Hiacynt

6,2
6,1
Hiacynt to thriller osadzony w latach 80., który opowie kryminalną historię śledztwa prowadzonego w sprawie seryjnego mordercy gejów. Jego głównym bohaterem będzie Robert, młody milicjant "z zasadami", który wpada na trop groźnego przestępcy. W toku śledztwa poznaje Arka i postanawia wykorzystać go jako informatora. Nie zdaje sobie jednak sprawy, jak relacja z nowopoznanym mężczyzną wpłynie zarówno na jego pracę, jak i życie osobiste.
Obsada
Reżyseria Ocena
Piotr Domalewski
Agnieszka Krawczyńska
(druga ekipa)
Michał Staliński
(druga ekipa)
Katarzyna Domalewska
(asystent)
6,0
Lena Jaworska
(asystent)
Aleksander Kowalski
(asystent)
Piotr Rajnert
(asystent)
Scenariusz Ocena
Marcin Ciastoń
Tomasz Potocki
(tłumaczenie)
Producenci Ocena
Joanna Szymańska
producent
Tomasz Morawski
producent wykonawczy
Krystyna Kantor
współproducent
Tomasz Morawski
kierownik produkcji
Paulina Dębińska
koordynator produkcji
Marcin Kupiecki
koordynator produkcji
Victoria d' Erceville
kierownik produkcji (dodatkowy)
Kinga Oktabska
kierownik produkcji (dodatkowy)
Dagmara Puławska
kierownik produkcji (dodatkowy)
Zuzanna Rutkowska
kierownik produkcji (asystent)
Zuzanna Sawicz
kierownik produkcji (asystent)
Monika Łuczyk
producent (asystent)
Michał Fronc
producent (asystent)
Aktorzy Ocena
Tomasz Ziętek
Robert
Hubert Miłkowski
Arek
Marek Kalita
Edward
6,9
Adrianna Chlebicka
Halinka
Tomasz Schuchardt
Wojtek
7,7
Sebastian Stankiewicz
Maciek
6,8
Jacek Poniedziałek
Dygnitarz
Piotr Trojan
Kamil
Agnieszka Suchora
Ewa
6,9
Tomasz Włosok
Tadek
6,7
Mirosław Zbrojewicz
Komendant
7,3
Andrzej Kłak
Agent z blizną
Adam Cywka
Prof. Mettler
7,0
Jakub Wieczorek
Tajniak
Filip Perkowski
Taksówkarz
Michał Pawlik
Karol
Michał Wierzbicki
Patolog
Michał Balicki
Posterunkowy
Mateusz Korsak
Wysoki mężczyzna
Sławomir Grzymkowski
Intelektualista
Adrian Wajda
Znajomy
Piotr Miazga
Paranoik
6,8
Jakub Kotyński
Inteligent
Łukasz Lewandowski
Okularnik
6,9
Antoni Sałaj
Kolega
Wojciech Ziętek
Kolega
Jakub Sielski
Kolega
Elżbieta Kępińska
Kamila, babcia
6,8
Mirella Burcewicz
Adela
Joanna Połeć
Gośka
Hanna Łubieńska
Marta
Mirosław Pisarek
"Miętus"
Andrzej Luter
Ksiądz
Marcin Zarzeczny
Robotnik
Jakub Orzechowski
Robotnik
Dariusz Pieróg
Adrian Sobolew
Dariusz Majchrzak
Adam Gregorczyk
7,0
Roman Szewczyk
Milicjant na komendzie
Anna Domalewska
Wokalistka na balu
Jan Śmiarowski
Konferansjer na balu
Sylwia Drzycimska
Kaśka
Zdjęcia Ocena
Piotr Sobociński Jr
Marcin Boguszewski
(pomoc techniczna)
Bartłomiej Minor
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
Józef Grzymała
(pomoc techniczna)
Jacek Gruchalski
(pomoc techniczna)
Paulina Zdebik
(pomoc techniczna)
Michał Żyłowski
(pomoc techniczna)
Robert Łukowski
(główna pomoc techniczna)
Kamil Lampart
(pomoc techniczna)
Marcin Skoś
(pomoc techniczna)
Kompozytorzy Ocena
Wojciech Urbański
Kostiumy Ocena
Aleksandra Staszko
Magdalena Adamczyk
(dodatkowy)
Weronika Lewandowska
(asystent)
Agata Wińska
(asystent)
Ewelina Bunia
(współpraca)
Małgorzata Nawój
(współpraca)
Krystyna Gwiazdowicz
(współpraca)
Montaż Ocena
Agnieszka Glińska
Muzyka Ocena
Charakteryzacja Ocena
Daria Siejak
charakteryzator
Katarzyna Wilk
charakteryzator (dodatkowy)
Monika Podnajmer
charakteryzator (dodatkowy)
Ewelina Cnota
charakteryzator (asystent)
Jolanta Dańda
charakteryzator (współpraca)
Olga Dackiewicz
charakteryzator (współpraca)
Barbara Dworakowska
charakteryzator (współpraca)
Aneta Kłosińska-Stupak
charakteryzator (współpraca)
Małgorzata Głodowska
charakteryzator (współpraca)
Milena Jura
charakteryzator (współpraca)
Scenografia Ocena
Jagna Janicka
scenograf
7,0
Artur Ciesielka
konstruktor dekoracji
