Underdog 7.2

Kiedy „Kosa” popełnia błąd w walce ze swoim rywalem, jego kariera jest zagrożona.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Maciej Kawulski -
Piotr Rajnert (drugi reżyser) -
Katarzyna Dominiak
(drugi reżyser)
-
Franciszek Boberek (współreżyser) -
Scenariusz
Średnia
Mariusz Kuczewski 1.0
Producenci
Średnia
Ewa Lewandowska producent -
Tomasz Mandes
producent
5.0
Ewa M. Pawłowska kierownik produkcji -
Robert Seroczyński kierownik produkcji -
Paulina Radke kierownik produkcji (asystent) -
Hubert Chybowski kierownik produkcji (asystent) -
Dariusz Buźniak koordynator produkcji (Ełk) -
Robert Kijak współproducent -
Mirosław Błaszczyk współproducent -
Nina Terentiew
współproducent
-
Maciej Stec współproducent -
Magdalena Janeczek współproducent -
Maciej Myszka współproducent -
Anna Bastek-Zatorska współproducent -
Agnieszka Odorowicz współproducent -
Anna Żak współproducent -
Joanna Popowska-Zaborowska współproducent -
Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska współproducent -
Anna Paczuska współproducent -
Aktorzy
Średnia
Eryk Lubos
Borys "Kosa" Kosiński
7.8
Mamed Khalidov
Deni Takaev
6.5
Aleksandra Popławska
Nina
7.0
Tomasz Włosok
Tomek
5.7
Janusz Chabior
Trener
7.6
Jarosław Boberek
Dziedzic
7.3
Emma Giegżno
Sonia
5.0
Mariusz Drężek
Puszkin
6.0
Zbigniew Paterak
Ojciec
7.0
Michał Mikołajczak
Nagan
5.0
Krzysztof Kiersznowski
Komendant Cieślak
7.0
Bartosz Obuchowicz
Mądrala
7.0
Piotr Miazga
Dresiarz
8.0
Jakub Taranek Sprzedawca -
Sławomir Mandes
Policjant
-
Dmitrii Smoliakov Dima -
Rafał Iwaniuk
"Ruski"
-
Roman Szymański Szymek -
Paweł Ferens
"Banan"
6.0
Dawid Czupryński Koleś -
Klaudia Pazdan Młoda dziewczyna -
Anna Kraszewska Młoda dziewczyna -
Katarzyna Bargiełowska
Starsza pani
6.0
Adrian Kłos "Czarny" -
Dariusz Buźniak Ochroniarz klubu -
Maciej Kawulski Włodarz KSW -
Martin Lewandowski Włodarz KSW -
Łukasz Jurkowski Komentator -
Andrzej Janisz Komentator -
Ayub Magamadov Trener Deniego -
Tomasz Bronder Sędzia główny -
Waldemar Kasta Announcer -
Karol Gałuszko Chłopak w kawiarni -
Eugeniusz Kawulski Kierowca Puszkina -
Kamil Waluś Spaślak -
Kazimierz Tarajda Trener w gymie -
Aron Viktor Buźniak Zawodnik w gymie -
Kamil Birgiel Zawodnik w gymie -
Mariusz Filipowicz Zawodnik w gymie -
Piotr Kułak Zawodnik w gymie -
Jakub Gąsowski Zawodnik w gymie -
Paweł Dragunajtis Zawodnik w gymie -
Sylwester Zieliński Zawodnik w gymie -
Marek Ostrowski Zawodnik w gymie -
Łukasz Chojno Pracownik w parowozowni -
Kamil Gubicki Pracownik w parowozowni -
Jerzy Kajewski Pracownik w parowozowni -
Paweł Jusiński Ochroniarz Dziedzica -
Suren Sargsyan Tatuś na widowni -
Pola Piłat Córka na widowni -
Vahagn Petrosyan Cutman -
Albert Odzimkowski Dubler "Borysa" -
Martin Zawada Dubler "Borysa" -
Ayub Magamadov Dubler "Deniego" -
Karol Kosak Corner Borysa -
Jacek Kowalik Cageboy -
Piotr Pędziszewski Fotograf -
Szymon Kutynia Menadżer ringu -
Stanisław Ślusakowicz Menadżer ringu -
Michał Folc Zawodnik klubowy -
Kacper Bróździak Zawodnik klubowy -
Marcel Kachel Zawodnik klubowy -
