Proceder 6.7

Tomasz Chada (Piotr Witkowski) nawija rapowe kawałki, pali trawę, a w wolnych chwilach kradnie bryki dla warszawskiej mafii. Złodziejski proceder traktuje jako etap przejściowy – chce tworzyć muzykę. Łudzi się, że dzięki szybko zarobionej kasie będzie mógł wynająć studio, nagrać płytę i zerwać z przeszłością. Ale życie na melanżu wpędza go w długi, a bliscy rapera przestają tolerować jego nieprzewidywalne zachowania na narkotykowo-alkoholowym „haju”. Swą pomoc oferuje mu atrakcyjna terapeutka... Tymczasem zbliża się premiera pierwszej płyty Chady – „Proceder”, z takimi hitami jak „Podnoszę się” i „Obrachunek moralny”. Popularność i powodzenie są wreszcie na wyciągnięcie ręki, lecz o Chadę upomina się wymiar sprawiedliwości. Czy odsiadka pozwoli mu na odkupienie win? I czy Chada naprawdę jest gotów stać się innym człowiekiem?

Zgłoś naruszenie Zwiastun #2

Komentarze 3

i_darek1x 3

Co tu jest świetnego ? To że nierób ćpa,pije i kradnie ? Przy okazji coś tam pisze i rapuje .Gratuluje gustu muzycznego i wzoru do naśladowania .Po co i dla kogo takie badziewie się kręci i pokazuje ? Patologia i tyle ;)

marekkondrad 8

Fajnie, że postanowili nakręcić film Proceder. Kilka elementów mi zupełnie nie pasowało jak na przykład obsadzenie Kożuchowskiej w roli młodej dziewczyny… https://vodfilmy.pl/filmy-online/proceder-film-online/

pajki_filmaniak 8

nie jestem fanem rapu ale film świetny polecam