kate Hicks
(asystent-stażysta)
|
||
Mark Johnstone
(asystent-stażysta)
|
||
Sandrine Loisy
(asystent)
|
||
Candy Marlowe
(asystent)
|
||
Ciara McIlraith
(asystent)
|
||
Ryan Newberry
(asystent)
|
||
Samar Pollitt
(asystent)
|
||
Jonathan Quinlan
(asystent)
|
||
Mark Rossi
(asystent)
|
||
Gianpiero Vannucci
(asystent)
|
||
Artur Kaczmarski
(polski dubbing)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ehren Kruger |
5,0
|
|
Helen Aberson
(powieść)
|
||
Harold Pearl
(powieść)
|
||
Jan Jakub Wecsile
(polskie dialogi)
|
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Tim Burton
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
Katterli Frauenfelder
producent
|
||
Derek Frey
producent
|
||
Nigel Gostelow
producent wykonawczy
|
||
Ehren Kruger
producent
|
5,0
|
|
Justin Springer
producent
|
||
Vinay Gautam
kierownik produkcji
|
||
Joseph Gould
kierownik produkcji (Londyn)
|
||
Siobhan Lyons
kierownik produkcji
|
||
David Zealey
nadzorca produkcji
|
||
Lori Korngiebel
nadzorca postprodukcji (Los Angeles)
|
||
Lorraine Edwards
koordynator produkcji
|
||
Christopher Mullen
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Samantha Robbshaw
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Richard Rogan
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Colin Farrell
Holt Farrier
|
7,6
|
|
Michael Keaton
V. A. Vandemere
|
7,9
|
|
Danny DeVito
Max Medici
|
7,6
|
|
Eva Green
Colette Marchant
|
8,0
|
|
Alan Arkin
J. Griffin Remington
|
7,1
|
|
Nico Parker
Milly Farrier
|
||
Finley Hobbins
Joe Farrier
|
||
Roshan Seth
Pramesh Singh
|
8,0
|
|
Deobia Oparei
Rongo
|
7,5
|
|
Joseph Gatt
Neils Skellig
|
7,0
|
|
Sharon Rooney
Panna Atlantis
|
||
Sandy Martin
Verma, sekretarka
|
||
Douglas Reith
Sotheby
|
||
Philip Rosch
Reporter
|
||
Jessica Barker-Wren
Joplin kobieta
|
||
Rita McDonald Damper
Dama z krainy snów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lucy DeVito
Szatniarka
|
||
Lars Eidinger
Hans Brugelbecker
|
||
Jo Osmond
Cyrkowy kucharz
|
||
Sarah Bennani
Lindsay (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bernardo Santos
Opiekun cyrku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Buffer
Baritone Bates
|
10
|
|
Suan-Li Ong
Tańcząca dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zenaida Alcalde
Katarzyna Wielka
|
||
Miguel Muñoz Segura
Iwan Wspaniały
|
||
Phil Zimmerman
Rufus Sorghum
|
||
Frank Bourke
Puck the Organ Grinder
|
||
Ragevan Vasan
Bratanek Pramesha
|
||
Tom Seekings
Nastolatek w tłumie
|
||
Heather Rome
Nadąsana kobieta
|
||
Scott Haney
Ranczer
|
||
Erick Hayden
Ranczer
|
||
Greg Canestrari
Zawadiaka
|
||
Chris Rogers
Zawadiaka
|
||
Max Gill
Nastolatek
|
||
Peter Brookes
Nastolatek
|
||
Simon Connolly
Kierownik sceny
|
||
Nick Bartlett
Kierowca pancernej ciężarówki
|
||
Harry Taylor
Mocny strażnik wieży
|
||
Vincent Andriano
Strażnik mostu
|
||
Liam Bewley
Strażnik koszmarnej wyspy
|
||
Ben Crowe
Strażnik Dreamlandu
|
||
Josef Davies
Strażnik Dreamlandu
|
||
Clive Brunt
Tęgi inżynier
|
||
Richard Leeming
Miernota, inżynier
|
||
Angela Sant'Albano
Panna
|
||
Alice Bonifacio
Panna
|
||
Rob Heanley
Reporter
|
||
Joseph Macnab
Reporter
|
||
Amerjit Deu
Kapitan indyjskiego statku
|
||
Matthew Castle
Mężczyzna
|
||
Richard James-Clarke
Mężczyzna
|
||
Bret Jones
Mężczyzna
|
||
Zee Asha
Kobieta
|
||
Carol Been
Kobieta
|
||
Andres Austin Bennett
Skrzypek z orkiestry (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arabella Neale
Kobieta
|
||
Rosie Akerman
Kobieta
|
||
Tim Southgate
Sprzedawca
|
||
Edd Osmond
"Dumbo"
|
||
Zelda Rosset Colon
Annie Farrier
|
||
Anatoli Akerman
Klown
|
||
Richard Garaghty
Klown
|
||
Daniel GonÇalves
Klown
|
||
Marjo Nantel
Klown
|
||
Paddy Waters
Klown
|
||
Sergii Shadrin
Miotacz noży
|
||
Nataliia Shadrina
Miotaczka noży
|
||
Tom Gaskin
Żongler
|
||
Mehari 'Bibi' Tesfamarian
Żongler
|
||
Binyam 'Bichu' Tesfamarian
Żongler
|
||
Zolzaya Batmunkh
Tancerka zawodowa
|
||
Otgonchimeg Chuluunzorig
Tancerz zawodowy
|
||
Ariunchimeg Enkhsaikhan
Tancerz zawodowy
|
||
Oldokh Ganbold
Tancerz zawodowy
|
||
Benjamin 'Bendini' French
Tancerz zawodowy
|
||
Chirame Shapra
Członek zespołu Pramesha
|
||
Govinda
Członek zespołu Pramesha
|
||
Iran Singh
Członek zespołu Pramesha
|
||
Jana Posna
Artystka z pudlem
