Anna 6.5

Pod skórą pięknej Anny czai się zabójcza kobieta, która jest najskuteczniejszą morderczynią rządu.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Luc Besson 7.6
Olivier Megaton
(reżyser drugiej ekipy)
7.0
Louis Giacobetti (asystent) -
Mathias Honoré (asystent) -
Victor Mirabel (asystent) -
Marie Rolindes (asystent) -
Abigail L.S. Yardley (asystent) -
Jawahine Zentar (asystent) -
Alessandro Trovò (asystent) (Włochy) -
Milana Milunovic (asystent) (Belgrad) -
Joseph Abeille (asystent) (dodatkowy) -
Elise Cresson (asystent) (dodatkowy) -
Emeline Robbes (asystent) (dodatkowy) -
Frank Ychou (asystent) (dodatkowy) -
Scenariusz
Średnia
Luc Besson 7.6
Producenci
Średnia
Luc Besson
producent
7.6
Jason Cloth producent wykonawczy -
Marc Shmuger producent wykonawczy -
Eric Mathis producent liniowy (Włochy) (USA) -
Andjelija Vlaisavljević producent liniowy (Serbia) -
Cathy Dutheil koordynator produkcji -
Marc Guidetti kierownik produkcji -
Nemanja Djordjevic Nemac kierownik produkcji -
Bruno Vatin kierownik produkcji -
Aleksandar Tadic kierownik produkcji (Serbia) -
William Trillaud kierownik produkcji (asystent) -
Arthur Ragons kierownik produkcji (asystent) -
Robin Duc Plachettaz kierownik produkcji (asystent) -
Marian Martinet kierownik produkcji (asystent) -
Adrien Adriaco kierownik produkcji (asystent) -
Sarah Bonnet kierownik produkcji (asystent) -
Romuald Drault nadzorca produkcji -
Sandra Djurickovic nadzorca produkcji (Serbia) -
Cyril Contejean kierownik postprodukcji -
Virginia Anderson
nadzorca postprodukcji
-
Aktorzy
Średnia
Sasha Luss
Anna
8.5
Luke Evans
Alex Tchenkov
6.6
Cillian Murphy
Lenny Miller
7.0
Helen Mirren
Olga
7.4
Lera Abova
Maud
-
Alexander Petrov
Piotr
6.0
Nikita Pavlenko
Vlad
-
Anna Krippa
Nika
-
Aleksey Maslodudov
Jimmy
-
Eric Godon
Vassiliev
7.0
Ivan Franek
Mossan
-
Jean-Baptiste Puech
Samy
-
Adrian Can John -
Alison Wheeler
Dorothée
-
Andrew Howard
Oleg
-
Jan Oliver Schroeder
Frederick
-
Louise Parker Sonia -
Sasha Beliaeva Petra -
Greta Varlese Renata -
Lauren de Graaf Inge -
Mikhail Safronov Ojciec Anny -
Maria Luss Matka Anny -
Sergey Bachurskiy Moskiewski taksówkarz -
Ernest Gromov Główny oficer KGB -
Jarkov Sergey Strażnik KGB -
Eduard Fliorov Moli -
Julia Munrow Sekretarka Wasiljewa -
Jess Liaudin Technik Olgi -
Christopher Craig Zakładnik Piotra -
Yuriy Zavalnyouk Moskiewski playboy -
David Coburn
Szef CIA
-
James Joint Kierowca Millera -
Tonio Descanvelle
Asystent Millera
6.0
Réginal Kudiwu
Blake
-
Manuel Sinor
Binome Blake
-
Gérard Graillot Kelner -
Laurent Ferraro
Mario
-
Zac Andianas Stylista Mario -
Aya Yabuuchi Charakteryzatorka Mario -
Mabô Kouyaté
Asystent Mario
-
Eric Lampaert
Nato
-
Fany Le Gac Producentka Nato -
Pauline Hoarau
Modelka Nato
6.0
Noam Frost Modelka Nato -
Jordan Dwayne Asystent Nato -
Peter Lamarque Fotograf boksu -
Grace Hancock Neta -
Cansu Tosun Uczestniczka wypadku samochodowego -
Niccolò Senni
Uczony w laboratorium
-
Scott Thurn Agent terenowy CIA -
Terrence Amadi Agent terenowy CIA -
Jean-Marc Montalto Fotograf w rezydencji -
Alexandre Majetniak Inwigilator KGB -
Toni Hristov Inwigilator KGB -
Leonid Glushchenko Inwigilator KGB -
Anthony Weber DJ na przyjęciu -
Elise Lissague
Recepcjonistka w agencji
-
Wendy Grenier Asystentka w agencji -
Viatcheslav Ardachev Menadżer restauracji -
Paul Lefevre Gość restauracji -
Alain Figlarz
Cel w restauracji
6.0
Igor Savochkin Pomocnik Alxa -
Nastya Sten Anna Blonde -
Kamila Hovorková Anna (lat 8) -
Colin Bates
Agent CIA (niewymieniony w czołówce)
-
Avant Strangel Agent CIA (niewymieniony w czołówce) -
Tyneille Louise Agentka CIA (niewymieniony w czołówce) -
Genevieve O'Neal Agentka CIA (niewymieniony w czołówce) -
Victoria Cyr Agentka CIA (niewymieniony w czołówce) -
Andre Raphael Ivanov Agent KGB (niewymieniony w czołówce) -
William Sciortino
Agent KGB (niewymieniony w czołówce)
-
François Girard
Cascadeur (niewymieniony w czołówce)
-
Maxence Huet Rosyjski strażnk (niewymieniony w czołówce) -
Sophia Dunn-Walker Gość na Fashion Week (niewymieniony w czołówce) -
Travis Kerschen Kirill (niewymieniony w czołówce) -
Emmanuel Ménard
Dyplomata (niewymieniony w czołówce)
-
Christophe Tek
Stylista (niewymieniony w czołówce)
-