Aleksander Georgas Zawodnik klubowy -
Krystian Kaszubowski Zawodnik klubowy -
Sebastian Przybysz Zawodnik w kuluarach -
Aslanbek Arsmikov Corner Deniego -
Marcin Jabłoński Corner Deniego -
Rafał Hołubczuk Szef backstage KSW -
Wojsław Rysiewski Pracownik KSW -
Mateusz Borek Dziennikarz na gali -
Marcin Hofman Realizator wizji -
Jakub Nowak vel Nowaczyński Flint -
Paweł Wójcik Prowadzący konferencję -
Hubert Chybowski Dziennikarz na konferencji -
Roberto Soldić Zawodnik na konferencji -
Damian Janikowski Zawodnik na konferencji -
Popek Zawodnik na konferencji -
Antoni Lampart Syn Deniego -
Jasin Chalidow Chłopiec na sali -
Paweł Czyrka Lekarz na walce -
Paulina Radke Młoda policjantka -
Zdjęcia
Średnia
Bartosz Cierlica -
Andrzej Dutkiewicz (pomoc techniczna) -
Waldemar Matynia (pomoc techniczna) -
Piotr Bejm (pomoc techniczna) -
Krzysztof Janoski (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Grzegorz Piotrowski -
Kostiumy
Średnia
Małgorzata Skorupa -
Magdalena Sekrecka -
Anna Babińska (asystent) -
Montaż
Średnia
Marcin Drewnowski -
Paweł Sitkiewicz -
Miłosz Dołgoruki (asystent) -
Natalia Skutnik (współmontażysta) -
Charakteryzacja
Średnia
Marta Tesche charakteryzator -
Beata Rółkowska
charakteryzator
-
Eliza Bergchauzen efekty specjalne makijażu -
Scenografia
Średnia
Marian Zawaliński scenograf -
Krzysztof Grabski scenograf (dodatkowy) -
Michał Daszkiewicz scenograf (dodatkowy) -
Marcin Piegat rekwizytor -
Mateusz Rydzewski rekwizytor (asystent) -
Dźwięk
Średnia
Marcin Matlak dźwięk -
Tomasz Bargieł dźwięk -
Rafał Lenart operator dźwięku (asystent) -
Michał Matlak operator dźwięku (asystent) -
Tomasz Dobrzeniecki operator dźwięku (asystent) -
Piotr Domań operator dźwięku (asystent) -
Mikołaj Lendzioszek operator dźwięku (asystent) -
Adam Szlenda montaż dialogów -
Michał Fojcik montaż efektów dźwiękowych -
Jan Rey montaż efektów dźwiękowych -
Filip Krzyżykowski montaż efektów dźwiękowych -
Marcin Kasiński
montaż dźwięku
-
Efekty specjalne
Średnia
Tomasz Bykowski efekty specjalne -
Mariusz Świąder efekty specjalne -
Łukasz Omasta efekty specjalne -
Pozostała Ekipa
Średnia
Tomasz Mandes
dobór obsady
5.0
Sławomir Mandes
dobór obsady (asystent)
-
Jarosław Golec koordynator kaskaderów -
Paweł Jusiński kaskader -
Magdalena Misiarz kaskader -
Kamil Pardo kaskader -
Michał Krzyżkowiak kaskader -
Łukasz Czubak kaskader -
Marcin Studniarek prowadzący ostrość -
Grzegorz Piłat prowadzący ostrość -
Tomasz Habrewicz prowadzący ostrość -
Piotr Maciejewski prowadzący ostrość -
Łukasz Skwara prowadzący ostrość -
Michał Studniarek operator kamery (asystent) -
Michał Frączek operator kamery (asystent) -
Jaromír Kalina operator steadicam -
Andrzej Bąkowski mistrz oświetlenia -
Stanisław Zieliński mistrz oświetlenia -
Mateusz Cichocki oświetlenie -
Marcin Mączka oświetlenie -
Michał Milczarek oświetlenie -
Jakub Antonowicz oświetlenie -
Piotr Pędziszewski fotosista -
Maciej Kawulski choreograf walk -
Dominik Durniat choreograf walk -
Jędrzej Taranek
treser zwierząt
7.0