|
||
Jewels Good
Panna Flambé
|
||
Will Rowlands
Pan Wilcox
|
||
Henrihs Ahmadejevs
Pracownik cyrku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alfie Allen
Dzieciak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kim Allen
Dzieciak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Barron
VIP z Nowego Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Trevor Bennett
Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ken Byrd
Grający na tubie w orkiestrze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonathan Clifford
Pracownik cyrku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Victoria Coburn
Chórzystka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bern Collaço
Członek drużyny Joplin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Virginia Coronado
Członek publiczności (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Thomas Coulter
Mężczyzna w tłumie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew Cox
Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tomasz Dabrowski
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stuart Daly
Żołnierz na paradzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nigel Eaton
Dżentelmen z Nowego Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Ecob
Sprzedawca w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jorge Espadas
Mim (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marc Esse
Gość w cyrku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ndongo Faye
Strażak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Callum Forman
Klient w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Gjiggy Francis
Fotograf z Nowego Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Linda Gray
Członek publiczności w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eleanor Ham
Służąca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Hannaford
Rolnik w cyrku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Healey
Gość na paradzie w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zak Holland
Członek publiczności w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Ingall
Członek drużyny Joplin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zander James
Sprzedawca popkornu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jackson Kai
Obsługujący łódź (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julian Kershaw
Dyrygent orkiestry w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Craig Thomas Lambert
Sprzedawca cukierków (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kamil Lemieszewski
Pracownik cyrku (niewymieniony w czołówce)
|
5,5
|
|
Mickey Lewis
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Lomas
Ekonomista z Dreamlandu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nigel Lowe
Klarnecista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Lowery
Inżynier z Dreamlandu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew David McCarthy
Dżentelmen (niewymieniony w czołówce)
|
||
Philips Nortey
Kupiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hugh O'Brien
Dżentelmen (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leandro Omuri
Gość w cyrku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Porter
Cavendish (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leah R. Powell
Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Price
Mieszkaniec Joplin / Strażnik na paradzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Reader
Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Riddell
Gość w cyrku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen Samson
Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ben Matthew Saunders
Nastolatek z Nowwego Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Byron Schepen
Członek obsługi (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Thomas Scott
Dżentelmen (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zoë Scott
Pokojówka w apartamencie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Shillingford
Dżentelmen (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joakim Skarli
Członek drużyny Joplin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Georgie-May Tearle
Nowojorka / Pani w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Truman
Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jessie Vinning
Nowojorka w Dreamlandzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stuart Whelan
Strażak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arthur Wilde
Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Beth Willetts
Dziewczyna we frędzlach (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christian Wolf-La'Moy
Kierowca policyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlotte Worwood
Gość w cyrku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rafał Drozd
Holt Farrier (polski dubbing)
|
||
Paweł Wawrzecki
V.A. Vandervere (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Marian Opania
Max Medici (polski dubbing)
|
7,9
|
|
Paulina Holtz
Colette Marchant (polski dubbing)
|
6,5
|
|
Andrzej Arciszewski
J. Griffin Remington (polski dubbing)
|
||
Lena Kulczyńska
Milly Farrier (polski dubbing)
|
||
Jakub Jóźwik
Joe Farrier (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Robert Jarociński
Neils Skelling (polski dubbing)
|
||
Marek Barbasiewicz
Sotheby (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Jakub Wieczorek
Rufus Sorghum (polski dubbing)
|
||
Andrzej Supron
Baritone Bates (polski dubbing)
|
||
Marta Burdynowicz
Panna Atlantyda (polski dubbing)
|
||
Gizella Bortel
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Krzysztof Cybiński
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Patryk Czerniejewski
(polski dubbing)
|
||
Bożena Furczyk
(polski dubbing)
|
||
Elżbieta Gaertner
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Janusz German
(polski dubbing)
|
||
Józef Grzymała
(polski dubbing)
|
||
Tomasz Jarosz
(polski dubbing)
|
||
Norbert Kaczorowski
(polski dubbing)
|
10
|
|
Michał Klawiter
(polski dubbing)
|
||
Lilia Kowalska
(polski dubbing)
|
||
Szymon Kuśmider
(polski dubbing)
|
7,0
|
|
Grzegorz Kwiecień
(polski dubbing)
|
||
Adam Machalica
(polski dubbing)
|
||
Wojciech Machnicki
(polski dubbing)
|
6,9
|
|
Aleksandar Milicevic
(polski dubbing)
|
||
Cezary Nowak
(polski dubbing)
|
6,8
|
|
Hubert Paszkiewicz
(polski dubbing)
|
7,0
|
|
Pola Piłat
(polski dubbing)
|
||
Filip Rogowski
(polski dubbing)
|
||
Michał Rosiński
(polski dubbing)
|
||
Szymon Roszak
(polski dubbing)
|
||
Modest Ruciński
(polski dubbing)
|
||
Agata Skórska
(polski dubbing)
|
||
Krzysztof Szczerbiński
(polski dubbing)
|
||
Jan Szydłowski
(polski dubbing)
|
||
Kinga Tabor
(polski dubbing)
|
||
Delfina Wilkońska
(polski dubbing)
|
||
Anna Wodzyńska
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Krzysztof Zakrzewski
(polski dubbing)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ben Davis |
9,0
|
|
Carlos De Carvalho
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Jeremy Braben
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
8,0
|
|
Patrick Longman
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
||
Paolo Frasson
(główna pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Paul Hymns
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Danny Elfman |
7,2
|
|
T.J. Lindgren
(muzyka dodatkowa)
|
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Colleen Atwood | ||
Cheryl Beasley Blackwell
(nadzorca kostiumów)
|
||
Sam Brooke-Taylor | ||
Christine L. Cantella
(asystent)
|
||
Elizabeth Estervig | ||
Maxine Heywood | ||
Susan Lee
(Los Angeles)
|
||
Barbara Marko | ||
Julie McCausland
(dodatkowy)
|
||
Shirley Nevin
(nadzorca garderoby)
|
||
Hannah Peitzman Myers
(Los Angeles)
|
||
Jess Willcock-Stow
(dodatkowy)
|
||
Montaż | Ocena | |
Chris Lebenzon |
8,0
|
|
Nick Davis
(asystent)
|
||
Lottie Gilbourne
(asystent)
|
||
Joseph Kirkland
(asystent)
|
||
Keith Mason
(współmontażysta)
|
||
Carlo Milillo
(asystent)
|
||
Chloe Warner-Harris
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Rick Wentworth
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Natalie Abizadeh
fryzjer
|
||
Natalie Abizadeh
charakteryzator
|
||
Antoinette Aderotoye
fryzjer
|
||
Kat Ali
charakteryzator
|
||
Tilly Calder
charakteryzator
|
||
Sacha Carter
efekty specjalne makijażu
|
||
Sharon Colley
fryzjer
|
||
Sally Rose Davidson
fryzjer
|
||
Sally Rose Davidson
charakteryzator
|
||
Samantha Easey
charakteryzator
|
||
Paul Gooch
projektant fryzur
|
||
Paul Gooch