Rupert Wynne-James Mężczyzna pod prysznicem / Mężczyzna w samochodzie (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Thierry Arbogast 7.0
Marko Lekovic (główna pomoc techniczna) (Serbia) -
Bojic Nikola (pomoc techniczna) -
Pascal Rossignol (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Eric Serra 7.0
Kostiumy
Średnia
Olivier Bériot -
Emilie Hug (garderoba) -
Corinne Bruand (asystent) -
Montaż
Średnia
Julien Rey 7.0
Elodie Ly Tri (montażysta materiałów oryginalnej jakości) -
Clemence Gabrielidis (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Thi Thanh Tu Nguyen nadzorca charakteryzacji -
Frédérique Ney charakteryzator -
Aya Yabuuchi charakteryzator -
Elisabeth Pilarski charakteryzator (dodatkowy) -
Mathieu Gueracague fryzjer (dodatkowy) -
Miguel Santos fryzjer (dodatkowy) -
Scenografia
Średnia
Hugues Tissandier scenograf 8.0
Gilles Boillot dyrektor artystyczny -
Stéphane Robuchon dyrektor artystyczny -
Dominique Moisan dyrektor artystyczny -
Simon Witte dyrektor artystyczny (asystent) -
Paulo Gonçalves dyrektor artystyczny (asystent) -
Luca Crepelle dyrektor artystyczny (asystent) -
Evelyne Tissandier dekorator wnętrz -
Martin Astich konstruktor dekoracji -
Frédéric Cambon projektant graficzny -
Eric Gandois scenopis obrazkowy -
Patrick Tandiang ilustrator -
Olivier Nguyen główny rekwizytor -
Lazar Kostic rekwizytor -
Kostic Aleksandar rekwizytor (asystent) -
Stéphane Bourdon zbrojmistrz -
Marc Leroyer zbrojmistrz -
Dźwięk
Średnia
Alexandre Mahout nadzorca muzyki -
Didier Lozahic mikser muzyki -
Guillaume Bouchateau nadzorujący montaż dźwięku -
Aymeric Devoldère montaż efektów dźwiękowych -
Loïc Gourbe montaż dźwięku -
Matthieu Dallaporta mikser ponownego nagrania -
Didier Lozahic mikser ponownego nagrania -
Philippe Penot imitator dźwięku -
Romain Anklewicz imitator dźwięku (asystent) -
Loïc Gourbe mikser imitacji -
Didier Lozahic mikser imitacji -
Matthieu Dallaporta mikser postsynchronu -
Stéphane Bucher mikser -
Thomas Tymen mikser -
Giulio Wehrli operator postsynchronu -
Mihailo Stevanovic technik dźwięku (Serbia) -
Nathan Robert technik miksu -
Pierre Simion technik miksu -
Xavier Remy dźwięk (asystent) -
Jérôme Rabu mikrofoniarz -
Alexis Viola mikrofoniarz (druga ekipa) -
Efekty specjalne
Średnia
Jean-Christophe Magnaud nadzorca efektów specjalnych 8.0
Pozostała Ekipa
Średnia
Simon Descamps producent efektów wizualnych -
François Dumoulin nadzorca efektów wizualnych -
Marc Jouveneau nadzorca efektów wizualnych -
Jérome Lionard nadzorca efektów wizualnych -
Gerard Diefenthal koordynator efektów wizualnych -
Isabelle Henault koordynator efektów wizualnych -
Clément Morge grafik komputerowy -
Niranjan Siva nadzorca komponowania -
Laurent Fenestre efekty cyfrowe -
Gaetan Baldy zecer -
Théo Cocagne zecer -
Gilles Giordan zecer -
Arnaud Grelaud zecer -
Louise Leclercq zecer -
Julien Pierret zecer -
Alexis Turbé zecer -
Olivier Veau zecer -
Slavisa Ivanovic koordynator kaskaderów -
Jérôme Gaspard
koordynator kaskaderów (asystent)
-
Daren Nop choreograf walk (asystent) -
Agel Aurélia kaskader dublujący: Sasha Luss -
Vincent Bouillon kaskader -
Amedéo Cazzella kaskader -
Thibault Chiron kaskader -
Michael Duchet kaskader -
François Girard
kaskader
-
Jonathan Henry kaskader -
Danka Ilic kaskader -
Alexandre Moreira kaskader -
David Nop kaskader -
John Medalin kierowca -
Swan Pham dobór obsady -
Lysandre Mbappé dobór obsady (asystent) -
Sandra Marthon dodatkowy dobór obsady -
Shanna Besson fotosista -
Lorenzo Donati operator steadicam -
Jean-Baptiste Jay operator kamery -
Benoît Meignan kamerzysta (asystent) -
Nenad Ristic kamerzysta (asystent) -
Milan Mihajlović kamerzysta (asystent) (Serbia) -
Romain Marcel kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Emilie Monier kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Haruyo Yokota kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Andrea Pedrinelli kamerzysta (asystent) (dodatkowy) (Włochy) -
René-Pierre Rouaux prowadzący ostrość -
Gregory Fromentin oświetlenie -
Rado Ivancevic elektryk (Serbia) -
Simon Chanvillard elektryk (dodatkowy) -
Milan Maksimovic księgowy produkcji -
Maël Marivint księgowy produkcji -
Vincent Stevenel księgowy produkcji -
Léo Vilarem księgowy produkcji (asystent) -
Isabelle d'Olce księgowy (asystent) -
Danijela Parenta księgowy (asystent) -