Kacper Szczeszka
konstruktor dekoracji
Tomasz Szczęsny
konstruktor dekoracji
Edward Borończyk
konstruktor dekoracji
Grzegorz Krawczyk
konstruktor dekoracji
Jan Topczewski
scenopis obrazkowy
Anna Pabisiak
scenograf (dodatkowy)
Bartosz Mrozowski
scenograf
Tomasz Miśtura
projektant graficzny
Miłosz Wiercioch
projektant graficzny
Anna Rymarz
dekorator wnętrz
Tomasz Figura
rekwizytor
Dariusz Rzepecki
rekwizytor (asystent)
Tomasz Pietrzak
rekwizytor
Jacek Reda
rekwizytor
Anna Kot
rekwizytor
Zbigniew Tomaszewski
główny konstruktor dekoracji
Daniel Wieruch
konstruktor dekoracji
Daniel Tomaszewski
konstruktor dekoracji
Izabella Tomaszewska
konstruktor dekoracji
Rafał Bułka
konstruktor dekoracji
Albert Bułka
konstruktor dekoracji
Jarosław Grabowski
konstruktor dekoracji
Piotr Grabowski
konstruktor dekoracji
Adam Dziurny
konstruktor dekoracji
Edward Porczyński
konstruktor dekoracji
Piotr Kurdej
konstruktor dekoracji
Paweł Sujkowski
konstruktor dekoracji
Bartosz Piotrkowicz
konstruktor dekoracji
Marcin Majewski
konstruktor dekoracji
Tomasz Majewski
konstruktor dekoracji
Mateusz Adach
konstruktor dekoracji
Zbigniew Dziurny
konstruktor dekoracji
Grzegorz Szczeszka
konstruktor dekoracji
Mateusz Maślanka
konstruktor dekoracji
Dźwięk Ocena
Jerzy Murawski
dźwięk
Michał Fojcik
dźwięk
Bartłomiej Bogacki
dźwięk
Radosław Adamski
operator dźwięku (asystent)
Krzysztof Mieszkowski
operator dźwięku (asystent)
Efekty specjalne Ocena
Tomasz Bykowski
efekty specjalne
Jacek Bykowski
efekty specjalne
Dariusz Chimkowski
efekty specjalne
Witold Wajcht
efekty specjalne
2,0
Jacek Śmierzyński
efekty specjalne
Błażej Litwiński
efekty specjalne
Rafał Marciniak
efekty specjalne (współpraca)
Łukasz Zambrowicz
efekty specjalne (współpraca)
Adam Gerej
efekty specjalne (współpraca)
Jakub Nowicki
efekty specjalne (współpraca)
Kamil Koc
efekty specjalne (współpraca)
Dawid Kaza
efekty specjalne (współpraca)
Szymon Doliński
efekty specjalne (współpraca)
Dariusz Rawa
efekty specjalne (współpraca)
Jerzy Kondratiuk
efekty specjalne (współpraca)
Kewin Rojek
efekty specjalne (współpraca)
Piotr Niemyjski
efekty specjalne (współpraca)
Natalia Spinek
efekty specjalne (współpraca)
Maciej Komorowski
efekty specjalne (współpraca)
Arkadiusz Rośczak
pirotechnik
Krzysztof Buczek
pirotechnik
Pozostała Ekipa Ocena
Joanna Ślesicka
dobór obsady
Piotr Sobociński Jr
operator kamery
Klaudiusz Warszewski
operator kamery (druga ekipa)
Tomasz Habrewicz
operator kamery
Zbigniew Szukała
operator kamery (druga ekipa)
Łukasz Patera
operator kamery (asystent)
Bogdan Modzelewski
mistrz oświetlenia
Michał Janowski
oświetlenie
Dariusz Kuc
oświetlenie
Michał Walczak
oświetlenie
Aleksander Gajos
oświetlenie
Jan Wojtczak
oświetlenie
Maciej Sawicki
oświetlenie
Bartosz Mrozowski
fotosista
Michał Oleszczyk
konsultant (scenariusz)
Artur Pieniek
konsultant (ds. policyjnych)
Mateusz Kiczyński
konsultant (ds. pojazdów grających)
Adrian Kiczyński
konsultant (ds. pojazdów grających)
Wojciech Konkol
konsultant (ds. BHP)
Paweł Tybora
efekty wizualne
Tomasz Lewandowski
koordynator kaskaderów
Mirosław Pisarek
kaskader
Paweł Jabłoński
kaskader
Marcin Popek
kaskader
Jakub Kazikowski
kaskader
Agnieszka Pawłowska
kaskader
Sławomir Kurek
kaskader
Kajetan Miros
kaskader
Grzegorz Dąbrowski
nadzorca dodatkowego doboru obsady
Piotr Strzyżewski
nadzorca dodatkowego doboru obsady
Adam Kruk
nadzorca dodatkowego doboru obsady
Jakub Krajewski
nadzorca dodatkowego doboru obsady
Hubert Zakrzewski
nadzorca dodatkowego doboru obsady
Rafał Witkowski
księgowy
Artur Bielaś
księgowy
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Pozostałe

Proszę czekać…