projektant makijażu
|
||
Veronica McAleer
charakteryzator
|
||
Laura Pollock
charakteryzator
|
||
Laura Pollock
fryzjer
|
||
Paula Price
główny charakteryzator
|
||
Alex Rouse
perukarz
|
||
Jacqueline Russon
fryzjer
|
||
Debbi Salmon
fryzjer
|
||
Debbi Salmon
charakteryzator
|
||
Naomi Tolan
charakteryzator (asystent)
|
||
David White
projektant efektów specjalnych makijażu
|
||
Stacy Wodu
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Rick Heinrichs
scenograf
|
6,0
|
|
Andrew Bennett
dyrektor artystyczny
|
||
Dean Clegg
dyrektor artystyczny
|
||
Mark Harris
dyrektor artystyczny
|
||
Chris Lowe
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Oli van der Vijver
dyrektor artystyczny
|
||
Loic Zimmermann
dyrektor artystyczny
|
||
John Bush
dekorator wnętrz
|
||
Cosmo Sarson
malarz
|
||
Roxana Alexandru
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
David Allcock
ilustrator
|
||
Lucia Babinska
koordynator konstrukcji (asystent)
|
||
David Balfour
główny rekwizytor
|
||
Rob Bean
rzeźbiarz
|
||
George Bettles
stolarz
|
||
Joe Block
rekwizytor
|
||
Joe Bovington
rekwizytor
|
||
Satarupa Bradley
malarz
|
||
Jemma Buckley
rekwizytor
|
||
Steven Cloherty
stolarz
|
||
Jacqueline Crockett
koordynator konstrukcji (asystent)
|
||
Charlotte Crosbie
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Julia Dehoff
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Mark Dowling
malarz
|
||
Cathy Featherstone
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
James Fennessy
malarz
|
||
Lee Gawthrop
stolarz
|
||
James Gemmill
malarz
|
||
Gavin Gordon
stolarz
|
||
Rohan Harris
malarz
|
||
Terry Heggarty
malarz
|
||
Timayne Jones
rekwizytor
|
||
Hazel Keane
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Helen Koutas
projektant graficzny
|
||
David Lovelock
rekwizytor (asystent)
|
||
Dean Marsh
rekwizytor
|
||
Abner Marín
rzeźbiarz
|
||
Hugh McClelland
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Ryan McPhail
malarz
|
||
Rob Menzer
rzeźbiarz
|
||
Mark D Miller
rekwizytor
|
||
Anthony Owen
stolarz
|
||
Sandra Phillips
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Mary Pike
projektant wnętrz
|
||
Douglas Reynolds
rekwizytor (asystent)
|
||
Quinn Robinson
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Ryan Saward
rekwizytor
|
||
Thomas Smith
rzeźbiarz
|
||
Thea Soady
koordynator konstrukcji
|
||
Chris Tooth
projektant graficzny
|
||
John Wells
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ignacio Arrojo
operator postsynchronu
|
||
Kyle Arzt
technik miksu
|
||
Lilly Blazewicz
montaż imitacji
|
||
Jimmy Boyle
projektant dźwięku
|
||
Jimmy Boyle
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Peter Burgis
imitator dźwięku
|
||
Ben Chick
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Vincent Cosson
mikser ponownego nagrania
|
||
Tony Dawe
mikser
|
||
Simon Diggins
mikser postsynchronu
|
||
Mike Dowson
mikser ponownego nagrania
|
||
Noah Dunbar
operator postsynchronu
|
||
Iain Eyre
montaż dialogów
|
||
Gibran Farrah
mikser postsynchronu
|
||
Buster Flaws
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Zoe Freed
imitator dźwięku
|
||
Glen Gathard
mikser imitacji
|
||
Steven Ghouti
mikser postsynchronu
|
||
Michael Griggs
technik miksu
|
||
James Harris
mikrofoniarz
|
||
Doc Kane
mikser postsynchronu
|
||
Gilbert Lake
mikser ponownego nagrania
|
||
Baron Matthieu
dźwięk (asystent)
|
||
Ben Meechan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Marta Meseguer
operator postsynchronu
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu
|
||
Dan Morgan
nadzorca postsynchronu
|
||
Douglas Parker
technik miksu
|
||
Kevin Penney
nadzorca imitacji
|
||
Kevin Penney
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mike Prestwood Smith
mikser ponownego nagrania
|
||
George Riley
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jemma Riley-Tolch
mikser imitacji (asystent)
|
||
Chris Robins
technik miksu
|
||
Cassandra Rutledge
dźwięk (asystent)
|
||
Rowan Watson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Denise Yarde
mikser
|
||
Bill Abbott
montaż muzyki
|
||
Simon Changer
montaż muzyki
|
||
Michael Higham
nadzorca muzyki
|
6,0
|
|
Lisa Jaime
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
James Munro Boles
efekty specjalne
|
||
Mark Bullimore
technik
|
||
David Eves
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Russell Farns
technik
|
||
Alex Freeman
technik
|
||
Leon Harris
technik
|
||
Christopher Hubbard
technik
|
||
Gareth Jolly
technik
|
||
Derek Jones
technik
|
||
Peter Kersey
technik
|
||
Daniel Massett
technik
|
||
Doug McCarthy
technik
|
||
Ross McCluskey
efekty specjalne (asystent)
|
||
Tom Mcloughlin
technik
|
||
Steve Middleton
technik
|
||
Rupert Morency
technik
|
||
Alistair Poulter
efekty specjalne (asystent)
|
8,0
|
|
Neil Reynolds
technik
|
||
Hayden Sheridan
efekty specjalne (asystent)
|
||
Jody Taylor
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Tom Rasburn
efekty specjalne (asystent)
|
||
Dan Vico
efekty specjalne (asystent)
|
||
Massimo Vico
technik
|
||
David j Watson
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Hayley J. Williams
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Ashley Yallop
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Deborah Maxwell Dion
dobór obsady (USA)
|
||
Susie Figgis
dobór obsady
|
||
Mashi Akiyama
układ graficzny
|
||
Elise Anderson
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Erin Anderson
koordynator efektów wizualnych
|
||
Katrin Arndt
producent efektów wizualnych
|
||
Romain Arnoux
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Marta Baidek
koordynator efektów wizualnych
|
||
Snehasish Banerjee
efekty wizualne
|
||
Subhrojyoti Banerjee
zecer
|
||
Lorna Barnshaw
efekty wizualne
|
||
Marie-Eve Bedard-Tremblay
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Jayden Beveridge
układ graficzny
|
||
Philippe Bienvenue
zecer
|
||
Kelly Biggins
koordynator efektów wizualnych
|
||
Peter Blackburn
zecer
|
||
Brandon Blevins
nadzorca komponowania
|
||
Marco Bordignon
zecer
|
||
Kirean Boughan
koordynator efektów wizualnych
|
||
Laura Ludovica Buccinnà
zecer
|
||
Benjamin Burr
zecer
|
||
Giulia Cadeddu
zecer
|
||
Moisés Cambra
zecer
|
||
Julie Cardinal
producent efektów wizualnych
|
||
Agustín Cavalieri
zecer
|
||
Devrishi Chatterjee
główny zecer
|
||
Vishal Chauhan
zecer
|
||
Daniel Chemtob
producent efektów wizualnych
|
||
Mayuresh Chowdhari
montaż efektów wizualnych
|
||
Dan Churchill
zecer
|
||
Oli Clarke
układ graficzny
|
||
Samuel Clough
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Remy Coup
efekty wizualne
|
||
Hal Couzens
producent efektów wizualnych
|
||
Alejandro Davalos
zecer
|
||
Francisca Vieira de Almeida
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Mathieu De Saint Jores
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Jonathan Desaulniers
zecer
|
||
Nicolas Desmet
zecer
|
||
Damien di Toro
montaż efektów wizualnych
|
||
Belen Diaz Ripa
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Andrew Dohan
zecer
|
||
Tracie Donais
zecer
|
||
Lauren Dowsett
koordynator efektów wizualnych
|
||
Martin-James Doyon
efekty wizualne
|
||
Florian Dubois
zecer
|
||
Sophie Duchesne
zecer
|
||
Ellen Duffin
koordynator efektów wizualnych
|
||
Remi Dupont
efekty wizualne
|
||
Luigi Duranti
efekty wizualne
|
||
Adam M. Duthie
montaż efektów wizualnych
|
||
Lorilee Evans
producent efektów wizualnych
|
||
Abigail Everard
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Oliver Fergusson-Taylor
zecer
|
||
George Ferris
zecer
|
||
Ralph Foster
montaż efektów wizualnych
|
||
Richard Fox
zecer
|
||
Gianluca Fratellini
główny animator
|
||
Michael Frattasio
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sabrina Gagnon
producent efektów wizualnych
|
||
Hugo Daniel Gamboa
zecer
|
||
Stuart Gardiner
efekty wizualne
|
||
Liam Gare
zecer
|
||
Sebastian Gaspar
efekty wizualne
|
||
Nadim Ghaoui
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jean-Baptiste Godin
nadzorca komponowania
|
||
Akin Goecmenli
efekty wizualne
|
||
Burcu Gorun
zecer
|
||
Rene Grasser
producent efektów wizualnych
|
||
Christopher Grifasi
zecer
|
||
Caroline Guagliardo
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Victor Gutarra Uriol
zecer
|
||
Marie-Ève Gélinas
zecer
|
||
Alina Hadfield
efekty wizualne
|
||
David Hall
animator
|
||
Angela Han
zecer
|
||
Christoph Hasche
zecer
|
||
Jack Hawkes
koordynator efektów wizualnych
|
||
Roy Hoes
główny zecer
|
||
Richard R. Hoover
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sam Horgan
zecer
|
||
Colin Hui
dyrektor techniczny
|
||
Carole-Anne Hébert
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Aélis Héraud
zecer
|
||
Benoit Imbert
zecer
|
||
Ciprian Iorga
zecer
|
||
Hans Olov Alexander Isaksson
zecer
|
||
Mareike Janik
zecer
|
||
Tianlun Jiang
zecer
|
||
Ashwin C. John
efekty wizualne
|
||
Keith Jones
zecer
|
||
Leah Jones
montaż efektów wizualnych
|
||
Yann Jouannic
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Advait Kamble
efekty wizualne
|
||
Jose Julian Karam Lopez
zecer
|
||
Tom Kemplen
montaż efektów wizualnych
|
||
Christopher Key
montaż efektów wizualnych
|
||
Sebastian Khayat
koordynator efektów wizualnych
|
||
Tristan Kilmer
układ graficzny
|
||
Cathleen Klein
zecer
|
||
Jadeesh Kodiyil
zecer
|
||
Tanya Kular
efekty wizualne
|
||
Kranthi Kumar
koordynator efektów wizualnych
|
||
Oliver Kurrle
zecer
|
||
Julian Körrenz
zecer
|
||
Anouk L'Heureux
producent efektów wizualnych
|
||
Bruno-Olivier Laflamme
dyrektor techniczny
|
||
Trisha Langill
montaż efektów wizualnych
|
||
Michael Lankes
zecer
|
||
Martin Larrivée
nadzorca komponowania
|
||
Mélanie Le Bloa
zecer
|
||
Claire Le Teuff
zecer
|
||
Kyla Lebon
koordynator efektów wizualnych
|
||
Patrick Ledda
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Marco Lee
efekty wizualne
|
||
Benoit Lefebvre
układ graficzny
|
||
Nicolas Leu
zecer
|
||
Louisa Hoi-Tung Leung
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jack Lewis
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Martin Lipmann
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Shenyan Liu
montaż efektów wizualnych
|
||
Kumbu-Ki-Lutete Lord Ted Mabika
efekty wizualne
|
||
Steven Lovell
układ graficzny
|
||
Alexandra Magocsi
efekty wizualne
|
||
Jérémie Maheu
zecer
|
||
Matheus Marques
zecer
|
||
Dominic Martin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Luc-Ewen Martin-Fenouillet
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Nicolas Martre
koordynator efektów wizualnych
|
||
Asahel Abisaí Martínez Martínez
zecer
|
||
Hubert Maston
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ariel Rafael Suero Medina
animator
|
||
Natalie Meffert
zecer
|
||
Philipp Mekus
zecer
|
||
Sandrine Mercier
zecer
|
||
Maurice Miller
zecer
|
||
Shane Miranda
zecer
|
||
Carlos Miras Sepulveda
zecer
|
||
Chelsea Mirus
koordynator efektów wizualnych
|
||
Eric A. Mitchell
zecer
|
||
George Mitchell
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Sébastien Moreau
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Fernando Morillo
efekty wizualne
|
||
Christian Morin
zecer
|
||
William Morrison
efekty wizualne
|
||
Emmanuel Moulun
zecer
|
||
Achal Muchhala
główny zecer
|
||
Eva Mularonek
koordynator efektów wizualnych
|
||
Vitalii Musatov
zecer
|
||
Pradeep Mynam
efekty wizualne
|
||
Alexandre Ménard
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Rc Nandhu
zecer
|
||
Gabriel Naveau
zecer
|
||
Aaron Ng
koordynator efektów wizualnych
|
||
Nibinraj
zecer
|
||
Skylar Nichols
koordynator efektów wizualnych
|
||
Angelica O'Brien
montaż efektów wizualnych
|
||
Steven O'Connor
zecer
|
||
Victor Pacheco Castro
układ graficzny
|
||
Guillaume Palegie
główny zecer
|
||
Steve Parsons
zecer
|
||
Balasubramani Parthasarathy
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Dipika Patel
zecer
|
||
Lewis Pickston
efekty wizualne
|
||
Louise Pocock
koordynator efektów wizualnych (asystent)
|
||
Adela Popescu
koordynator efektów wizualnych
|
||
Alex Potts
układ graficzny
|
||
Etienne Poulin St-Laurent
układ graficzny
|
||
Matthieu Presti
dyrektor techniczny
|
||
Francis Prince
efekty wizualne
|
||
Cédric Quach
efekty wizualne
|
||
Michel Raad
montaż efektów wizualnych
|
||
Velmurugan Rajamani
zecer
|
||
Lasse Rasmussen
efekty wizualne
|
||
Patience Rector
koordynator efektów wizualnych
|
||
Mariana Redondo-Cruz
koordynator efektów wizualnych
|
||
Leslie Renaud
zecer
|
||
Mnandi Ridley
efekty wizualne
|
||
Alexandra Robert
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Valentina Rosselli
dyrektor techniczny
|
||
Michael Rouayroux
zecer
|
||
Viktoria Rucker
koordynator efektów wizualnych
|
||
Croft Russell
zecer
|
||
Francesco Russo
zecer
|
||
Harikrishnan S.
zecer
|
||
Arnaud Saibron
efekty wizualne
|
||
Sajeer Abdul Salam
główny zecer
|
||
Elena Salas
zecer
|
||
Thomas Sali
zecer
|
||
Clement Saliba
zecer
|
||
Jorge Sanchez Fresno
zecer
|
||
Florian Sanchez
zecer
|
||
Romeo Ulalan Santos
zecer
|
||
Andrew Savchenko
nadzorca komponowania
|
||
Craig Saxby
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sasha Sazanovich
zecer
|
||
Michele Scavardone
zecer
|
||
Alexander Scherffig
zecer
|
||
Lisa Schmölzer
zecer
|
||
Rayk Schroeder
nadzorca komponowania
|
||
David Schulz
efekty wizualne
|
||
David Schuster
zecer
|
||
Adithya Sharma
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
David Shere
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Diana Simari
efekty wizualne
|
||
Gillian Simpson
zecer
|
||
Jonty Smith
efekty wizualne
|
||
Kath Smith
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Kath Smith
koordynator efektów wizualnych
|
||
Abhijith K. Soman
zecer
|
||
Ashish Raju Somkuwar
zecer
|
||
Arnaud Soulabaille
zecer
|
||
Christophe St-Pierre Paradis
główny animator
|
||
Richard Stammers
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jonas Stuckenbrock
zecer
|
||
Sumit Panchasara
efekty wizualne
|
||
Francisco Tejo
efekty wizualne
|
||
Andrew K. Thompson
zecer
|
||
Nick Thompson
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Jan-Niklas Tille
zecer
|
||
Pawan Tiwari
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michael Trinh
koordynator efektów wizualnych
|
||
Saurabh Tripathi
zecer
|
||
Hao Truong
koordynator efektów wizualnych
|
||
Dennis Tsoi
zecer
|
||
Emanuela Valente
koordynator efektów wizualnych
|
||
Nicolas Valente
zecer
|
||
Eduardo Villarreal
zecer
|
||
Mael Vortemann
zecer
|
||
Jannik Walzer
zecer
|
||
Hazel Weatherall
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jonathan Weber
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Raphaelle Weisz
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Cleiton Wiggers Werncke
zecer
|
||
Mona Wiemer
efekty wizualne
|
||
Tom Wolstenholme
efekty wizualne
|
||
Ami Yamauchi
producent efektów wizualnych
|
||
Céline Zapater
montaż efektów wizualnych
|
||
Alvaro Zendejas
zecer
|
||
Nathan Zeppel
układ graficzny
|
||
Ignacio Valencia Zúñiga
efekty cyfrowe
|
||
Ruben Gerardo Alfaro Moreno
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julie Charron
producent efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Naomi Jeanneteau
producent efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rowley Irlam
koordynator kaskaderów
|
6,0
|
|
Dominic Preece
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
David R. Grant
kaskader dublujący: Colin Farrell
|
||
Charlotte Williams
kaskader dublujący: Nico Parker
|
||
Trevor Bennett
kaskader
|
||
Christine Callaghan
kaskader
|
||
Yusuf Chaudhri
kaskader
|
||
Levan Doran
kaskader
|
||
Bradley Farmer
kaskader
|
||
Pete Ford
kaskader
|
||
Dan Griffiths
kaskader
|
||
Nicklas Hansson
kaskader
|
||
Jessica Hooker
kaskader
|
||
Robbie Keane
kaskader
|
||
Cristian Knight
kaskader
|
||
Paul Lowe
kaskader
|
||
Casey Michaels
kaskader
|
||
Jason Oettle
kaskader
|
||
Ian Pead
kaskader
|
||
Mark Reader
kaskader
|
||
Andrej Riabokon
kaskader
|
||
Douglas Robson
kaskader
|
||
Sam Stefan
kaskader
|
||
Jonny Stockwell
kaskader
|
||
John Street
kaskader
|
||
Ryan Stuart
kaskader
|
||
Karen Teoh
kaskader
|
||
Calvin Warrington-Heasman
kaskader
|
||
Leo Woodruff
kaskader
|
||
Rob Hayns
układacz
|
||
Alex Basham
elektryk
|
||
Jamie Bruce
elektryk
|
||
Ruy De Carvalho
operator kamery (asystent)
|
||
Matthew DeBonis
operator kamery (asystent)
|
||
Leah Gallo
fotosista
|
||
Dan Gamble
operator kamery (asystent)
|
||
Leigh Gold
operator kamery (asystent)
|
||
John Higgins
oświetlenie
|
||
Andrew Paul Howell
operator kamery
|
||
Sacha Jones
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Sam Jones
elektryk
|
||
Jay Maidment
fotosista
|
||
Dave Marriott
elektryk
|
||
Vince McGahon
operator kamery (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Joe McGee
elektryk
|
||
Dayne Millar
elektryk
|
||
Julian Morson
operator kamery
|
||
Julian Morson
operator steadicam
|
||
Elvis Pasqual
elektryk
|
||
Sandra Pennington
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
James Perry
operator kamery (asystent)
|
||
Keith Rafferty
elektryk
|
||
Terry Robb
elektryk
|
||
Grace Royall
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Joshua Rumball
elektryk
|
||
Stuart Sheppard
elektryk
|
||
Paul Snell
operator kamery (asystent)
|
||
Paul Wheeldon
operator kamery (asystent)
|
||
Des Whelan
operator kamery
|
||
Jamie Austad
animator
|
||
Carlos Garcia Barragan
animator
|
||
Florian Becker
animator
|
||
Camille Carceller
animator
|
||
Leire Olivares Carretero
animator
|
||
Ricky Chow
animator
|
||
Oliver Dale
animator
|
||
Joseph Davis
animator
|
||
Adam Ellwanger
animator
|
||
Amr Elrouby
animator
|
||
Fernando Falero
animator
|
||
Enric Nebleza
animator
|
||
Cristian Guerreschi
animator
|
||
Szilárd Hadobás
animator
|
||
Bruno Hamzagic
animator
|
||
Megan Hughes
animator
|
||
Nathan Jones
animator
|
||
Michael Kutsche
projektant postaci animacji
|
||
Martin Lapetina
układ graficzny
|
||
Catherine Mullan
główny animator
|
||
Oriol Navarro Orduña
animator
|
||
Juan Ramón Pou
animator
|
||
Yannick Puig
animator
|
||
Yuka Tsuchida
animator
|
||
Levent Ulas
animator
|
||
Philipp Willer
animator
|
||
Barbara Harris
dobór głosu
|
||
Kirsty Kinnear
dodatkowy dobór obsady
|
||
Charlie Rotheram
dodatkowy dobór obsady
|
||
Amanda Tudesco
dodatkowy dobór obsady
|
||
Caridad Angus
dubler: Eva Green
|
||
Selina Bagge
księgowy (asystent)
|
||
Trevor Bagge
księgowy produkcji
|
||
Jimmy Baldwin
księgowy (asystent)
|
||
Veronica Barnett
księgowy (asystent)
|
||
Neal Beagley
dubler: Joseph Gatt
|
||
Bethany Billy
dubler: Nico Parker
|
||
Richard Blenkiron
dubler: Finley Hobbins
|
||
Sam Dent
treser zwierząt
|
||
Morgaine FitzSymons
księgowy (asystent)
|
||
Ben Hannen
dubler: Danny DeVito
|
||
Francesca Jaynes
choreograf
|
||
Marcus G. Johnson
dubler: Deobia Oparei
|
||
Kristian Kristof
choreograf
|
||
Dale Mercer
choreograf (asystent)
|
||
Ann Ormesher
księgowy (asystent)
|
||
Matt Smith
księgowy (asystent)
|
||
Zuzana von Schlippe
księgowy (asystent)
|
||
Richard Wulf
dubler: Michael Keaton
|
||
Troy Kenchington
kaskader (rezerwowy)
|
Pozostałe
Proszę czekać…